Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 3500 e 350 veriyor. Zaten alacağım ürün 600 lira zam yedi. Cidden bu sene şahsım adına 11.11 i bekleyerek halt etmişim diyorum. Bırak indirimi eski fiyatına bile gelmeyecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8500/800 aldım umarım baktığım laptoplara zam yapmazlar da faydalanırız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Poco X3 sizce ne kadar düşer 11 Kasımı bekleyin demiş 3500/350 kuponu da aldık ama

• kupon satışında umarım dağıtılan kuponlar fazla fazla olur, hani geçen sene ki gibi 100-200 tane verilecekse hiç vermesinler. şansımızı deneyeceğiz ama n11'in göçme durumunuda düşünürsek kupon alma şansı düşüyor.

• 11 11 de Samsung m21 için indirim olacak. Hem indirim hem de tık hızında kupon kullanabilirmiyiz

• bu kuponmatik filan hikaye. bugune kadar kimsenin düzgün kupon aldığına şahit olmadım. istisna belki.. kupomatikten verilen kupondan daha iyileri gün içinde tık hızındaki kuponlar ona göre çok daha iyiler. n11, mobil uygulamasını kullandırtmak için insanlara bahane sunuyor.

• neşter61 kullanıcısına yanıt

Hiçbir kuponla birleşmez 11 kasım indirimleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevivaL -- 1 Kasım 2020; 21:11:25 >
  • Umarım piyasaya bolca kupon boca edip Trendyol'u tahrik eder. N11 den pek beklentim yok çünkü, ne zaman fiyat karşılaştırması yapsam en pahalı yerlerin başında geliyor N11

• Trendyol kuponu vermemiş bana

• tık hızındaki kuponları telefon alışverişlerinde kullanabiliyor muyuz?

• 1000 ve 800 lük kuponları almış bulunmaktayım. Şimdi 3 aydır takip ettiğim laptopların fiyatına göre satın alıcam. Merak ettiğim bu kupon indirimlerini N11 kendi cebinden mi karşılıyor? Yoksa satıcı ile mi bölüşüyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9bin TL'lik MSI laptoplar n11'de 10bin TL.

İndirim verse ne olur..

• Kuponmatik bende çalışmıyor çarkı elimle döndürüyorum iphone 7 ne yapmam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Sen m21 mi kovalıyorsun?

Birde kaçtl bekliyorsun.

Alıntıları Göster

M21 ben kovalıyorum. Şuan fiyatı 2550tl.Sürpriz indirim ile 2300tl ye inse bir de 250 TL kupon kullanabilsem 2050tl. Bonus kartta 100tl veriyor. Ürünü 2000 altına indirebilirsem alırım. Fiyat performans ürünü. Alınabilir diye düşünüyorum.

• RevivaL kullanıcısına yanıt
    deme ya neden 11 kasıma verdi o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: neşter61

11 11 de Samsung m21 için indirim olacak. Hem indirim hem de tık hızında kupon kullanabilirmiyiz

kırmızı ve siyah etiketli olarak 2ye ayırıyorlar ürünleri, kırmızı etiketlilerde kupon geçiyor siyah etiketlilerde geçmiyor. (renkler ters olabilir)

• Yarın kupon satışı 9 mu 9.30 da mı başlayacak

• neşter61 kullanıcısına yanıt
    Öyle özel indirimlere kupon geçerli olmuyor genelde. Yine de bekleyip göreceğiz.

• Kupon satışları hemen tükeniyor mu? Şöyle bi 6-7 bin tl'lik kupon lazım bana yaklaşık ne kadara alabilirim kupon satışından ?

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.