Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: korkmazharun

Ben de aldım hocam gündüz 5880 givi bi fiyata geldi başka mağazalarda 5850 gibi fiyatlara inebiliyor

Kuponla geliyor zaten hocam.5850 TL ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar n11 de kar puanınızı kullanabiliyorusunuz ? Benim axess chip param var puan sorgula diyorum puanınız bulunmuyor diyor yanlız kartımda puan var bankada var diyor. Karşılatınız mı?

Birde n11 e pc den ve telefondan giremiyorum. VPN açıyorum giriyor gariplik yokmu ?

• bayguru B kullanıcısına yanıt
    İnceleme yeterli. Fiyat piyasadan 10- 20 TL ucuz..kupon varsa uygun
    http://https://youtu.be/nzW0RUM7ce0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 11 Kasım 2020; 21:45:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 500/750 kod verebilecek var mı??
  • bayguru B kullanıcısına yanıt
    Ben de onu istiyordum hocam eğer kastettiğin ls05 modeli ise 😄 İzlediğim inceleme videolarında saatte dahili mikrofon ve hoparlör olmadığı bu yüzden arama cevaplama, müzik çalma gibi işlemleri yapamadığımızı söylüyorlardı ama gelen aramaları görüp reddedebiliyormuşuz. Aslında akıllı bileklikten hallice bir saat, mi band 5 ile neredeyse hiçbir farkı yok özellik olarak ama Haylou da güncelleme gelmiyormuş sanırım ve saat arayüzleri 5-6 tane ile sınırlıymış. Bu yüzden ben almaktan vazgeçtim şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AliOzdemirz -- 11 Kasım 2020; 21:46:55 >
  • TV KONUSUNDA FİKRİ OLANLARI ALALIM
    4500-5500 arasında samsung lg 2020 model cihazlar almayı düşünüyordum. Uygun olanlar bitmiş. Alt seviye olanları kalmış.
    Evde tamir bekleyen 32inç cihazım var. 1 aydır tvsiz idare ettim. Bana akıl verin lütfen.
    Orta üstü seviye (tu8000,un74006 vs) samsung, lg modellerinden vazgeçip
    orta seviye olan 50 inç epeyde 66 puan almış bi cihaz mı alayım. Regal 50 inç bana 2700 e gelecek. Alayım mı yoksa aralık ocak gibi anlık kaöpanya mı kovalayıö

• Kaçırmışız 5000-750'yi

• orchuns kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl ulaştınız müşteri temsilcisine,, oluşmayan sipariş için uğraşıyorum bir türlü ulaşamıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M@rKSm@N kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkür ederim hocam. Sanırım bugün alacağım ben de. İyi günlerde kullanın sizde

• Elimde kullanmadığım kuponlar var 10000/1000, 70/7 gibi ama nasıl paylaşacağım bilmiyorum. Söyleyen olursa isteyene verebilirim alacak bir şey bulamazsam 😄

• N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

Siparişlerimi her tamamlaayışımda hep bu ekran geldi fakat kuponların hiçbiri de yüklenmedi, aktif olacak kuponlarda da görünmüyor. Acaba sipariş tamamen sona erdiğinde mi yüklüyorlar bunları? Eğer öyleyse rastgele birisi mi geliyor biz seçip mi kullanıyoruz bir tanesini ? Bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim.

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Evet onu kastettim hocam

• Keşke kupon paylaşma diye bi seçenek olsa da ihtiyacı olanlara verilebilse.

• quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

hocam nasıl ulaştınız müşteri temsilcisine,, oluşmayan sipariş için uğraşıyorum bir türlü ulaşamıyorum

Canlı destekten bağlandım

• tomurcukk kullanıcısına yanıt

@tomurcukk bikaç kuponum var işinize yararsa kullanın

• Dostlar derin dondurucu yok mu uygun fiyatlı bugün dışarıda çok isim vardı hiç bakamadım siteye varsa haber edin lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkmazharun

Evet onu kastettim hocam

Se ile kombo yaptım.10 bin tl ye 500 maxipuan verdi.

• 5000/750 kullandırabilecek var mı?
  • iphone 11 alacaktım ama bu kadar para vermek içime sinmedi. samsung s10 plus aldım.fiyatına göre en uygun seçenek gibi duruyor.

• Class teacher C kullanıcısına yanıt

Reis bende bakıyorum al Vestel birde android box oldu sana android tv.. şuan 2010 Samsung TV var aliexpres ten box aldım çokta güzel çalışıyor.. Vestel n11 de fiyatı çok arttı biraz bekle 1 ay önce 3600 TL idi aynı ürün şu an 4600 deymey..

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.