Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.355
Cevap
119
Favori
852.515
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu yüzdelik indirim veren mağazaların listesi falan var mı hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar alt limitsiz kuponumla Xiaomi Mi 10000 mAh(2. Nesil) Powerbank 2.0 almayı düşünüyorum tavsiye edebileceğiniz mağaza var mı orijinal satan ?
  • Bebek bezlerini ucuz fiyata aldım, 174 tanesi 73 TL'ye denk geldi.Çocuğa yaptım mı işlem tamamdır
  • Geceden beri buradayim j7 prime 5er 10ar tl habire dusuyor 1239 a yakalayip aldim ama daha da dusmus.

• Merhabalar,

Bu 3. ve son uyarıdır.
    Bu uyarı sonrasında hala İndirimli hesap var diyen, isteyen, takas eden vs. olursa konudan geçici olarak uzaklaştırılacaktır.

Bu konu indirim kodu istek-takas-paylaşım-satış yeri değildir.
    Bu tür paylaşımlarınız için Çek Satış bölümünü kullanmalısınız.

Israr ile devamında hem istek hem de paylaşım mesajlarına geçici uzaklaştırma verilecektir.

Lütfen bu uyarıyı dikkate alınız.

İyi forumlar,
  • Telefonlarda S8 iphone6S, iphone7 v.b. indirim olmayacak gibi. Anlaşılan telefon almak başka bahara kaldı. Ya da gider Vatan, Mediamark'tan gece kuşu ile alırım.
  • Anında indirim olan mağazalarda veya altlimitsiz kuponu olanlar için bugün iyi bir fırsat. Yoksa sadece kupon ile uyguna gelmiyor ürünler.

• cihanda kullanıcısına yanıt
    Semers de varsa oradan alabilirsin

• satılacak kuponlar belli mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigok

iphone 7 düşermi artarmı ne olur fikri olan varmı. Birde 3500 e 333 kupon var 500 liralık ürün ekleyip siparişten sonra silsem 3000 üzerinden 333 mü indirim olur

yorumu olan var mı
  • Arkadaşlar indirime girecek olan macbook hangi model bana link atabilir misiniz mobildeyim

• arkadaşlar iphone 8 alabilen var mı ? Bir türlü ödeme kabul etmiyor

Kartla deniyorum olmuyor, farklı hesap deniyorum olmuyor, bkmexpress deniyorum olmuyor anlamadım.Stok var alamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blank42 -- 11 Kasım 2017; 12:59:8 >
  • bir adet İphone 8 alınmıştır.
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/apple-iphone-8-64-gb-apple-turkiye-garantili-P213335448?rf=one-cikanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShibLeg -- 11 Kasım 2017; 12:59:28 >
  • 95tl olan 64gb kart birazdan indirime girecek. Alt limitsiz 77tl yide kullanıp artık büyük alışverişleri için önce kupon satışını bekleyeceğim.

Bakalım kart kaç tl ye inecek. Son 1 dakika
  • Arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim klimayı kredi kartı ile alacağım en iyi kupon sizce hangisi ?

Link :https://urun.n11.com/klima/baymak-elegant-plus-12-a-12000btu-inverter-klima-P106532836
  • Arkadaslar saat 13:00 de 1300-1500 civari laptop farkedenler bi citlatirsa sevinirim

• quote:

quote:

iphone 7 düşermi artarmı ne olur fikri olan varmı. Birde 3500 e 333 kupon var 500 liralık ürün ekleyip siparişten sonra silsem 3000 üzerinden 333 mü indirim olur

yorumu olan var mı

Hayir. Iptal edilen urun oraninda kupondan duser ve o sekilde yansir.

• gigok kullanıcısına yanıt
    (3000/3500)x333 kadar indirim olur

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaa30

Bu yüzdelik indirim veren mağazaların listesi falan var mı hocam?

hocam bende gezerken rastgele öğrendim
  • gigok kullanıcısına yanıt
    Hayır iptal ettiğiniz ürünlere göre oranlayacak.

• 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.