Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (455. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.355
Cevap
119
Favori
852.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 6s alacaktım n11 fiyatı inadıyla 2400 lere düşürmüyor geceye kadar bekleyeceğim ama sanmıyorum bu saatten sonra yapacaklarını bu sene geçen seneki gibi olmadı maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni telefon alan arkadaşlara hayırlı olsun. Benim de emektar g2 telefonum bozulmak üzere, temiz eski telefonunuz varsa bütçem de yeterse almaya çalışırım. Mesaj atarsanız sevinirim. İyi günler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kupon takası için hesabı mı devretmek gerekiyor yoksa kupon kodunu karşı taraf kendi hesabına ekleyebiliyor mu?
  • Arkadaşlar 1050ti ile 1060 arasında ne kadar performans farkı var?

• 400 e 60 lık çekim var ücretsiz vereceğim kullanmak isteyen varsa verebilirim

• bagcesmeli41 B kullanıcısına yanıt
    1060 6gb ise ve bütçeniz imkan veriyorsa 1050ti hiç bakmayın. çok fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Bunu bende merak ediyorum

bir kere daha matematiğin önemini anlamış olduk, hocam bu basit hesaplamaları kendiniz yapabilirsiniz, dikkat ederseniz kimse cevap vermiyor. hiç kimse sizin yerinize hesap yapmaz. saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: bagcesmeli41

Arkadaşlar 1050ti ile 1060 arasında ne kadar performans farkı var?

Ciddi performans farkı var. 1080p full ayarlarda 20-40 fps arası fark ediyor. Bu nedenle 1060'lı oyun bilgisayarlarının biraz daha ucuzlamasını bekliyorum.
  • ferhat8634 kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanamazsan biri çok işime yarar
  • selamlar benim devreler yanmak üzere, sıcak olarak gördüğünüz 4+ beden bebek bez varmı..
  • 50-60 TL Arası Min 10.000 mah olan en iyi powerbank hangisidir öneri yaparsanız sevinirim...

• Kampanya geçen yıla göre sönük mü ne. Geçen yıl 2 saatte bir kupon geliyordu. Hem düşük limitli kuponlar vardı. Alt limitsiz kupon sayısı daha fazlaydı.

• 100 adet 1111-555 kuponu bile 55.000 tl zarar yapıyor n11 e. 1 milyon liralık sadece kupon sattılar. tık hızında kuponları saymıyorum bile n11 gerçekten güzel indirim yaptı bu sene
  • N11 de 7/24 canlı destek diyor ama ben nasıl ulaşabilirim bu destek hattına.Bir ürünle ilgili soru sormak istiyorum kendilerine.
  • En mantıklı uygun 1060 hangisi şu an önerir misiniz

• Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    peki ne önerirsiniz içindeki ram de az gibi açıp baktım ct4g4dfs824a.m8fb model ram var. sizden ürün önerisi alıp çeklerim uygunsa alayım. çok teşekkürler
  • Arkadaşlar çekle alınabilecek max 500 600 TL ye kadar oto koltuğu tavsiyeniz varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhat8634

Alt limitsiz 777TL ve 500TL kuponlar var ama alacak bir şey bulamıyorum

yağ, çerez, deterjan
  • quote:

Orijinalden alıntı: bagcesmeli41

Arkadaşlar 1050ti ile 1060 arasında ne kadar performans farkı var?

http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-1060-6GB-vs-Nvidia-GTX-1050-Ti/3639vs3649

burdan görebilirsiniz baya fark var
  • quote:

Orijinalden alıntı: serichelli

N11 de 7/24 canlı destek diyor ama ben nasıl ulaşabilirim bu destek hattına.Bir ürünle ilgili soru sormak istiyorum kendilerine.

Mevcut siparişlerim kısmına gir sol altta çıkacak.
  • 
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.