Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.355
Cevap
119
Favori
852.526
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yetişemedik yine
    almam gereken bir sürü şey var
    Kullanmayacak olan varsa talibim
  • Şu iki paragrafı güzelce okuyup anlayın

Alıcı, satın aldığı kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kupon alıcının hesabına tek parça olarak tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon alıcının hesabına iptal veya iade tutarı kadar telafi olarak yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, siparişin iptal tarihinden itibaren bir sonraki günün saat 23.59’una kadar olacaktır. Örneğin; sipariş bugün saat 16.00’da iptal edildiyse, telafi kuponun kullanım süresi yarın saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır.

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, siparişin iptal tarihinden itibaren bir sonraki günün saat 23.59’una kadar olacaktır. Örneğin; sipariş bugün saat 16.00’da iptal edildiyse, telafi kuponun kullanım süresi yarın saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• alt limitsiz alip kullandirmak isteyen makul fiyata talibim

tesekkurler simdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son iki gündür ilk zamanlardaki gibi yavaş yavaş açmadılar açsalar herkesin biraz şansı vardı
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Oluyor.

• başka alt limitsiz çek satışı olacak mı acaba N11'de ? Hazırlıksız yakalandım, yetişemedim de
  • Orhun kullanıcısına yanıt
    vay arkadaş ben de olmuyor diye hiç uğraşmadım bile.
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    SiyahPapyon kullanıcısına yanıt
    Mağaza, kupon kullandığım alışverişi iptal ettiğinde ne olur?
    Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, siparişin iptal tarihinden itibaren bir sonraki günün saat 23.59’una kadar olacaktır. Örneğin; sipariş bugün saat 16.00’da iptal edildiyse, telafi kuponun kullanım süresi yarın saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır.
  • Masterpassa kredi kartı kaydetmek için alışverişi tamamlamak mı gerekiyor yoksa en son ekranda kaydettirebiliyor muyuz?
    Oluyor hocam i
    İşbankası visa var kaydediliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tygris85 kullanıcısına yanıt
    Ne yapcan boşuna harcama cebini düşün. İhtiyacı olan birine ver aldığın fiyata. Hayrın dokunsun

Pm

• arkadaşlar granit tencere alacağım acaba uygun fiyatlı gördüğünüz bir ürün var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadness

quote:

Orijinalden alıntı: honestboy

Dün 777 bugün 1111 alabildim. Masterpass sağolsun.

Mobilden mi yapıyorsun? Dünder beri masterpassla deniyorum. Bir türlü olmadı...

nasıl olmaz hocam adamlar uçak gibi maşallah şifre geliyo anında girip onaylayınca hesaba yükleniyor kupon.
  • Ayakkabı alacam 200 tl civarında kullanabileceğim kuponu olan arkadaş var mıdır?

Sağlık olsun. Denemekten zarar gelmezdi, hep tecrübe oluyor bunlar

• yaktın bizi bkm bu yıl 150 liralık kuponla yetineceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar bu kuponlarda neye dikkat etmek lazım 500/250 liği kaptım satıcı iptal ederse kupon yanmaz değilmi o kadar para verdik.

Satıcı iptal ederse yanıyor hocam

Nasıl yanıyor yaw parayı iade etmiyor mu ?

satıcı iptal ederse yanmıyor kupon iade ediliyor 24 saat kupon geçerli oluyor(satıcı 1 hafta sonra iptal etti yine 24 saat geçerli kupon). siz iptal ederseniz orasını bilemiyorum.
  • bkm express ödemesinde çok sorun çıkıyor, 1 ay boyunca hep garantipay'le kaptım alt limitsiz kuponları, sanırım en sorunsuz ve hızlı garantipay ile ödeme yapıldı, sadece 1 kere sıkıntı olmuştu o zaman da sorun n11 kaynaklıydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Ahhh ahhh

Dun satin alanlar bugun alamadi.benim gibi.

250/500 tam benlikti. Keske baska hesaptan alsaydim.hic aklima gelmedi. Seneye artik napalim.

Hocam ben dünde almıştım bugünde kaptım
  • 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.