Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (351. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam iade bedeli kadar mı kupon tanımlanıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 denen dolandırıcı siteden ürün almamak lazım arkadaşlar. Stokta olmayan ürünleri sattırıp parayı değerlendiriyorlar, devletin acilen bunlara ceza kesmesi lazım. Onlarca belki de yüzlerce kişi stokta olmayan ürünleri alarak paralarını kaptırıp rezil oldu. Artık kaç taksit yaptırdıysanız taksit taksit iade yapılacak.

Alırken bakıyorsun son 3 ürün filan yazıyor meğerse stokta yokmuş, 1,5 ay sonrasına kargolanır diye gün atmışlar.

• Siparişi kendimiz iptal edince alt limitli kupon yanıyor mu?

• ozas kullanıcısına yanıt
    Son alışverişimi az önce teslim aldım, sorunsuz alışveriş tamamlandı.. Satıcı kaynaklıdır sizin probleminiz, N11 konu dışı kalıyor, siparişi iptal edin gelmiyorsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaptan_tsubasa K kullanıcısına yanıt
    Hocam süresi ne kadardı tekrar tanımlanan kuponun ?

• 111 ile üste 56 vererek qcy kulaklık aldım , kargoya hala verilmedi iptal edince kupon tekrar geliyor mu ? ve süresi ne kadar oluyor

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

Fatura kesilmişti mağaza da siparişi onayladı, 1 hafta geçti bana bu cevabı verdiler. N11 canlı desteğe sorduğumda onaylandı gözüktüğü için kargo teslimini beklemem gerektiğini söylediler. Ürünü satıcı bu saatten sonra iptal edebilir mi dedim, kargo süreci geçince tedarik edilemezse satıcı ürünü iptal edebilir dedi. Ama bana yazdığı mesajdaki problem ürünü tedarik edememe değil yanlış fiyatlandırma. Bunu söylediğimde de size destek oluruz ancak en geç kargoya veriliş süresini beklemeniz gerek dedi🤷🏻‍♀️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmen insan dolandırıyorlar... 11.11 de saat akşam 11.11 de özel ürün olan Samsung m31s aldım. Ürün gönderilmedi sorduğumda ürün tedarik edilmedi cevap veremiyoruz diyorlar... ama aynı akşam normal fiyattan alan arkadaşıma ürün gönderildi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkan_76

Arkadaşlar 5000 750 lira kupon ile 4350 liraya aldığım Samsung s10 plus hala kargoya verilmedi onaylandı olarak duruyor. Sizce uygun fiyata aldık diye iptal falan etmezler değil mi çünkü bugün vaadettikleri kargolama süresinin de son günü iyice canım sıkılmaya başladı.

Benzer durumdayız saat akşam 11.11 özel ürün m31s aldım sözde bugün kargolanacaktı. Sordum tedarik edilememiş ne zaman geleceği belli değilmiş. Bu nasıl iş arkadaş...

• quote:

Orijinalden alıntı: silverdream

Benzer durumdayız saat akşam 11.11 özel ürün m31s aldım sözde bugün kargolanacaktı. Sordum tedarik edilememiş ne zaman geleceği belli değilmiş. Bu nasıl iş arkadaş...

Alıntıları Göster
    benimde bugün n11 den sabah kargolandi mesajı geldi, kargo ayrıntısına baktığımda halbuki dün kargolanmis sabah şubeye gidip aldım
    belki sizlerin de şuan kargo dadir, şube yakınsa gidip sorun yarın bana kargo var mı diye

• Değerli arkadaşlar Allah aşkına s10 plusı benim gibi 750 lira kuponla yani 4350 liraya alıp da gelen var mı kargoya verilmek için tahahhüt edilen süre geçti hala verilmedi kafayı yiyeceğim acaba göndermeyecekler mi lütfen bilgi verin s10 plus ulaşan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gael

benimde bugün n11 den sabah kargolandi mesajı geldi, kargo ayrıntısına baktığımda halbuki dün kargolanmis sabah şubeye gidip aldım
    belki sizlerin de şuan kargo dadir, şube yakınsa gidip sorun yarın bana kargo var mı diye

Alıntıları Göster

onaylandı şeklinde bekliyor. Sordum mağazaya ürün tedarik edilmeden çıkış yapılmış net cevap veremiyoruz diyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

11 yaşındaki erkek yeğenime laptop bakıyorduk, online eğitim vs için de kulanacağı

