Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ana konusundaki arkadaşlar daha uzun bir süre güncelleme alacağını söylüyorlar hocam. İşlemcinin tek eksi yönü pil tarafı sanırım. O da her türlü bir günü çıkarır diye düşünüyorum. Bu fiyat aralığında şu an pek rakibi yok gibi bu telefonun.

• aracıma almak istediğim 1-2 aksesuar vardı hepsini sepete attım ve bekledim. ürünlerden birisi telefon tutacağı idi 70tl'ye satılırken ben amazon'dan 40tl'ye aldım diğeri de bagaj havuzuydu. n11 allah senden 1000 kere razı olsun 100tl'lik ürünü 95tl yapmışsınız.

n11 severek kullandığım bir site ama burada yapılan kampanyalar falan yalan dolan. asla inanmıyorum. onlarca kez alışveriş yaptım seviyorum ama indirimli ve kampanyalı ürünlerin olduğunu düşünmüyorum. bir kere sitenin konseptine aykırı bu.

• Dura-Ace kullanıcısına yanıt

Telefon tüm gün elimde birde ekran qhd de sürekli açık ekran da açık neredeyse abartısız 20 saati buluyor bazen bir günü geçiyor bi kötü yanı hızlı şarj yok 15w birde gün geçtikçe batarya eskiye göre tabi biraz daha çabuk bitiyor ama fiyat olarak çok güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FPessoa

Koboyu 16.30 indiriminden kaldırmışlar :)

Kobo herkesin siparişler gece onaylanmıştı sanırım ne oldu kargo yapıldı mı yoksa iptal mi? Büyük ihtimalle gönderirler yılın tırt kampanyasında şans eseri efsane olur kobo.

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Aynen bende sonradan gördüm almaktan vazgeçtim

Şu an o PS5 için Sony Eurasia Garantili diye dönüş yapıyorlar mesejlara

Niye daha önce İthalatçı garantili dediniz diye sordum. Bir yanlışlık olmuş özür dileriz demişler

Ben ürünü almıştım ama acaba gerçekten Sony garantili gönderirler mi diye elim iptal kısmına da gitmiyor.

Firmaya da pek güvenmiyorum. Ama işte o ihtimal insanı tereddütte bırakıyor

En kötü ürün gelince bakıp, dedikleri gibi çıkmazsa o zaman iptal ederim diyorsunuz

• Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum, ben de alamadım. Geçen ay 800'e üç haftalık cihaz almıştım, çok üzgünüm :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Masaüstü bilgisayar fırsatı yok mu?

• Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle gönderilmeyecek. Hatta kesin olarak gönderilmeyecek.

• Bebek bezi ve ıslak mendil için black friday i beklemek mi mantıklı? Molfix ve baby turco alayım stok yapayım diyorum da sanki pek indirin yok gibi n11 de.

• mi band 5 199 a inmiş

• smalsrol S kullanıcısına yanıt

Vade mı hala?

• N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

Tükenmeden alın. İyi fiyat. Amazonda en düşük 40tl daha pahalı

• Çok uğraştık; ama Band 5'i kaptık nihayet. Kobo'dan sonra güzel oldu bu :)

• neşter61 kullanıcısına yanıt

111tl kuponla 90'a gelir alan varsa oh miss yeme de yanında yat.

• slhttnshn61 kullanıcısına yanıt

E-Faturası bile geldi nereye gönderilmiyor? Idefix ve Turkuvaz grubu yıllarca kazandığı servetin fitresini dağıtmış oldu böylece ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalchesh -- 11 Kasım 2020; 17:41:37 >
  • yag1z7 Y kullanıcısına yanıt
    Kupon geçmiyor hocam

• akgun17 A kullanıcısına yanıt

Yok hocam yazmışlar yanlışlıkla diye yorumlarda baya bi soran olmuş ama bence kurnazlık yersen N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) 

• N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

Dün geceden beri Huawei Türkiye mağazasına stok ekletmeye çalışıyordum sonunda oldu :D

• Metalchesh M kullanıcısına yanıt

kobo ne hocam ya

• 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.