Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung Türkiye kuponunu aldım. Diğer kuponlar ile birlikte kullanılabilir diyor. Lakin ürünlere tıkladığımda m21 gözükmüyor. Bu nasıl iştir arkadaş

• N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)
  • neşter61 kullanıcısına yanıt
    Nerede yazıyor hocam birleştiği?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tekrar açıldı kuponlar..
    Samsung kuponu da aktif oldu 100tl bozdur bozdur harca samsungta

• 11:00'den şu ana kadar 40 dakikadır indirim kuponları tükenmiyorsa 11.11 patlamış demektir.

%10'un bile altına düşen kuponlarla N11 büyük bir hezimet yaşayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozann

Nerede yazıyor hocam birleştiği?

Birleşiyormus çok iyi oldu. S10 plus alacaktim. 100 lira daha ucuza gelecek

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeric -- 8 Kasım 2020; 12:11:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muazzam gerçekten 100 tl kupon dağıtıyosun orta bütçeye uygun telefonları bile listeye eklemiyosun ama sırf millet m21-m-31 de kupon birleştirip kullanmasın diye ne kadar fos bir yönetim var bu sene böyle gerçekten ciddi fiyat düşürmücekse siyah etiketlerde bu yaptıklarından sonra batsınlar iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: neşter61

Samsung Türkiye kuponunu aldım. Diğer kuponlar ile birlikte kullanılabilir diyor. Lakin ürünlere tıkladığımda m21 gözükmüyor. Bu nasıl iştir arkadaş

Sadece satıcısı Samsungtürkiye olan ürünlerde geçerli 100 TL'lik kupon

• neşter61 kullanıcısına yanıt

m31de yok asıl satacaklarını çıkarmış listeden

• Samsung Galaxy Watch 3 45mm Siyah modelini 2050 TL'ye Hepsiburada'dan saati teşhirde göremedim diye almadım. Bu hafta da fırsat olmadı. Samsung kuponuyla birlikte daha uyguna gelirse alacağım artık bakalım, ne olacak durum.

• omeric kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam alttaki detaylarda yazmıyordu. Diğer mağazalar ile fiyatı eşitler en azından.

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

Saate tıklayınca 2700 tl oluyor. 100 tl için sağol samsungN11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) 

• M31 yok m21 yok. Samsung kuponunu daha ne yapayım. Yazıklar olsun size

• 12.59 da 13.00 kuğonu nasış tükeniyor. Ne saçma iş arkadaş 250/40

• bu samsung m31i %5 falan indirime sokup siyah etiket yapmaz umarım hbden almadık en kötü aynı fiyata gelecek diye N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) 

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Yaparsa zaten n11 gitsin kendi cenazesini hazırlasın komisyon diye satıcılar zam yaptı siyah etiketli diye kuponda kullandırmıyorlar mağaza kuponuna bile orta seviye telefon koymuyorlar ne anladım ben bu adamlardan bilmiyorum yarın amazon güzel bişiler yaparsa alıcam direk bunları beklemeye değmez

11.11 de iPhone 11 almayı düşünüyorum. Kupon detayında telefonda geçerli değil diyor. Bu nedir anlamadım. 50 yaşında adamız kupon takip ettiriyorlar böyle.

• bayram3258 B kullanıcısına yanıt
    Geçerli telefonlarda sadece telefon kategorisinin alt kategorisi olan yerlerde geçerli değil >sim kart vs yazan yer hocam geçerli olmadığı kısım orası

• bayram3258 B kullanıcısına yanıt

Elektronik telefon&aksesuarları> sim kart, hat, paketler kategorisinde geçmiyor. Yani sadece sim kart hat ve paketlerde geçerli değil, sonda yazan kategoriyi dikkate alın, öncesinde yazanlar sadece hangi üst kategoriye ait olduğunu belirtmek için. Telefon alabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.