Lenovo'nun 5.899 TL'lik şu modeliyle

https://www.n11.com/urun/lenovo-v15-82c7001jtx24-amd-ryzen-5-3500u-156-256-gb-ssd-12-gb-ram-free-dos-dizustu-bilgisayar-1655938?magaza=teknoraks

Huawei'nin 6.699 TL'lik şu modeli arasında kalmıştım.

https://www.n11.com/bilgisayar/dizustu-bilgisayar

en son yaşını göz önünde bulundurarak, oyunları da PS4'te oynadığını düşündüğümüz için

Huawei'yi 6699- 750TL'lik kuponla 5950TL'ye aldım. (aldıktan sonra şu linkteki Huawei'yi de gördüm sanırım aynı model 6299TL https://www.n11.com/bilgisayar/dizustu-bilgisayar ama Huawei'nin verdiği hediyeler bu linkte yok. Aradaki 400 TL farka değecek hediyeler veriyor.

Hala kargolanmadı, bugün kargo için son gündü. Gündüz "bugün kargolayacak mısınız?" diye yazdım, "kampanya sebebiyle yoğunluk var ne zaman kargolayabileceğimizi bilmiyoruz" diye cevap verdiler.

• Hocam bende sizinle aynı durumdaydım ancak az önce Samsung Türkiye siparişimin kargoya verildiğine dair mail yolladı, umarım sizinkini de bir an önce gönderirler.(11.11 de almıştım telefonu)

• Arkadaşlar, 3 ayrı sipariş ile, 4 adet araba lastiği aldım N11den. Fakat ürünler sözde aras kargoya verilmiş gibi görünüyor, fakat çıkış şubesinde duyuyor. Hiçbir hareket yok. Ne satıcıya nede aras kargoya ulaşılamıyor. Bende artık iptal edip başka satıcı dan almak istiyorum. Bu 3 siparişi iptal etsem alt limitsiz çeklerim bana geri gelirmi? Deneyen varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hgamli

Fatura kesilmişti mağaza da siparişi onayladı, 1 hafta geçti bana bu cevabı verdiler. N11 canlı desteğe sorduğumda onaylandı gözüktüğü için kargo teslimini beklemem gerektiğini söylediler. Ürünü satıcı bu saatten sonra iptal edebilir mi dedim, kargo süreci geçince tedarik edilemezse satıcı ürünü iptal edebilir dedi. Ama bana yazdığı mesajdaki problem ürünü tedarik edememe değil yanlış fiyatlandırma. Bunu söylediğimde de size destek oluruz ancak en geç kargoya veriliş süresini beklemeniz gerek dedi🤷🏻‍♀️

Bana da aynı mesaji yollamislar ama arkadaşın dediği gibi e fatura bile gönderdi idefix bunlar kendileri uckagit mi yapıyor ne yapmamız.lazim buna

• elmaarmutportakal kullanıcısına yanıt

idefix i thh ye şikayet edin aynı zamanda ticaret bakanlığına da şikayet edin cimer üzerinden.

• MUTAF kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla onlar iptal ederse kuponlar geri döner diye biliyorum acil değilse bekleyin veya satıcıya sorun onlar kargoyla irtibata geçip hallederler.

• ozas kullanıcısına yanıt

Aynen hocam ben bundan 2 3 ay önce birine kitap siparişi verdim birde ellerinde yokmuş 3 gün bekledim soru sordum ne zaman gönderebilirsiniz diye elimizde yok diyorlar bi de şaka gibi madem elinde yok neden var gibi satıyorsun. Satıcı iptal etti tek çekim olduğu için hemen para yattı karta

• zaman_rölesi Z kullanıcısına yanıt

Satıcı kaynaklı ama N11 satıcının üç kağıt yapmasına göz yumuyor, ürün ithalatçı garantili ama Türkiye garantili yazıyor, son 3 ürün filan yazıyor ama ortada ürün yok, bunu N11 ilettim ama satıcıyı haklı buluyor iptal edersem 100 tl indirim kuponu yanacak iade etmiyorlar. Bu durumda N11 bitmiştir, ticaret bakanlığına şikayet edeceğim. 3-4 bin tl lik alışveriş yaptım sadece bu 11.11 de, her şeye eyvallah ama Enayi yerine koyulmaya asla müsaade etmem.

• 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.