Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.101
Cevap
145
Favori
576.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 1422
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 145
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • davetsiz07 (218 mesaj) Patren (165 mesaj) neşter61 (103 mesaj) -OFLU- (75 mesaj) BlackLead (72 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3289 mesaj) Mobil (1378 mesaj) Mini (451 mesaj) Uygulama (1983 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)
Giriş
    2373 Mesaj

grundig gdf 6502 aldığınız model sanırım  bende onu aldım 1746 ya geldi siz baya iyi almışsınız :)

|
    |
    hellhot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sol hükümet ameliyata narkozsuz alır, en azından hangi organınızı söktüğünü anlarsınız; Sağ hükümet ameliyata narkozla alır da, nerenizi kaybettiğinizi dahi anlayamazsınız. Necmettin Erbakan ►► ◄◄
  • Yüzbaşı
    507 Mesaj
    Series s noldu 16.30 da girecekti görünmüyor saatlik indirimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: seberhan1907

https://www.n11.com/urun/honor-magic-watch-2-46-mm-akilli-saat-honor-turkiye-garantili-1438720?magaza=marketplace

111 Kupon

250 bonus puan ile 740 TL'ye gelmiş oldu. Saatte aman aman bir indirim olmasa da kupon ve puanla avantajlı olduğunu düşünüyorum

ne bonusu hocam bu? bonus max 100 TL yaziyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Soru cevapta yazıyor hocam bak bende alacaktım vazgeçtim

|
    |
    seberhan1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

samsung s10 plus almıştım gece 4600'e.. şimdi onu iptal edip, yerine m21 almayı planlıyorum. m21'e de zam mı geldi, alanlar ne kadara aldı bilgilendirebilir mi. garanti bonusları olmadan sadece kuponla kaç liraya kaç lira kupon kullanarak aldınız. bir yandan da akşam 20:30'da saatlik indirimde m51 telefonu var. onu güzel bir indirim gelip kupon kullanırsa belki onu alacağım. s10 plus fiyatına göre iyi ama iade edeceğim.

İthalatçı garantili beleşe alınır anca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    i_brahi_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5219 Mesaj

240gb ssd 250 tl olmuş 33 tl indirim koduyla uyguna geldi ihtiyacı olan alabilir https://www.n11.com/urun/sandisk-ssd-plus-sdssda-240g-g26-25-240-gb-sata-3-ssd-66126?magaza=techburada

|
    |

MSI MAG241CR - 144 Hz | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i
  • Yarbay
    15061 Mesaj

Kaçtı ki? 2379 lira şuanda güzel kuponla 2150 ye alınıyor. Bu fiyata göre güzel ürün. Ama dolar düşmeye başladı belki fiyatlar bir tık iner.

|
    |
    furkan1zek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Birebir aynı seçenekler arasında kaldım. S10+ alıp geçtim. Normalde iphone 11'e baya niyetliydim ama bu belirsizlikte o kadar masraf yapmaya gönlüm el vermedi açıkçası.

|
    |
    sasa_iliç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Siparişi iptal olan var mı?

|
    |

Jumbo 8100 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Seti 800tl

Tefal Masterblend Pro Activflow 1000 W Mikser & Blender Seti 390tl

Schafer Grill Haus Tost Makinesi 320tl

Paşabahçe Tango Serisi 18 Parça Set 60tl

Yeni ev kuruyorum N11 indirimlerinden çeklerle beraber şimdilik bunları aldım. Bence fena alışveriş olmadı.

|
    |

Orijinalden alıntı: liang

samsung s10 plus almıştım gece 4600'e.. şimdi onu iptal edip, yerine m21 almayı planlıyorum. m21'e de zam mı geldi, alanlar ne kadara aldı bilgilendirebilir mi. garanti bonusları olmadan sadece kuponla kaç liraya kaç lira kupon kullanarak aldınız. bir yandan da akşam 20:30'da saatlik indirimde m51 telefonu var. onu güzel bir indirim gelip kupon kullanırsa belki onu alacağım. s10 plus fiyatına göre iyi ama iade edeceğim.

Kupon büyük ihtimalle geçmez akşam. Kuponla alınan fiyatlardan ucuza düşeceğini zannetmem.Ben 3369 TL ye aldim (puanlar hariç 230 oradan gelecek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 11 Kasım 2020; 17:11:36 >
    |
    |
  • Yarbay
    15061 Mesaj

s10 plus o fiyatta rakipsiz. Oyun oynamayacaksanız m21 alınabilir ama kamera açısından da çok kayıp yaşayacaksınız.

|
    |
    liang kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Dura-Ace

Birebir aynı seçenekler arasında kaldım. S10+ alıp geçtim. Normalde iphone 11'e baya niyetliydim ama bu belirsizlikte o kadar masraf yapmaya gönlüm el vermedi açıkçası.

Şu an iPhone 5 kullanıyorum hocam yıllar geçmesine rağmen canavar gibi çalışmaya devam ediyor. iPhone düşünme sebebim de özellikle bu sebeptendi, uzun yıllar sorunsuzca cihaza destek sağlıyorlar. Bir yandan da hafıza kart girişi yok, ekranı hd, kasa oranı nispeten düşük vs derken özellikleri kısık. Bir yanda da ekran kalitesi ve çözünürlüğü çok iyi olan, ekstra özellikler barındıran cihaz var s10+. Şimdi bu cihazı alırım, iki gün sonra güncelelmeler kesilir, telefon iyice yavaşlatılır vs düşünüyorum o yüzden bir kararsızlığım var. Boyut olarak da büyük bir cihaz kullanım açısından zorluk, cepte kullanım sorun yaratacak gibi. Ayrıca işlemci olarak çelişkide bırakan bir cihaz, snapdragon işlemcisi olsaydı keşke. :)

• Yarbay
    3583 Mesaj

Aynen bende sonradan gördüm almaktan vazgeçtim

|
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TearsForFears

s10 plus o fiyatta rakipsiz. Oyun oynamayacaksanız m21 alınabilir ama kamera açısından da çok kayıp yaşayacaksınız.

Ben Iphone 11 alacaktım, 4600 TL ye s10+ ve 310 TL bonus ile S10+ almamak gerçekten cok büyük bir fırsatı tepmek olurdu.

Ya hocam s serisi ana seri neden güncelleme kesilsin bu fiyata rakipsiz şuan 4300 e ne kaldı bonus kampanyası ile tabi

|
    |
    sasa_iliç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam tabiri caizse dalga geçiyorlar. Birkaç tane üründe indirim yapıp diğer ürünlerde zam yapmışlar. Verdikleri kuponu da işin içine katıyorum yine de diğer sitelerdeki fiyatlar daha düşük. Fahiş kar yaptı n11

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    buğrakasım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    876 Mesaj

N11 tırt bence siyah etiket koyacak daha da pahalı olacak fiyat.

|
    |
    metin10oktay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
ankara gülüş tasarımı
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,344
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.