Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Garanti pay ile birleşir mi peki? 500tl alışveriş yapsam 50tl bonus veriyormuş. Ödeme kısmında Garanti pay kullanmak gerekiyormuş sadece. Ama ilk alışverişe falan diyordu yeni hesap mı açmak lazım ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • başkası alamayınca almışışsınız

• Günlerdir kupon almaya çalışıyorum. Değil almak ödeme ekranına geçemedim. Kuponlarımıza yoğun ilgi var yazısıyla bakışıp duruyoruz. Hayır neyi yanlış yaptığımız da belli değil ki ona göre girelim. Bugün mesela sayacın bitmesini bekledim. Süre dolunca satın al ekranı çıkmadı. Sayfayı yenilesen biliyorsun ki takılacak. Ama süre de geçiyor bir şey yapman lazım. Bir dahakine bunu mu yapsam şunu mu derken bir bakmışsın 11 kasım ve elinde sadece boktan kuponlar var :)) İki senedir aynı terane. Sinirimi bozmaktan başka hiçbir işe yaramıyor. Şu kupon satışından kupon alamazsam n11'den hayat boyu 1 kuruşluk alışveriş yapmayacağım. Gerçekten tiksindirdi bu iş artık. Mesela bakın yukarıda arkadaş atmış 9.35'te aldığını. Ben de o dakikada 111, 444, ve 888'lik kuponlara tıklıyordum. Demek ki n11 bana sen alma kupon ayı demek istiyor. Tamam n11 almayız bir şey ne diyelim :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dhhesap0238 -- 6 Kasım 2020; 10:2:45 >
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Hayır ilk alışım

• lastjeday L kullanıcısına yanıt
    PC de ne zaman f5 yapsam ben de sayacın en az 3 sn attığını görüyordum ancak akabinde yine sayaçın olması gerekenden daha yavaş attığını gördüğümden süre birimine 3 saniye kala sayfayı yenile yaptım onda da site geç açıldı yine işe yaramadı:) tebrik ederim

• Bugün birşeye şahit oldum ve kuponların sayı ile ve hız ile alakası olmadığını anladım.

888 444 111 lik kuponlar bir anda bitti, çakmasınlar diye 1111 liği önce bitirdiler.

Muhtemelen ödeme sayfası ve sanal posları patlamasın diye belirli süre sistemi açık tutup rastglele bazı kişilere veriyorlar, sonra sistemi kapatıyorlar.

• 2 dir Mobil de ödeme ekranı bembeyaz çıkıyor seçemiyorum çıkıp tekrar deneyeyim diyorum onda da hava alıyoruz . Beklesem acaba sayfa yüklenir miydi tecrübe edenler yazarsa sevinirim

• Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam kartların kampanyaları ile birleşiyor. Mantiken N11den bağımsızlar çünkü

• Patren kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen sene çok ugrasmistim. 11 TL olan kuponu bile alamamıştım. Denemediğim yöntem kalmamıştı. Bu sene burada şanslıyım. Başka yerde para gidiyor açığı böyle kapatmış oluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Süleyman Çakır.

Hayır ilk alışım

bende dün ilk kez alabildim. bugün vermedi. kupon satın alanlara sanırım şans tanımıyor sistem. ama buradaher gün kupon alanlar nasıl aldı onu düşünüyorum ya da farklı hesaplarla alıyorlar.

• Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt

555TL'lik kuponu garantipay ile aldım ve 75TL bonus kazandım ;)

Aynı hesaptan 3 tane aldım
    N11 in çok değişik sistemi var N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeamelica -- 6 Kasım 2020; 10:4:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmma

Olay tamamen matematik, ne alıyorum ve toplamda cebimden kaç para çıkıyor? 1111 tl lik ürün alıyorum cebimden 555 tl çıkıyor, aradaki fark 556 tl.

Genel olarak meblağ yükseldikçe oranlar düşer, 1000 tl lik bir alışveriş için %50 çok iyi bir oran.

556/1111 lik kupondan tek farkı ücreti önceden ödemiş olman. Tabi bu ihtiyaç meselesi. İhtiyacın yoksa zaten hiçbir kuponun sana faydası olmaz. Keşke 2000 lik kuponu yarı fiyatına satsaydı, lastik alırdım.

ben 888lik aldım. 2. 400tl üstüne 40tl puan verecek, kupon alırken de 13tl daha puan gelecek. 888/ 497 gibi bir oran olacak. banka kampanyalarıyla %50 yi geçiyor. en kötü deterjan,tuvalet kağıdı, yağ, ıslak havlu alırım. skt lik durum da olmuyor

• Daha tıklayamoyoruz bile millet nasıl 3 tane alıyor aynı anda inanmıyorum ya da bir formülü var :S

Bittiğinden alamadım zaten, 3-4 dk sonra kupon al açılınca böyle oldu. Kısmet artık .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazartesi salı kuponlar tırt olur sanırım
    2 liraya 22 lira gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeamelica

Aynı hesaptan 3 tane aldım
    N11 in çok değişik sistemi var

bu hafta 4 kupon aldım. dün açgözlülük yaptım ondan kaçtı :(

• Kuponlar açıldıktan 5 dakika sonra aldım. Hız ile alakası yok büyük ihtimal. Rastgele veriyor sistem.

maksimum verecekleri kuponları verdiler mi? gelecek kuponlar nasıl olur acaba

şans diyonda hergün alanlara şans vurmuyor neden ?

bu işin şansla alakası yok, gecikmesi düşük olan alıyor bu kadar basit.

ilk tıklayana gidiyor.

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.