Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben tahminimi söyledim bilgim yok vallaha hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • neşter61 kullanıcısına yanıt
    Tahminimi söyledim bilgim yok vallaha hocam.

• neşter61 kullanıcısına yanıt

Ben ne olur ne olmaz 14 Ekim'deki indirimlerde aldım. 100 TL de paraf puanla 2200'e geldi. 11 kasımda da 2300'den satarlar muhtemelen. Kuponlarla da birleşmez. 14 Ekimde'de birleşmedi.

• kupon almak sans işi, tamamen bir bakmıssınız almıssınız bir bakmıssınız parayı çekip kuponu vermemiş.. parayı iade ettigide oluyor etmedigide :) geçen yıl kupon satısına farklı bir sistem gelmişti ( son kupon satışında, ilk günler sıkıntılı idi , tüm ödeme sistemleri çöküyor ödeme aşamasında ) bu yıl gelirmi bilmiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 1 Kasım 2020; 22:37:24 >
  • Tekrardan sormak istiyorum bilen varsa. Ben misal 8500-800 kupon aldım. Bu kupon indirimini N11 kendi cebinden mi sağlıyor yoksa satıcı ile bölüşüyolar mı kupon maliyetini? Sorma sebebim N11 karşılıyor ise satıcılar dolar haricinde fiyatı arttırmaması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

kupon almak sans işi, tamamen bir bakmıssınız almıssınız bir bakmıssınız parayı çekip kuponu vermemiş.. parayı iade ettigide oluyor etmedigide :) geçen yıl kupon satısına farklı bir sistem gelmişti ( son kupon satışında, ilk günler sıkıntılı idi , tüm ödeme sistemleri çöküyor ödeme aşamasında ) bu yıl gelirmi bilmiyorum..

Anlaşıldı boşuna beklemişiz zaten.

31 Ekimde sepetimdeki ürünler 5.090,00 TL dı. 1 Kasımda fiyat 5.398,00 TL oldu.

Şimdi üç beş kupan kovalayıp, bu ürünler eğer 10 gün sonra tekrar zam binmez ise ki yüksek ihtimal stoklar bitecek ve yeni eklenen ürünler zamlı olacak ve bu kuponlara rağmen çok daha yüksek fiyatla almış olacağım + 10 gün boşuna zaman kaybetmiş olacağım. :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: pilamimarsu

Tekrardan sormak istiyorum bilen varsa. Ben misal 8500-800 kupon aldım. Bu kupon indirimini N11 kendi cebinden mi sağlıyor yoksa satıcı ile bölüşüyolar mı kupon maliyetini? Sorma sebebim N11 karşılıyor ise satıcılar dolar haricinde fiyatı arttırmaması lazım.

Üstlerde dükkan sahipleri arkadaşlar vardı. Onların açıklamalarına göre Bildiğin Dükkan sahiplerine rücu ediyor N11. Biz çok reklam yaptık diye hatta daha yüksek komison talebi oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paganra -- 1 Kasım 2020; 22:50:56 >
  • Buİnsansa kullanıcısına yanıt

altlimitsiz 1000 tl alt limitsiz 500 tl gibi kuponlar çıkıyor altlimitli olanlar çoğu zaman kötü oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: paganra

Anlaşıldı boşuna beklemişiz zaten.

31 Ekimde sepetimdeki ürünler 5.090,00 TL dı. 1 Kasımda fiyat 5.398,00 TL oldu.

Şimdi üç beş kupan kovalayıp, bu ürünler eğer 10 gün sonra tekrar zam binmez ise ki yüksek ihtimal stoklar bitecek ve yeni eklenen ürünler zamlı olacak ve bu kuponlara rağmen çok daha yüksek fiyatla almış olacağım + 10 gün boşuna zaman kaybetmiş olacağım. :)))

Alıntıları Göster

aynen hocam aylardır aynı fiyatta pc vardı kur vs artışı olmadı üründe adam kampanya olucak diye 2 gun üst üste fiyatı artırdı 300 tl zam yaptı cihaza :)

• paganra kullanıcısına yanıt

Anlamadım hocam,rucü etmek ne demek?

• quote:

Anlamadım hocam,rucü etmek ne demek?

Yani indirim oranını firmaya yansıtmış oluyor.

