Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun çok kötüydü oranlar ödeme sayfasına girip almaktan vazgeçtim.

• Adam yillik alisverisi çıkardım diyor. Yil boyuncs makarna bile yesen olmuyor. Sabun filan mi yiyosunuz da yillik alisveriniz cikiyo

• Dakika saat 09:35 111 liralık aldı. Umarım iptal etmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

Bu isin hizla alakasi yok haala hizla alakasi oldugunu düşünen var komedi

Niye komedi ben 4 gündür aldım , saliyesinde basıyorum pingim düşük . Çok rahat da aldım , son 20 sn de f5 yaptım 2 saniye atıyor zaten sayacı sıkıntılı bu n11 in sizin bastığınız anla herkesim bastığı an bir değil , ikincisi kaç bin kişi tıklıyor kim bilir. Son saniyelerde f5 yapsaydınız görürdünüz 2 saniye attığını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş 888
    Ben 444 yakaladım

• Hızla mızla alakası yok saniye olayı herkeste farklı , alanların saniyesi daha önce bitiyor , almak imkansız bugün ilgi görüyor hatasında başka bi bok olduğu yok

• kRaL_1907 kullanıcısına yanıt
    Hızlı olan. Geçen sene bir kupon aldım, bu sene 33-222-444 aldım. Bu gidişle daha alırım ama haftaya konumum değişecek, belki o yüzden patlarım.
    Ekleme: Alamadığım ilk kupon aç gözlülükle en büyüğe saldırmamdan dolayı, ikincisi de forumdaki yalancılardan dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marslan1999 -- 6 Kasım 2020; 9:38:55 >
  • Bugün de işleminizi gerçekleştiremiyoruz hatası aldık çok şükür boş geçmedik.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcanka

keriz avı resmen, 444 tl indirim veriyor aslında. O da min 1111 tl'lik alışveriş yapman gerekiyor.

Minimum 1111tl alışveriş yapılacağı bilgisini göremedim ben?

• N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

• Geçen sene almak istediğim ürünler olduğu için kupon satın almak için çok uğraşıp bir tane dahi alamamıştım. Bu sene sinirlerimi hiç bozmayayım diye başlığa bile girmiyordum. Farkettim ki kupon satışına 5 dakika var, hadi şansımı deneyeyim dedim. Sonuç kupona yine tıklayamadım bile. Mobil uygulama zaten cartayı çekmiş, bağlanamıyor hiçbir şekilde.

Zamanınız bol değilse hiç uğraşmayın, bunu alanlar nasıl alıyor bilmiyorum ama sinirlenmeye değmez.

• 888'liği sepete atmıştım ama garantipay çıkmadığı için alamadım Allah kahretsin ya N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) 

• 111 e girdim ödeme ekranında başkasının sepetinde dedi hey Allahım ya

• N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) yı alanlar derneği

• Bu yıl çok kötü geçri sadece 2. gün verilen 33 Tl kuponu alabilidim. hiç tadı yoktu zaten, dolardan dolayı tüm ürünlerin fiyatı arttı. her yıl 2-3 bin liralık ürün alırdım. bu yıl 200 liralık bile alamam.

• Tabi ki yine alamadık. 1200 kupon desek zaten N11 bünyesinde çalışan kişileri düşsek onların yakınlarını düşsek 100 kupon filan kalıyor, onları da alan şanslılar olabilir. Kendinizi strese sokmayın boş yere.

• Alamayanlar alanların moralini bozuyor :D

• bi kupon alamadık kaç gündür,,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 kendi kaybı, kupon satın almama izin vermezse gider trendyol'dan yaparım alışverişimi

egoları iyice tavan yapmış önceki 11.11'lerden sonra

• 2 günler boş geçiyorum anlık dondu saniye sayımı bitince sonra da malum uyarı😕

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.