Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.839
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim ben de kararsızdım ta ki fiyat araştırması yapıp KOBO Clara nın indirimsiz fiyatının 1000 TL ve üzeri olduğunu görünce aldım. Şu anda Trendyolda 999 TL en düşük.

https://www.trendyol.com/kobo/clara-hd-e-kitap-okuma-cihazi-p-43918510?boutiqueId=530670&merchantId=106773&gads=true

• N11 after party yapmayı düşünmeli!

• Arkadaşlar ürün aldım sonra iptal ettim tekrar kupon yüklenmesi lazım değilmi? Yüklenmedi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortnite30 -- 12 Kasım 2020; 0:34:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: liang

4000 TL'lik philips hue (yeni nesil renkli led lambalar) alışverişi yaptım. ve 1500 liraya da (1 tanecik) parfüm aldım. ne kadar gereksiz bi 5500 lira harcama. şimdi bunu okuyan ulan millette para var alıyor dicek. yemin olsun alışveriş kredisi ile aldım nasıl ödeyeceğim allah kerim   n11 de yılın aveli ödülünü alabilirim   he birde s10 plus telefonu almıştım onu iade edip m21 aldım.  

aga ampül ve parfüm için 5500 lira alışveriş kredisi altına girmek nasıl bir şey la? valla ilginç bir vakasın N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) 

• Xiaomi Poco X3 NFC 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) 3.266,00 TL

Focus 2 ön arka fren balatası Motorcraft 500 TL

Sahler 4,5D Havuzlu Paspas 165 TL

Kötü bile olsa bu sene birşeyler aldık ihtiyaç olan...

55" MI TV alacaktım ama cesaret edemedim, 46C650 ile 1 sene daha devam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MySun -- 12 Kasım 2020; 0:36:56 >

• fortnite30 F kullanıcısına yanıt

Zaman alırdı yüklenmesi ama zaten kampanya bitti. Şu anda yüklenmez artık

• quote:

Orijinalden alıntı: tornado34

Bu sene kampanyadan kapabildiklerim..Özellikle KObo e-kitap okuyucuyu hediye ettiler alabilenlere..Herkese aldıklarını güle güle kazasız belasız kullanmasını diliyorum.

ben bunu nasıl kaçırmışım ya? kobo cidden bu fiyata mı satıldı yoksa siz kupon falan mı kullandınız alt limitsiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Süleyman Çakır.

Ödenen: 586,40tl
    Alınan ürün fiyatları: 1231,20tl
    Bonus: 35tl

Alt limitsiz kupon satışından yıllardır ilk defa haberim oldu. Sonuç iyi oldu. Herkese iyi geceler.

alt limitsiz kupon bende hiç yoktu, nasıl alınıyor, tık hızında olanları takip ettim ama yoktu

• Aldığım ürünlerin birinde sepette extra indirim yazıyordu ama şimdi farkettim indirim olmamış, kupon kullandığım için mi yoksa sistem hatası falanmı? Varmı böyle bi durumla karşılaşan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata aldım kuponsuz dün akşam 100 tane falan satıldı

• tornado34 kullanıcısına yanıt
    Hocam yüklenince 1 gün süre veriyordu eskiden ayın 12 sine kadar kullanım oluyordu ama nedense yüklenmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: tornado34

Bu fiyata aldım kuponsuz dün akşam 100 tane falan satıldı

tüh. çok üzüldüm :( müthiş sıcakmış valla. millet okusun diye neler yapıyorlar ya N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) 

• fortnite30 F kullanıcısına yanıt
    00.00 sonrası iptal ettiyseniz tekrar tanımlanır hesaba. Ancak satıcı ürünü onayladıktan sonra siz iptal ettiyseniz eğer satıcının iptal talebini kabul etmesi gerekiyor. Sonrasında kupon geri gelir.

• alarmları kapatabiliriz

• themontana kullanıcısına yanıt

6988.99₺

beklediğim indirim olmadı maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Kampanya değildi hatalı fiyattı hocam ama gönderecek yine de idefix. Adamlar bi hatadan 100 kişi almış olsa 100K’ya yakın zarar etti

• quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Alıntıları Göster

Anladım bende poco x3 düşünüyordum onlarda indirim yapmadı pek 2800-2900 arasına gelirse bana alırım diyordum kart kampanyaları kupon vslerle 3100 e geldi son 2 dk sipariş verdim bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: liang

son saniye hiç istemeden bu 1750'lik bu parfümü aldım. 177 lira çekle 1574 e geldi. son saniye aldım. aldıktan sonra sayfayı yeniledim mağaza ürünün fiyatını direk 1900 yaptı. artık nasıl otomatik bi sistem ayarlamışlarsa tüm ürünlerdeki fiyatları güncellendi eski fiyata. 1750 den 1900 olunca bi sevindim iyi ki almışım diye hoşuma gitti   anlık duygu değişimleri yaşadım :)

https://urun.n11.com/erkek-parfum/parfums-de-marly-herod-edp-125-ml-erkek-parfum-P404376048

herhalde orada bir 2 sıfır eksik dimi? 12500 ml dimi parfüm?

dh sıcak fırsatlar konusunda parfüme 1500 tl veren biri. abooo

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 12 Kasım 2020; 0:46:45 >

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.