Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.355
Cevap
119
Favori
852.526
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1iEa2AwWuk-mjfd1QyjXrigNhzbvrzUeZwy1bpz41AoY/edit?usp=sharing

Her gün ekleyerek gideriz oranları görürüz

Konu sahibi isterse ilk mesaja da eklesin linki.
  • inşallah n11 in serverları patlar... hiçbirşey alamıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    1500 kere sorulmus olabilir. Konu 71 sayfa olmus. Her sayfayi tek tek okuyacak zamanim olsa zaten soru sormazdim, okurdum.

Rahatsiz olduysan cevap yazma arkadasim. Bu kadar basit aslinda.

Ama soran birisine bile bile yanlis cevap vermek nedir? Duyarli insanlar cikip dogrusunu soylemese belki soruyu soran senin yuzunden yanlis hareket edecek.

Bu trollemek olmuyor, bunun adi terbiye kurallari altinda aciklanamayacak bir sey.

Neyse, herkes kendine yakisani yapar...

Sayisi her gecen gün azalan güzel forumdaşlar iyi ki var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avastos -- 11 Ekim 2017; 16:17:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avastos

1500 kere sorulmus olabilir. Konu 71 sayfa olmus. Her sayfayi tek tek okuyacak zamanim olsa zaten soru sormazdim, okurdum.

Ama soran birisine bile bile yanlis cevap vermek nedir? Duyarli insanlar cikip dogrusunu soylemese belki soruyu soran senin yuzunden yanlis hareket edecek.

Bu trollemek olmuyor, bunun adi terbiye kurallari altinda aciklanamayacak bir sey.

İnsanlarımız artık bencil oldu. Dağıttıkları parada senin benim param. Hem sanki cebinden mi veriyorsun. Nasipse yardım et herkes faydalansın ihtiyacı olanda olmayanda herkes kendi vicdanlarına bizi ilgilendirmez. Ama dedğim gibi bu para tüm orada alış veriş yapanların parası...

• quote:

Orijinalden alıntı: simonmc

Şöyle bir excel tablosu hazırladım;
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1iEa2AwWuk-mjfd1QyjXrigNhzbvrzUeZwy1bpz41AoY/edit?usp=sharing

Her gün ekleyerek gideriz oranları görürüz

Konu sahibi isterse ilk mesaja da eklesin linki.

tesekkurler emeğinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: avastos

Zamanin yoksa anasayfadaki en begenilen yorumu okuyabilirsin.Bak vodafone konusu var hersey ilk mesajda israrla ayni sorulari konu altina soruyorlar.2 3 sayfa geride zaten ayni tip sorular var...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabah baktığımda tık hızındakiler bitmişti şimdi baktığımda 300e 40tl vardı hesabıma ekledim. Acep zamanla kuponlara ekleme mi yapıyorlar yoksa seri hesapları banlayıp geri aldıkları kuponları mı tekrar dağıtıma koydular?
  • 90 tl lik kuponu kaptim.

• avastos A kullanıcısına yanıt
    Aynı sorular sorulmasa 71 sayfa tutmayacak konu

• gul116 kullanıcısına yanıt
    Dur yiğidim naptın o hesabın 11 Kasım sabahını göreceği belli mi :) 11 Kasım'dan önce kimse kupon vs almaz yani bence almamalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: shark1907

Dur yiğidim naptın o hesabın 11 Kasım sabahını göreceği belli mi :) 11 Kasım'dan önce kimse kupon vs almaz yani bence almamalı.

Hesap satma işi erken başladı yine. asıl 10 kasımda buradaki şenliği gör
  • Bu altlimitsiz kuponları tek hesaptan kaç tane alabiliyoruz aynı gün içinde

• Bu kuponlar örneğin 1800 altlimitli 170liralik kupon telefon alışverişinde kullanılabilir mi?

• 12 EKIM

22 TL’lik kupon için alt limit bulunmamaktadır

33 TL’lik kupon için alt limit bulunmamaktadır

44 TL’lik kupon için alt limit bulunmamaktadır

55 TL’lik kupon için alt limit bulunmamaktadır

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Zeytinyağı kuruyemiş ve araba lastiği alcakları ilgilendiren kampanya başlamış.

Zira diğer ürünlerin hepsi zam yiyeceği için farklı ürün alacaklar kıllatmasa iyi olur.

Çünkü geçen sene indirim günü geldiğinde 20 tane konu açılmıştı ‘satıcı fiyatı köklemiş, şikayetçi olalım beyler’ diye.

telefon kategorisinde gayet iyi fiyatlar vardı geçen sene.
    Bu sene haftasonu kampanyalarında falan bakıyorum, hemen artış yapıyor firmalar.
    Ama 11.11 günü hiç belli olmaz. 2-3 tane büyük toptancı bir indirir fiyatları, 2-3 bin kişi faydalanır anında.
  • Sabit mi gidecek acaba artık

• Yarın affetmeyeceğim..
  • sypr kullanıcısına yanıt
    ankaracep adlı satıcı her zaman aynı şeyi yapıyor.hafta içi telefon fiyatını hafta sonu en az 50 lira artırıyor.müşteriler de indirim kuponum var ucuza getirdim diye seviniyor.oysa daha pahalıya alıyorlar.samsung a7 2017 alacaktım hafta içi fiyatı takip ettim hafta sonu kuponumla almak istedim baktım ki 80 lira artırmış fiyatı.zaten 33 lira kupon aldım.bu kuponların hepsi aldatmaca.11.11'de fiyatları artıracaklar kuponlarla indirim yaptık sanacağız ve alışverişe yükleneceğiz.

ankaracep adlı satıcının yaptığı bu kurnazlığı kendilerine ürünün altında soru sor bölümünden herkese açık şekilde sordum ama satıcı soruyu gizledi.her türlü kurnazlık mevcut.

bu satıcıda 1800 liraya samsung a5 2017 samsung türkiye garantili var.aynı telefon aynı garantili antalya'daki telefoncularda 1600 lira.aslında internette daha ucuza satmaları gerekirken piyasanın üstünde satıyorlar.dikkat etmek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

ankaracep adlı satıcı her zaman aynı şeyi yapıyor.hafta içi telefon fiyatını hafta sonu en az 50 lira artırıyor.müşteriler de indirim kuponum var ucuza getirdim diye seviniyor.oysa daha pahalıya alıyorlar.samsung a7 2017 alacaktım hafta içi fiyatı takip ettim hafta sonu kuponumla almak istedim baktım ki 80 lira artırmış fiyatı.zaten 33 lira kupon aldım.bu kuponların hepsi aldatmaca.11.11'de fiyatları artıracaklar kuponlarla indirim yaptık sanacağız ve alışverişe yükleneceğiz.

ankaracep adlı satıcının yaptığı bu kurnazlığı kendilerine ürünün altında soru sor bölümünden herkese açık şekilde sordum ama satıcı soruyu gizledi.her türlü kurnazlık mevcut.

bu satıcıda 1800 liraya samsung a5 2017 samsung türkiye garantili var.aynı telefon aynı garantili antalya'daki telefoncularda 1600 lira.aslında internette daha ucuza satmaları gerekirken piyasanın üstünde satıyorlar.dikkat etmek lazım

aynısını banada yaptı ama n11 artırıyor fiyatı satıcı bağımsız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 44 ve 22 yi aldık para ile

kritik soru şu tek bir alışverişde hepsini kullanabilirmyim yoksa illa ayrı ayrımı harcayacaz
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.