Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.355
Cevap
119
Favori
852.526
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2 bin tllik alışverişim var ama altlimitsizi kullanamıyorum kupon bölümündede yok nasıl kullanıcaz
  • Alt limitsiz kuponlar dışında, hiç bir cazibesi yok bu yıl.

Fiyatlar piyasa ile aynı. Ucuzluk göstermelik bir kaç üründe oldu. Bolca ortalama yüzde 15 indirimli kuponlar var. Zaten bu kuponları bol keseden dağıtıyordun. Ne anladık ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200-100 aldım bu defa tefal mutfak robotu aldık 143 liraya geldi.

bu defa garanti olsun diye düşük miktara oynadım. diğerleri bize nasip olmuyor diye.

onun dışında note 8 aldım 3699 a samsung tr garantili ithalat parasına tr garantili aldım daha ne olsun. ben memnun kaldım bu kampanyadan.

şimdi yeni kuponlarda geldi alışveriş yaptık diye onunlada samsung vr gear alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

BİLEN var mı?
    satın aldığım ürünü satıcı kargolamış fakat başka bir satıcıda ekstra 80 TL indirim var. siparişi nasıl iptal edecem şimdi, kargoladığı için ürün gelip iade mi edecem?

acaba diğer satıcıdaki ürünü de alsam bana pahalıya gelen ürünü iade etsem bir sıkıntı çıkar mı?

Sıkıntı çıkmaz kardeşim. Gelen ürünü olduğu gibi geri yollarsın paranı iade ederler. 80 lira az para değil uygun olanı al bence.

anında indirimden dolayı stok bitirmiş adam. ve bende alt limitsiz kupon aldım 250₺ vererek 500 T aldım. sonuç anında indirimi kaçırdım yine 80₺ kazanabildim. ama çok daha iyi kombo yapabilirdim. kartın fiyatı 1200₺ anında indirim ile 1080₺, 500/250 kupon ile de 830tl, 50₺ de bonus gelseydi 780₺ kart gelmiş olabilirdi ama 925₺ mal olacak.

kısacası nasreddin hocanın kyoun yünlerini satma mevzusu gibi olmayan şey üzerine hayal kurmak mantıklı değil.

teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: selowan

Bİ HESAP 500 LÜK DİĞER HESAP 300 GG . ALACAK BİŞİ DE KALMADİ Kİ BU AY

tslibi cok :) uygun fiyata olurda talibim benfe

• Anında bitiyor nasıl alıyorlar hemen bi yardımcı olun
  • Cokta isime yaricakti daha tiklayamadan bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: GENESlS

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Ahhh ahhh

Dun satin alanlar bugun alamadi.benim gibi.

250/500 tam benlikti. Keske baska hesaptan alsaydim.hic aklima gelmedi. Seneye artik napalim.

Hocam ben dünde almıştım bugünde kaptım

Bana boyle dedi. Siz 777 mi aldiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • altlimitsizi kullanamıyorum kupon bölümündede yok nasıl kullanıcaz
  • Mağaza siparişi onaylamadan iptal edilen siparişler karta ne zaman iade oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsn33

quote:

Orijinalden alıntı: metindiyadin

Çocuğa zeka oyunu isteyen aşağıdaki ödüllü ürüne baksın fiyatı en düşük birde çekle çok daha uyguna geliyor
    https://urun.n11.com/egitici-oyunlar/q-bitz-akil-ve-zeka-oyunu-davranis-ve-karakter-oyunu-P207874840

https://urun.n11.com/matematik-ve-sayilar/q-big-q-bitz-hafiza-gelistirici-zeka-oyunu-P211826398

bu ürün ile ne farkı var hocam aynı ise bu daha uygun.

Hocam o çakma diğeri orjinal diğerini tavsiye ederim. Maganda 100-10 indirimde var ama kullanamadım. Hediye ürün vs göndermişti geçen bana ilgili satıcı

• nexcore N kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanın

• 1111TL lik kupona ne kadar verirsiniz ?
  • saat saat bu günkü n11 kampanyaların olduğu bir görsel vardı sanırım bu konuda paylaşılmış idi, onu tekrar paylaşabilir misiniz?
  • uncrowned king kullanıcısına yanıt
    aynen +1, bende de çok heyecan oluyor sadece kuponda değil günlük hayatta dasevinç ve üzüntülerde kalbim çok atıyor. hatta ellerimi bile istediğim gibi hareket ettiremiyorum sanki irademin etkisinde değil.
  • https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-250-g6-1wy08ea-z3a66es-yerine-i3-6006u4gb500gb156fdos-P209664227

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-2cl62ea-4-cekirdekli-25-ghz-4gb1tb2gb156dos-siyah-P201035454

Anlayan biri varsa bi tavsiyede bulunabilir mi? Yada bekleyip yani kampanyalari mi kovalamali?

• bu pazarankadan powerbank alan var mı hiç güvenilir midir yorumlar olumlu ama
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Maalesef Mouse aldım denemek için ona onay verdi pc için zorunluymus böyle boktan bi olay yüzünden alamadım o kadar bekledigim pcyi

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Ben sipariş iptal ettim anında alt limitsiz kupon geri geldi. Tık hızında parçalı iptal ettim, aynı orana göre düşük tutarlı kupon geldi. Yazılanlara göre sıkıntı yok. Kısa süreli de olsa geri gelecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şuan sıkıntı yaşıyorum. 1.111 tl altlimitsiz kuponunumu kask almak için kullanamıyorum kupon kullan bölümünde o kupon yok. satın alma işlemini başarıyla tamamladım halbuki.
  • 
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.