Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.354
Cevap
119
Favori
852.526
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sene çok açıkgözlülük yaptı n11 inat ettim fiyat düşürmeden almayacağım o telefonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

Orijinalden alıntı: 02an1907

quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

14 KG çamaşır + 96 yıkama bulaşık makinası deterjanı aldım, hem kupon + hemde kartta bonus puan vardı bal kaymak oldu valla

Alacağım parfüme 1 gecede 25 TL zam yapan çakal satıcılar eksik olsunlar çok beklerler bişi satıcam diye...

İyi günler, çamaşır deterjanı ne aldınız acaba bende bakıyorum da sadece bingo ve persil sepette % indirime giriyor.

Alo Toz Çamaşır Deterjanı Beyazlar ve Renkliler İçin 7 Kg+7 Kg

https://urun.n11.com/camasir-toz-deterjan/alo-toz-camasir-deterjani-beyazlar-ve-renkliler-icin-7-kg7-kg-P203860663

Fairy 96 Sarı Yıkama Kapsül Bulaşık Makinesi Tablet Deterjanı

https://urun.n11.com/tablet/fairy-96-sari-yikama-kapsul-bulasik-makinesi-tablet-deterjani-P183795866

Kartımda bonus puanlarımda vardı kuponla güzel oldu

Teşekkürler, Alo da iyiymiş değerlendirelim onu da

• Beyler 99 liralık ayakkabıyı en uygun hangi kuponla alırım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala xiaomi mi6 128gb, playstation pro 1tb ve iphone 7 32 gb bekliyorum. geçen sene 3000/333 kupon dağıtmışlardı bu saatlerde.

beklemedeyim
  • 14:00'daki altın indirimini beklemicem çünkü alacağım üründe 11.11 yazmıyor. Sanıyorum indirim gelmez 172TL'lik ürün gelecek 146TL'ye. Herkes gibi şanslı değiliz maalesef.
  • Samsung s7 edge alam veya almayi dusunen araladaslar.yorumlarinozi bekliyorum.nerden aldiniz.kaca aldini,

• Oem ürünü alacağım üründe 11.11 logosu var.saat 1 de indirim mi uygulanacak siparişi geçim mi
  • ReiseReise kullanıcısına yanıt
    ne olduğu belli değil 11.11 ürünü yazıyolar kıprama yok. inşallah olur
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Altin indirimi dedigin ne hocam aciklama var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiseReise

Oem ürünü alacağım üründe 11.11 logosu var.saat 1 de indirim mi uygulanacak siparişi geçim mi

13 ü bekleyin hocam

• 02an1907 kullanıcısına yanıt
    Alo migrosta 7 kg 20 lira zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BİLEN var mı?
    satın aldığım ürünü satıcı kargolamış fakat başka bir satıcıda ekstra 80 TL indirim var. siparişi nasıl iptal edecem şimdi, kargoladığı için ürün gelip iade mi edecem?

acaba diğer satıcıdaki ürünü de alsam bana pahalıya gelen ürünü iade etsem bir sıkıntı çıkar mı?
  • 50-60 liralık alışveriş için kuponu olan var mı??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 150ye 30 kuponla mont almak istiyorum bu iyimidir?

https://urun.n11.com/erkek-mont/jack-jones-mont-8-farkli-renk-secenegi-P218111748
  • 02an1907 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar eğer değerinde alabileceğiniz başka birşey varsa deterjan almayın.
    Mesela forumu takip edenler bilir bu alo zaman zaman migrosda indirime giriyor. Tanesi 15-17 civarı ve evet 7 kg olanı.
    Para kolay kazanılmıyor, eğer varsa alabileceğiniz başka şeyler alın, kuponlara yazık etmeyin.

Edıt: Ben mesajı yazarken başka bir arkadaşta aynı şeyleri yazmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civanmert1980 -- 11 Kasım 2017; 12:22:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

BİLEN var mı?
    satın aldığım ürünü satıcı kargolamış fakat başka bir satıcıda ekstra 80 TL indirim var. siparişi nasıl iptal edecem şimdi, kargoladığı için ürün gelip iade mi edecem?

acaba diğer satıcıdaki ürünü de alsam bana pahalıya gelen ürünü iade etsem bir sıkıntı çıkar mı?

Sıkıntı çıkmaz kardeşim. Gelen ürünü olduğu gibi geri yollarsın paranı iade ederler. 80 lira az para değil uygun olanı al bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

BİLEN var mı?

sıkıntı olmaz sadece ilk ürünü alırken kupon kullandıysanız veya bonus puan kazandıysanız onlar gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

tost makinesi tavsiyesi olan var mı?

ben bunu alacağım.

burada ki bir konu başlığında çok olumlu konuşuluyor.

döküm demir 7.5 kg.

https://urun.n11.com/tost-makinesi/dokumix-demir-dokum-ev-tipi-tost-makinasi-celik-govde-P216306472
  • Beleşe 222 lira harcadık iyi geldi...

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    sabahleyin satıcıya da dedim ki kargolamayın adam tamam dedi sonradan hemen kargolamış :) biraz da ona gıcık oldum,
  • 
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.