Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akeles198657

Kobo nia satışta şuan 738 tl, kuponla 658 e geliyor , bence iyi

230 nere 650 nere yapma etme gözünüseviyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zeitgeist4

Kargoyu kabul etmedin yani hocam anladım. Evet aslında mantıklı, daha önce de yaptığım bir şey ama küçük ürünlerdeydi. Çamaşır kurutma makinesi olunca ne bileyim bir sıkıntı olur da elimde patlarsa iki makineyle kalır mıyım diye korkuyorum beyaz eşya olunca:)

Ben de ekran kartına yapmıştım 3800 civarıydı. Ama ulaşmaya çalışın belki iptal ederler direk çıkmadan ama sorun olmuyor, ben kargoyu aradım direk iade düşmüştü. Makine olayı nasıl oluyor bilmiyorum ama

• quote:

Orijinalden alıntı: liang

Kobo Clara Hd 6' 8 GB

MSI Pro MP241 23.8" 7 MS 60 Hz HDMI+D-Sub Full HD IPS Monitör

2 üründe tükendi güzel yakalanmış fiyatlardı. vardır böyle kıyıda köşede ucuz ürünler iyi tarayın heryeri. dikkat çeken fiyatlı ürünleri linkleri paslaşalım

Msi monitör kaça düştü?

• HrTomK H kullanıcısına yanıt

Ah işte ben 2.799 tl artı 275 tl kuponla 2.524 tl ye mi ne aldım tam geceyarısı onu. Sonra düştü tekrar 2.550 tl'ye. Ne yapayım bilemedim ya enayi gibi hissettim kendimi.

• liang kullanıcısına yanıt
    Hocam o durum ayrı ne olduğu meçhul...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ah işte ben 2.799 tl artı 275 tl kuponla 2.524 tl ye mi ne aldım tam geceyarısı onu. Sonra düştü tekrar 2.550 tl'ye. Ne yapayım bilemedim ya enayi gibi hissettim kendimi.

Aynısı başıma geldi 3800 indirim diye açıp 3500 düşürdüler, o his asla geçmez diye bir daha aldım N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) 

• Benim Kobo az önce onaylandı. Umarım gönderirler herkese. Haber veren arkadaşa da ayrıca teşekkürler.

• themelinalist kullanıcısına yanıt

Tamam hocam sağolasın, olmazsa cevap bekleyeyim, o arada da yükselmez umarım.

Kuponla 560 a alınabiliyordu, kobo kadar iyi fırsattı, koboyu kaçırınca üzüntüden kafa orda kaldı :)

• quote:

Hocam limit varsa şu an 2500 e 250 kupon var aktif tekrar al. İlki gelince teslim alma. Bonus falan kazandıysan nasıl olur bilmiyorum ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim Kobo’da onaylandı. Ben yatar. Kaçıranlar üzülmesin belki çok daha iyi fırsatlar çıkar. valla herkes alsa mutluluğum artardı benim de.

• zeitgeist4 kullanıcısına yanıt

3 sene önceki indirimden ilk saatlerde telefon almıştım. sonradan 2 kere daha indirim geldi gün içinde. ilk indirimde iptal talebi gönderip tekrar aldım. ancak 2. indirmde kart limit klamadığı için alamadım. kargoya verilmediği sürece sorun olacağını sanmıyorum.

• N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

Hiç beklemiyordum ama onaylandı. İnşallah hata değildir de gönderirler. Paylaşan arkadaşa teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

60hz 7ms bana normal gibi geldi fiyatı. Tasarım için falan extra bir özelliği mi var, tabi indirimli fiyatı 500 civarı iyidir ama normal fiyatı da 700-800 den fazla olmamalı sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: HrTomK

Hocam limit varsa şu an 2500 e 250 kupon var aktif tekrar al. İlki gelince teslim alma. Bonus falan kazandıysan nasıl olur bilmiyorum ama.

Alıntıları Göster
    Servis getiriyor da olabilir valla karışık oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vitriol23 kullanıcısına yanıt
    Bana K kartı ile ödeme yaparken başkasının sepetinde uyarısı verdi birçok kez sonra BKM ile deneyim dedim oldu.

• Kobo harika fırsatmış. Ben kitaplarımı koymak için kitaplık ararken millet Kobo'yu uçurmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazıcı tavsiyesi olan var mı? Evde uzaktan eğitim için kullanmayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırsata sevinemiyorum yarın kardeşim neden bana da almadın diye aşırı sövecek ufaktan bir tırstım. Alan herkese hayırlı olsun umarım sorunsuz tamamlanır alışveriş

• 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.