Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bonus kart ile n11 den telefon alanlar bonusflaş dan taksitlendirebildiler mi ona göre alacam (yapıyorsa kaç taksite kadar yapıyor)

• Onceden fiyat tamamlamak için 25 kuruşluk dijital takvim ilanları falan vardı öyle bir ilan bilen varsa link atabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egeli3543 E kullanıcısına yanıt
    Wallpaper diye aratın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siyah etiketli ürünler önceki sayfalarda sorulmuştu, aşağıdaki linkte. Ben yeni gördüm, birilerinin işine yarayabilir (kuponlar geçerli değil).

https://www.n11.com/kampanyalar

• N11 de samsung s20 telefonunda indirim olur mu sizce bi bilgisi olan var mı? %3 samsung turkiye kuponum varda

• Telefon alıcam N11'den 1.100 TL ilk kupon var fakat 12.500 üzeri 1.500 TL lik kuponu kaçırdım. Elinde bu kupon olup kullandırabilecek var mı? Karşılığında tüm kuponlarımı kullanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: börü06

s10+ 4145 tl ye alarak noktalandırdım 11 kasımı tek üzüntüm mavi yeşil renklerine indirimli fiyattan yetişememek oldu mecbur beyaz aldım

Mavi yeşil stoklarda yoktu zaten, yani kaçırmadınız. Sadece siyah ve beyaz satışta.

• Mı Band 5 fiyat 200tl olursa kupon ile almayı düşünüyorum. Hemen bitmez ise tabi

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)
  • Geçen sene yaptığımız sistem çalışmaya devam ediyor. Kuponları sırlı görmek için. Kullanabilirsiniz.

http://asdisk.com/n11//

• quote:

Orijinalden alıntı: neşter61

Mı Band 5 fiyat 200tl olursa kupon ile almayı düşünüyorum. Hemen bitmez ise tabi

birde haylou diye bir saat var 21.30 da anlık indirimde alınır mı ne dersınız yksa mi band 5 mi ?

• Yaklaşık 940tl'lik alışveriş yaptım toplam 4 kupon vardı 333,55,111,111 diye maliyetleri 66tl oldu toplam bana 940tl'lik alışverişin maliyeti 290tl oldu.Gayet karlı bir alışveriş gerçekleşti bakalım. Uzun soluklu trendyoldan sonra aynı gün kargo olayı ilaç gibi geldi.Amazon dışında bir yerden iyi oldu böyle aynı gün kargo olayları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yag1z7 -- 11 Kasım 2020; 15:59:41 >
  • Elinde 7500/755 olup kullanmayacak varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • N11'de uygun fiyatlı bulduğunuz monitör varsa yazar mısınız? 24" full hd olabilir. Panel ips olursa iyi olur, evde basit işler için kullanılacak. Mac Mini bağlayacağız, o yüzden ona da uygun bir renk ve ince çerçeve olursa tadından yenmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyimli arkadaşlar fiyatı geri yükselenlerin tekrar düşme ihtimali var mı, akşama düşmüş bulabilir miyiz yine?

• neşter61 kullanıcısına yanıt

Mumkun degil saatlik indirimleri de cok kotu bu sene.Sabahtan beri ayni fiyatta olan urunleri saatlik indirim diye koyuyolar.

• Samsung m51 için saat 20.30 bekleyeyim mi? 3700 TL şuan kupon ile 3350 ye geliyor bunlar 20.30 ya fiyatı aynı tutarlar ya da 3500 yazıp siyah etiket koyarlar ise hepten zarar sizce ne yapmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Samsung m51 için saat 20.30 bekleyeyim mi? 3700 TL şuan kupon ile 3350 ye geliyor bunlar 20.30 ya fiyatı aynı tutarlar ya da 3500 yazıp siyah etiket koyarlar ise hepten zarar sizce ne yapmalıyım?

m51 mi xioami mi diyon hocam ?

• veracocha kullanıcısına yanıt

Xiaomi nin yüzlerce modeli var hangisini soruyorsunuz?

• börü06 kullanıcısına yanıt

gerçekten o fiyata nasıl geldi hocam ?

• .Eray. kullanıcısına yanıt

Hocam 11 taksite kadar yapıyor.Benim hesabımda vergiler hariç 1.46 faiz uyguluyor.

• 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.