Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.355
Cevap
119
Favori
852.515
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı süper market ürünlerinde gerçekten güzel indirim vardı. Sensodyne pronamel 75 ml skt 2020 bugünkü satış fiyatı 13e yakın dün 11den verdi birde 50 üstüne %11 indirim yaptı. Sepeti 50 üstüne getirip 11 daha indirimle 5 tanesi 38e geldi.

Bugün bir markette çektim fiyatını 22.35 fiyat yazmışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o ilanlar boş, satamazlar kafanızı yormayın....

az önce araba satış konusunda da tartıştık...

120 bin liraya 2017 yi bayii veriyor zaten, 120 bini olanda gidip sahibinden ilanına bakmaz,

• quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

quote:

quote:

140 milyon iyi işlem hacmi yapmışlar...

%13 Ortalama KAR ile 18 milyon TL Temiz Kemiksiz...

Tam tersi en az 18milyon zarar bütçesiyle yaptıkları satıştır. Türkiyede kimse kar ederek bu ciroyu yapamaz, bakalım 24 kasımda hepsiburada bunun altında kalacak mı. Bi 20 milyon da onlar yakıversin yanan paralarla vatandaş ısınsın bari

Ne zararı hocam, kafan mı güzel ya...

senin söylediğin karı yapsa zil takıp oynarlardı emin ol. Aldığı komisyondan fazla indirim yaparsa; kupon + reklam ve pazarlama giderleri + kredi kartı komisyonu + banka puan kampanyaları vs. vs. üst üste koyduğunuzda zararın alasını yapıyor siz nasıl %13 kar hesapladınız bana da öğretin de millet aydınlansın örneğin bir harici disk 250tl diyelim satıcıdan kestiği komisyon %6, bunun %2si iyi ihtimalle kart komsiyonu deseniz kalır %4, ben 250tl de 40tl indirim kuponuyla aldığımda %16 indirimle almış olduğum için n11 zararı bu alışverişten %12. O gördüğünüz deli gibi satan ürünlerde zaten bu komisyon da yok %3-4 lere inebiliyor. Daha diğer giderleri düşmedim bile. Bedavaya dağıttığı altlimitsiz kuponları da hiç saymıyorum. Siz bana %13 karı anlatın, sabancı bile kliksa yıllarca zarar ettiği için firmayı kapattı bu sektörde maalesef türkiyede karın k'si bile olmadı ve olacak gibi de görünmüyor.

%30 a varan komısyon oranları var 6 nerden cıktı?

• max0007 M kullanıcısına yanıt
    iki adet aldım, birisi 2432 tl, diğeri 2668 tl'ye mal oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

quote:

quote:

quote:

quote:

Tam tersi en az 18milyon zarar bütçesiyle yaptıkları satıştır. Türkiyede kimse kar ederek bu ciroyu yapamaz, bakalım 24 kasımda hepsiburada bunun altında kalacak mı. Bi 20 milyon da onlar yakıversin yanan paralarla vatandaş ısınsın bari

senin söylediğin karı yapsa zil takıp oynarlardı emin ol. Aldığı komisyondan fazla indirim yaparsa; kupon + reklam ve pazarlama giderleri + kredi kartı komisyonu + banka puan kampanyaları vs. vs. üst üste koyduğunuzda zararın alasını yapıyor siz nasıl %13 kar hesapladınız bana da öğretin de millet aydınlansın örneğin bir harici disk 250tl diyelim satıcıdan kestiği komisyon %6, bunun %2si iyi ihtimalle kart komsiyonu deseniz kalır %4, ben 250tl de 40tl indirim kuponuyla aldığımda %16 indirimle almış olduğum için n11 zararı bu alışverişten %12. O gördüğünüz deli gibi satan ürünlerde zaten bu komisyon da yok %3-4 lere inebiliyor. Daha diğer giderleri düşmedim bile. Bedavaya dağıttığı altlimitsiz kuponları da hiç saymıyorum. Siz bana %13 karı anlatın, sabancı bile kliksa yıllarca zarar ettiği için firmayı kapattı bu sektörde maalesef türkiyede karın k'si bile olmadı ve olacak gibi de görünmüyor.