Ben anladığım kadarıyla yorum yapıyorum. Muhtemelen dükkan sahibi arkadaşlar size daha iyi açıklama yapacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paganra -- 1 Kasım 2020; 23:1:16 >
  • ağlayışları şimdiden duyar gibiyim

-- N11 çalışanları alıyor abiii
    -- Gösterenden az sayı kupon var, bizi kandırıyorlar
    -- Seçilmiş kişiler alıyorlar sadecee
    -- Allah belanı versin MasterPass
    -- 11 kasımda fiyatlara zam yapacaklar abiii
    -- hile ile kupon satıcıları alıyor abii
    -- Bu işler sene işler kesat kampanya olmaz abii
    -- En hızlı hangisi alıyor beyler alamıyorum, ühüühühühüühühühühüühüh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• paganra kullanıcısına yanıt

GTİ Bilişime sordum bakalım ne diyecekler. Böyle bir şey varsa satıcılarada laf etmeye hakkımız yok o zaman yani. Zaten 3 aydır takip ettiğim ürünler. Bakalım ucuza alabilecek miyim laptopu.

• Beyler gelen mail şu şekilde , artılayın herkes görsün;

Değerli İş Ortağımız,
    Yılın İndirim Şovu 11.11 yaklaşırken site ziyaretçilerimiz ve siz değerli iş ortaklarımıza yönelik hem site içinde tasarım ve geliştirme iyileştirmeleri yapıyor hem de çeşitli reklam kampanyalarıyla en verimli performansı yakalamak için çalışıyoruz. Bu kapsamda, 11 Kasım'da n11.com üzerinden yapılacak satışları artırmak için reklam, pazarlama, tanıtım ve sair hizmetlerimizin çeşit ve kapsamlarını da paralel olarak genişlettik.

Bu sebeple, Satıcı İş Ortaklığı ve İlan Sözleşmesi kapsamında, 11 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşecek satışlar üzerinden tarafınıza İlave Pazarlama Hizmet Bedelleri faturalandırılacaktır.

İlave Pazarlama Hizmet Bedelleri, 11 Kasım 2020 günü 00.00 - 23.59 saatleri arasında gerçekleşecek satış tutarları üzerinden hesaplanarak kasım ayı içerisinde tarafınıza faturalandırılacaktır.

İlgili kategorilere ait İlave Pazarlama Hizmet Bedellerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

• Patren kullanıcısına yanıt

Valla hocam ben o topa girmemek için muhtemelen teşebbüste dahi bulunmayacağım :)))

Ancak ''mecburen'' şu iki madde doğru olacak. Dolar aldı başını gidiyor değil indirimli satış adamlar satış yapmayıp ürünleri ellerinde tutsalar daha çok kar derler.

-- 11 kasımda fiyatlara zam yapacaklar abiii

-- Bu işler sene işler kesat kampanya olmaz abii

• Hocam kısaca özetler misiniz çok anlamadım. Ne demek istiyor N11 burada?

• quote:

GTİ Bilişime sordum bakalım ne diyecekler. Böyle bir şey varsa satıcılarada laf etmeye hakkımız yok o zaman yani. Zaten 3 aydır takip ettiğim ürünler. Bakalım ucuza alabilecek miyim laptopu.

o adamdan bir cacık olmaz hocam bana verdigi cevap adamın daha sonra ne yaptı biliyormusun ona sordugum soruyu sildirtti.

sanki ürünü kendisi üretiyor arkadaş kur vs bahane sen zaten düşük kurdan malı ülkeye getirmişsin aylar önceden .. ve aylardır aynı fiyatta olan ürün 2 gün arayla üst üste zam yedi böyle bir cevap verdi sonra sildirtti arkadaş..

Merhabalar, anladığımız kadarıyla süreçlere hakimsiniz fakat fiyat kilitleme süresine daha zamanımız var, ürün teminiyle alakalı ciddi problem ve maliyet artışları bulunuyor, bizde stoklarımıza ve maliyetlerimize artışlar yapmak zorundayız, anlayışınız için teşekkür ederiz, iyi akşamlar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 1 Kasım 2020; 23:10:53 >

• BlackMon B kullanıcısına yanıt

Benle güzel bir şekilde iletişim kurdular. Ve ürünlerine 8.50 olana kadar dolar zam yapmayacaklarını belirttiler. Bilmiyorum ben memnun oldum.

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Yarın yine 111 tlye tek atarımda ikinciyi almak artık imkansız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat kaçta başlıyor bu sene kupon satışı?

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.