Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.355
Cevap
119
Favori
852.491
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Garantipay ödemesi nasıl olacak. Uygulamayı güncelledim çıkmadı yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen ben kampanyaların çok faydasını gördüm. Bebek bezini normalde en ucuz tanesi 0,50 kuruşa alabilirken n11 sayesinde 38-39-40 kuruş civarlarına aldım. Bunu başka bir yerde bu fiyatlara bulmanız imkansız. 1000 tane bez stokladım baya bi götürür bizi :)
    Bunun dışında mama ıslak mendil gibi niceleri de uyguna geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wapcep_scrol -- 11 Kasım 2017; 20:32:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: max0007

fiyatı 65 tl.ye gelince homend marka blender setini de dayanamadım aldım. evde ki iyice pert olmuştu. .

anlamadığım bu ürün homendin kendi sitesinde 199 tl., hb,gg gibi yerlerde ise 150-160 tl.

inşallah aldığım satıcı, blender seti yerine patates göndermez. :)

https://urun.n11.com/mikser-ve-blender-set/homend-handmaid-1912-blender-set-P120530014

Eyvallah hocam evdekine yedek olsun diye aldım. 44 lük kupon ile bedavaya geldi sanırım. :)
  • Telefon alacaktık 125 tl lik kuponla mı alacağız, bu mudur kampanya...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5-6 liralık ücretsiz kargolu bişeyler varmı bulduğunuz arkadaşlar?
  • Kuponla 296 TL oluyor alıyım mı sizce ? G-SHOCK saat istiyordum güzel ve uygun olarak bu vardı sadece;

https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/casio-g-shock-ga-100-1a2dr-erkek-kol-saati-P177270451
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

quote:

Orijinalden alıntı: max0007

fiyatı 65 tl.ye gelince homend marka blender setini de dayanamadım aldım. evde ki iyice pert olmuştu. .

anlamadığım bu ürün homendin kendi sitesinde 199 tl., hb,gg gibi yerlerde ise 150-160 tl.

inşallah aldığım satıcı, blender seti yerine patates göndermez. :)

https://urun.n11.com/mikser-ve-blender-set/homend-handmaid-1912-blender-set-P120530014

Eyvallah hocam evdekine yedek olsun diye aldım. 44 lük kupon ile bedavaya geldi sanırım. :)

bende bugün belender set aldım bunuda düşündüm ekşide bayağı övmüşler bu homend markasını ilk defa duydum yerli marka imiş ama bayağı övmüşler yani kaliteli görünüyor bide.
  • ilk 15 dakikada bin araba lastiği
    toplam 5000 den fazla tv
    3 binden fazla akıllı telefon
    tüm arabalar yarım saat içinde bitmiş
    toplamda 50 bin ürün satılmış

az önce ntv haberde dinledim,
  • Telefon alacaktım kısmet olmadı. Aşağıdaki kuponları İsteyen olursa özel mesaj atabilir. 1111 / 110 - 900 / 80 - 750 / 77 - 630 / 70 - 250 / 40

• quote:

Orijinalden alıntı: RoadRR

xiaomi nasıldır bilemiyorum ama biraz daha pahalı olmakla beraber ben şunu almayı düşünüyorum.
    https://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/aukey-20000mah-powerbank-hizli-sarj-qualcomm-30-P177061816

Ben de aynı linkten alışveriş yapmaya karar verdim, lakin n11 bir türlü ödeme işlemini tamamlayamıyor. 10 defa denedim nafile. Ödemede sorun yaşayan var mı? Vakıfbank sanal kartla ödeme yapıyorum, şifre de geliyor sms le, onaylıyorum ama "üzgünüz, işleminizi gerçekleştiremiyoruz" diyor.
  • beyler su anda sepette saat tutuyorum.

500 liralik saat su anda 60 lira kuponum var.

elinde daha fazla miktarda kuponu olan varsa talip olabilirim. tabi kullanmayi dusunmuyorsaniz.

teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O kadar kupon biriktirdim en sonunda 33 tl indirimle FILBOX kutu ve 1 yıllık filbox üyeliği 150 tl ye gelmiş oldu.

Alışveriş bitti...

• quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

quote:

Orijinalden alıntı: yuyuyu16

Millet kafayi siyirdi baklava aliyo

niye öyle diyorsun kardeş? 4 dilimi 6 lira lokantada fln hem 50-11 kupon var daha gayet güzel indirim. 11 lira az para mı?

Afiyet olsun kardeşim yarasin

• Adidas süperstar i 266 TL ye aldım. Mağazada 415 TL.

• 2tb hdd bakıyorum. 300tl altında yok. maxtor var güvenemedim. beklemek daha sonra yüklenecek 40/300 ile almak daha mı mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: ylmzince

bi ara bi band 2 furyası vardı alıyım dedim

125 olmuş

geçen ay HB den 80 e kargo dahil rahat rahat almıştım. Şimdi yine almam gerekti, dün gece onlarca kombinasyonun sonucunda ekstra kordon, koruyucu ve tırt bir kol saati ile birlikte 100 e mal edebildim.
  • Scooter bot 119 a satılacakmış

• yarından itibaren boşluğa düşecem ne güzel kupon falan takip ediyorduk
  • 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.