Bence n11 zarar edip fakat toplam ciroyu bir aylık faize sokup ordan kâr ediyor, hiçbir satıcı %30 komisyon vermez. Bence

• allaturca89 kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeşim.

demek ki hb'nın 23-24 kasımda yapacağı kampanyada ip 6s için 2000-2100, ip 7 için ise 2400-2600 bandını esas alacağım.

olursa bu fiyatlar araya sıkıştırırım.
  • Fiyat olarak parfüme tahminen 10 kat daha fazla ödeme yapılmıştır ancak kitap satışının adet bazında parfümden fazla olması sevindirici. Keşke bende kitap okumayı sevebilsem. .)))

• golf araçta çek kullanılıyomuydu 6000/555 lik filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

quote:

quote:

quote:

quote:

Bence n11 zarar edip fakat toplam ciroyu bir aylık faize sokup ordan kâr ediyor, hiçbir satıcı %30 komisyon vermez. Bence

Kategoriye göre oran değişiyor, her üründe kar oranı aynı değildir, bir elektronik üründen yüzde 10 komisyon alırken bir mobilyadan 25 alabilir, kimi ürünlerin kar oranı yüzde 50 lerin üzerindedir ve n11 buna göre komisyon alıyordur.Ayrıca zaten bir cok ürün n11 de aynı mesela gittigidiyor veya magazarın kendi sitelerine göre pahalı olur.Bu komisyonu cıkarmak ıcındır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 13 Kasım 2017; 2:7:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

o ilanlar boş, satamazlar kafanızı yormayın....

az önce araba satış konusunda da tartıştık...

120 bin liraya 2017 yi bayii veriyor zaten, 120 bini olanda gidip sahibinden ilanına bakmaz,

Öyle deme hocam ne zeginler gördüm yemin ederim kuruş hesabı yapıyorlar. Ben öyle hesap kitap yapamıyorum.

• çok şükür bitti kafamız rahatladı. 1 ayda öyle alıştık ki 9buçukta 12de ne yaptığımızı unuttuk n11 kuponlarının yokluğuna alışmak zor olacak
  • focus kullanıcısına yanıt
    Limon adlı mağazada vardı ama TV modeli sınırlıydı. Philips TV'lerde %7 anında indirim vardı.
    65PUS7502 modeli 6980TL'ydi yanlış hatırlamıyorsam. %7 anında indirim ve 555TL çek ile yaklaşık 5.940TL'ye geliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TylerD. -- 13 Kasım 2017; 9:0:46 >
  • Arkadaşlar iptal olan siparişlerden kuponu gelenler satmak isterlerse talibim. Telefon alacaktım alamadım. Kupon aramaktayım
  • Bir kaç ay alış veriş yapmam artık, kupon psikolojisine alıştık bir kere, şimdi kuponsuz ürün almak zor gelir, alışmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyizbizler

Arkadaşlar iptal olan siparişlerden kuponu gelenler satmak isterlerse talibim. Telefon alacaktım alamadım. Kupon aramaktayım

Aynen öyle bir imkan olursa bende yararlanmak isterim, Fazla olursa haberleşelim
  • şu n11in paylaştığı resimlere baktımda;

Şeyma subaşı mıdır ne başıdır, buradan da çıkmasa olmuyor.
  • İşlemi iptal olup kupon iadesi olan var mı, kullanılmayacaksa talibim.
  • Hakikaten kupon olmadan 5 liralık bir şey alasım bile gelmiyor
  • Süpermarketim mağazasından 100 lira üstü Bebek bezi vs siparişi vermiştim. 77 ilk kupon kullanınca 24 lira ödeme yaptım kartla. Normalde kargo 100 lira üzeri ücretsiz ama 6,99 alıcı ödemeli kargo görünüyor sayfada? M. Hizmetlerine sordum karttan çekilen tutar bazı alındığı için kargo çıkmış diyor! Böyle saçmalık olur mu, böyle bir uygulama mı var, bilgisi olan arkadaşlar var mı?

• 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.