Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.355
Cevap
119
Favori
852.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsndnc

50/400 geldi klasikleşen deyimimiz hay çarkına

Aynısı geldi, ne tesadüf yoksa bir hile mi var bu işte
  • Uygulama çöktü şimdi açıldı bitmiş kupon bence n11 bitmiş 110 tane kupon aldım 1 tane kullanmadım . Bu da bende sana kazık olsun en 11 hadi işine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tükenmiş kupona denk geldik.
    Çarkına ....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000/90 geldi bana
  • https://urun.n11.com/tatlilar/baklava-tatlisi-kuru-vakumlu-1250gr-P82802086

Beyler kupon ile 39 lira fıstıklı veya çevizliymiş sadece şerbetini kendimiz döküyoruz buna hazırlanmış şerbetini dökünce 2,5 kg ediyor diyor.

39 liraya 2,5 kg baklava iyi geldi alınır mı?
  • Garanti pay çalışmıyor mu?

• Aranzabal A kullanıcısına yanıt
    xiaomi nasıldır bilemiyorum ama biraz daha pahalı olmakla beraber ben şunu almayı düşünüyorum.
    https://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/aukey-20000mah-powerbank-hizli-sarj-qualcomm-30-P177061816
  • Allah kahretsin yahu 1 sefer bile kuponmatik yapamadım. saati geldiğinde uygulama açılmıyor açıldıgında da kuponlar tükendi diyor lanet olsun böyle işe
  • bana da 70 çıktı ama dondu uygulama. yüklenmedi hesaba. senin yapacağın kampanyanın ta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Hayırlı olsun.Biraz daha uğraşsanız bedavaya alacakmışsınız.
    Ürünler neydi acaba?

2. sipariş için biraz daha uğraştım sanki..ürünler giyim üzerine mont,bot,eşofman takımı v.s malum kış geliyor hazırlık yapmak lazım
    N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem

• Konuda termos tavsiyesi istemiştim cevap gelmemişti. Ben söyleyeyim en uygun 2lt termos anında indirim ile birlikte 50 tl
    https://urun.n11.com/termos/penguen-1200a-2litre-celik-termos-P173828174
  • Ryzen 5 işlemci için bekledim, sürüsüyle kupon aldım her gün, maalesef hiç cazip gelmiyor. En büyük avantajı alt limitsiz ücretli kupon satın alanlar yaptı. Kesinlikle abartılacak bir kampanya günü olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: onderim

Bonus flaş ile ödeme yaptıktan sonra bankadan böyle bir mesaj geldi.

SAYIN onderim .... ILE BITEN KARTINIZLA YAPILAN, 2.00 TL GOOGLE *SERVICES ISLEMI SIZE AIT DEGIL ISE LUTFEN 4440333'U ARAYINIZ. B002

Cep şubeden bakınca öle bi işlem gözüküyordu. 5 dk sonra işlem kayboldu. Bankayı arayıp kartı kapattırdım. İlk kez başıma böyle bir olay geliyor.

Hocam telefonunuzda root veya JB gibi bir işlem var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

Uygulama çöktü şimdi açıldı bitmiş kupon bence n11 bitmiş 110 tane kupon aldım 1 tane kullanmadım . Bu da bende sana kazık olsun en 11 hadi işine

Kazığı kullanıcılara atmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: unutulmaz37

DOStum kaçlık kupon lazım ben o kadar kupon biriktirdim hiçbirşey almadım lazımsa veriym

Eyvallah çok sağol.

Bugüne kadar alabilseydim vaktim olacaktı ona göre ihtiyaçlarımı alacaktım ama artık çok geç.

Teşekkür ederim yine de :)
  • Aranzabal A kullanıcısına yanıt
    Linkteki powerbank i aldım ayrıca aynı mağazadan 10000 lik xiaomi de aldım aynı siparişle. Yorumlara göre karar verdim inşallah sıkıntı yaşamam.

https://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/xiaomi-mi-20000-mah-powerbank-tasinabilir-hizli-sarj-2nesil-P210010211?
  • Millet kafayi siyirdi baklava aliyo

• bi ara bi band 2 furyası vardı alıyım dedim

125 olmuş
  • üzerinde 11.11 yazanların hala ne işe yaradığını anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuyuyu16

Millet kafayi siyirdi baklava aliyo

niye öyle diyorsun kardeş? 4 dilimi 6 lira lokantada fln hem 50-11 kupon var daha gayet güzel indirim. 11 lira az para mı?
  • 
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.