Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.788
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 99 tllik monitör iptal oldu. kobo ile beraber iyi fiyattı.

• quote:

Orijinalden alıntı: wakrupalice

Kampanya değildi hatalı fiyattı hocam ama gönderecek yine de idefix. Adamlar bi hatadan 100 kişi almış olsa 100K’ya yakın zarar etti

böyle hataya can kurban  

helal olsun ama idefix'e. rahatlıkla iptal ediyoruz da diyebilirdi.

• Masa, laptop, ssd, ram, kulaklık standı, yılbaşı ışığı, çalışma koltuğu, kulaklık, mouse, powerbank aldık. Sadece n11 değil, incehesap, trendyol, hepsiburada, amazon gibi sitelerde de güzel indirimler yakaladık. Hepsi 7 bin küsüre geldi. Alışveriş olayını bu senelik kapadım. Blackfriday de bişey almam daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 12 Kasım 2020; 0:43:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

alarmları kapatabiliriz

sonunda 11'e kadar uyucam . oh

• garantipay ile alınan telefonlara taksit yapılmıyor mu sonradan bir sürü elektronik taksit kampanyası falan da vardı bonus flaşta. alınca 11 taksit için sms geldi ama uygulamada yaptırmıyor hala

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Garanti bbva uygulamasından bakın isterseniz 12ye varan taksit seçeneği çıkıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Umarim yanlislikla o fiyati giren arkadaş işinden olmamıstır :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt limitsiz kuponlar harici kullanmadım. İphone 11 hariç bana hitap eden öyle ahım şahım bir indirim de görmedim.

• doer kullanıcısına yanıt
    hocam neydi bu? satıcısı kimdi?

• Omara kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doer -- 12 Kasım 2020; 0:57:12 >
  • Kupon satışından aldığım alt limitsiz kuponla bir ürün aldım fakat kargo ücretini görmemişim. Şimdi siparişi iptal etsem kupon tekrar tanımlanır mı yarın, yoksa iptali ben yaptığım için tanımlanmaz mı? Bilgisi olan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

herhalde orada bir 2 sıfır eksik dimi? 12500 ml dimi parfüm?

dh sıcak fırsatlar konusunda parfüme 1500 tl veren biri. abooo

Alıntıları Göster

mağazadaki yorum daha da efsane

parfüms de marly herot Çok hoş bir parfüm kalıcılık 12 saat rahat sürüyor Koku 10/10 Farkedilirlik az önce parfümü sıktıktan sonra markete girdim tam reyonları gezerken market çalışanı eleman koşarak yanıma geldi Beyefendi içerde sigara içmek yasak dedi bende icmediğimi söyledim özür diledi gitti sonra herhalde puro yada pipo içtiğimi zannetti bu olay Farkedilirlik olarak 10/10 diyebilirim çok özel ve kaliteli parfüm yılda bir kez al kaliteli al boşuna dememişler saygılar

adamlar sigara kokmak için 1500 lira ödüyor vay be..

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

parfüms de marly herot Çok hoş bir parfüm kalıcılık 12 saat rahat sürüyor Koku 10/10 Farkedilirlik az önce parfümü sıktıktan sonra markete girdim tam reyonları gezerken market çalışanı eleman koşarak yanıma geldi Beyefendi içerde sigara içmek yasak dedi bende icmediğimi söyledim özür diledi gitti sonra herhalde puro yada pipo içtiğimi zannetti bu olay Farkedilirlik olarak 10/10 diyebilirim çok özel ve kaliteli parfüm yılda bir kez al kaliteli al boşuna dememişler saygılar

Alıntıları Göster

ULAN HAHAahjah

adam bir de bunu iyi bir özellikle olarak yazmış. parfüm sıkınca sigara içmiş gibi kokuyorum puanım 10/10 demiş dimi yanlış mı anladım   

• 11.11i bu sene pas geçecektim ama son anda içlik ve pijama aldım 😁 erkek adamız kış günü donmayalım

• doer kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler hocam.

ben de 111 ve 55 liralık kupon alabilmiştim. ufaklık için 2 adet harry potter resimli özel baskı aldık, bir de gezgin eşek’in oyun atlası diye bir kitap aldık. Allah bin bereket versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

aga ampül ve parfüm için 5500 lira alışveriş kredisi altına girmek nasıl bir şey la? valla ilginç bir vakasın  

Alıntıları Göster

alırken böyle yüksek bi tutara ulaşacağını düşünmedim saat 12 yi geçtikten sonra sonuçlar gözümün önüne geldi   yapacak bişey yok. çalışıp bunu da ödeyeceğiz. nasıl olsa evlenmiyoruz bakmam gereken kimse yok.

her gün alıcam hayaliyle kafamı yoracağıma artık alırım elimin altında dursun kullanmasamda. istediğim şeylere ulaşmayı seviyorum. insana haz veriyor. bizim de hayatımızdaki istekler böyle low skill. bunları da aldığıma göre bakalım ilerde neye sahip olmayı hayal edicem  

• b0Ni kullanıcısına yanıt

telefona taksit yok kardeş. Alışveriş sonrası harcamanı istersen banka kendisi taksitlendiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ts_Cihan

6988.99₺

beklediğim indirim olmadı maalesef.

sağlık olsun. iyi günlerde kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Alıntıları Göster

ya o yorumu yazan kimse mal aga onu takmayın.   artık hangi semtteki markete gittiyse saçma sapan bi muhabbet geçmiş bide övünüyo bunla. sigara kokmak ne abi   fail içinde fail.

• roodlust R kullanıcısına yanıt
    Ticari kartlara var,ticari kartlarda hiç bir şeye sınırlandırma yok her şeye taksit yapabiliyor.

Mesela N11’de bonus ve world 9 taksit yapıyor

• 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.