Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben şahsen eski ve aktif üyelere kendi hesabımı paylaştım. Geçen sene de yaptık sorun olmadı. Amaç bi hayır duası zaten ücretsiz alınan bişey

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İhtiyacı olan eski veya referanslı üyelere ücretsiz kullandırabilirim

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)
  • Note 10 plus zor tuttum kendimi ve almadin. 6 bin kara gectim. Ula resmen tükenince sevinir oldum ürünler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oylesine64 kullanıcısına yanıt
    Zubizu uygulamasından alınan indirim kodlarına benziyor, hesaba tanımlı kuponlar kod şeklinde paylaşılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 11 Kasım 2020; 23:32:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rogue One

300 lira civari sepette kullanabilecegim kupon olan varmi elinde? karsiliginda forumdaki 10 mesajinizi begenebilirim bir de tesekkur ederim

300 e 40 var isterseniz

• 1000 e 100 de ben de var isteyenlere duyurulur

• Quidditch06 Q kullanıcısına yanıt
    Hocam üstte de yazdım geçen sene bu kuponu alanlar antep fıstığı aldılar kampanya bitmesine yarım saat kala. Sizde öyle bişey yapabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 11 Kasım 2020; 23:33:50 >
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Bende 3027 ye geliyor alıp satsam mı :)

• Araxes kullanıcısına yanıt
  • @blade94 m31s vs poco x3 yaparsak hangisi? Çok bariz mi ? Amoled vs IPS oluyor. İkisi de 250 dolarlık telefon olmasına rağmen fiyatları 800TL farklı burda: bkz keriz avıN11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) 

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 11 Kasım 2020; 23:41:18 >
  • merhaba,

Sipariş Tutarı5.650,00 TL

İndirim Tutarı

n11 İndirimi 282,50 TL

Mağaza İndirimi 10,00 TL

Sepet İndirimi 450,00 TL

Konuma Özel İndirim 10,00 TL

Toplam Tutar4.907,50 TL

arkadaşlar şimdi farkettim. n11' in ücret hesaplamasında bir hata var gibi. Siparişimdeki indirimlerin toplamı ödediğim ücret ile uyuşmuyor.

bu sorunu canlı destekten ilettim bana siparişinizi iptal edin diyorlar. Ödeme sırasında tutarları kontrol edin.

büyük ihtimal konuma özel indirimi atlamış olabilir sistemleri. meblağ küçük olabilir ama kimbilir kaç kişide oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fb33 -- 11 Kasım 2020; 23:38:55 >
  • road35 R kullanıcısına yanıt

sorma ya aşırı zorlandım ben de ödemeye kadar geldim havadan 6 bin kazanmış gibi hissediyorum ihtiyacım da yok yani N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) 

• 38 tane kuponum vardi tıkla olarak hicbiri isime yaramadi hep boş seylerdi benim için.
    Sadece blackspade termal seti yaptim. %25 satici indirimi 333/33 kuponunu kullandim. Onu da risk alarak yaptim cunku firma kullanilacak sekilde bir beden tablosu hazırlamamış.
    Böyle firmaları bir de övüyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: road35

Note 10 plus zor tuttum kendimi ve almadin. 6 bin kara gectim. Ula resmen tükenince sevinir oldum ürünler.
    Aynen hocam. Dedim kendime lan ayranın yok içmeye, note 10 plus senin neyine. Note 5'le devamke. Kötü bir şiir oldu ama 6000 TL cepte kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: maslan7

ben aldım az önce 2649'a

• 100'e 20, 50'ye 10, alt limitsiz 11 ve 250'ye 40 kuponları var. Alacak bir şey bulamadım boşa gidecek. Neyse zaten iyice tiksindim şu süreçte N11'den, öyle kalsınlar 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dhhesap0238 -- 11 Kasım 2020; 23:37:3 >
  • Gil Mocci G kullanıcısına yanıt
    1-2 ay kullanılıp yeri unutulan bir ürün. Ama iyi fiyata almışsıniz. Baskı şeklinde anı biriktirmek isteyenler için fena değil. Yalnız sarfı pahalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: HighDynamicRange

@blade94 m31s vs poco x3 yaparsak hangisi? Çok bariz mi ? Amoled vs IPS oluyor. İkisi de 250 dolarlık telefon olmasına rağmen fiyatları 800TL farklı burda: bkz keriz avı 

pardon ben anlamadım hangisi iyi, az önce m31s aldım da

• 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.