Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.355
Cevap
119
Favori
852.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normalde verebileceğim en fazla 2000 tl .Mantıklı olan Mi 6 ama uzun yıllar kullanacağım için ses kalitesi,ekran büyüklüğü ve kameranın daha iyi olması sebebiyle bütçemi 500 daha arttırıp 2500 e U 11 düşünüyorum. Şayet kalmaz ise 1800 civarı Mi 6 ya yönelcem. Ama önceliğim U 11.

Keşke döviz düşse ve n11 in kampanyası aralık gibi olsaydı U 11 2700 lerde değil 2400 lerde olurdu. Kuponla 2200 e gelirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncrowned king

9-13 ekim tarihleri arasında 5 gün alt limitsiz kupon satışı oldu, daha sonra alt limitsiz kupon satmadılar. tekrar alt limitsiz kupon satılacağına dair kimsenin bilgisi yok, kampanyanın son haftası (6-10 kasım tarihleri arasında) alt limitsiz kupon satışı olması muhtemel.

Ne kadarlık kuponlar verdiler acaba? 777/444 falan satıldı mı?

• Arkadaşlar mesela herhangibir fiyat karşılaştırma sitesi gibi bir sitede en uygun fiyatı n11'de olan bütün ürünleri listeleme yapmak mümkün mü? Yani n11'desatışı yapılan ve diğer sitelerden uygun fiyatı olan ürünleri tespit etmek işe yarayacaktır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadness

quote:

Orijinalden alıntı: uncrowned king

9-13 ekim tarihleri arasında 5 gün alt limitsiz kupon satışı oldu, daha sonra alt limitsiz kupon satmadılar. tekrar alt limitsiz kupon satılacağına dair kimsenin bilgisi yok, kampanyanın son haftası (6-10 kasım tarihleri arasında) alt limitsiz kupon satışı olması muhtemel.

Ne kadarlık kuponlar verdiler acaba? 777/444 falan satıldı mı?

Yok

111 77 44 55 likler satildi 1Tlye. 44luk alabildim. Sistem berbatti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vincent5555 V kullanıcısına yanıt
    Hesap yapmayanın bu sayfada işi ne? fırsatları sunan n11, müşteri odaklı bir kampanya yapmış, bunu fırsata çeviren bir grup satıcıya karşı en azından sesimiz duyulsun diye yazıyoruz. Fırsatları toplamak için saatleri belli, n11'i takipte kal. Burası kampanya geneli başlık, telefon markası soran da var, bilgisayar da.
    Ayrıca madem artışlardan bu kadar rahatsız değilsiniz, 11.11'i beklemenizin anlamı yok.
    İşime gelmezse almayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yadigartbaykal

benim de sepetimde bulunan 14 parça üründen 9 tanesi fiyat arttırdı. Geçen seneden tecrübeli satıcılar şimdiden fiyatları yükseltmeye başladı. Kimisi bir anda yüzde 10 yaptı kimisi günde 2 tl arttırarak alıştıra alıştıra yaptı kimi de kargo ücretsizken ücretli hale çevirdi.
    Uzun lafın kısası satıcılar bildiğiniz uyanıklık yapıyor. Aynı satıcının farklı online alışveriş sitesinde ürünü eski fiyatta.

Forumda bazı kişilerin buna alınmasına şaşırıyorum. Yani elbetteki fiyatları karşılaştıracağız, ve işimize gelmezse almayacağız. Kimseye soracak değiliz.

Aynen katılıyorum, benimde takip ettiğim led tv iki hafta evvel en ucuz 3599tl iken genel kampanyaya girdi Teknosa dahil birçok yerde 3299tl düştü. Aynı dönemde n11 de 3699tl idi, hani 350tl ve üstü tık hızında yada diğer kuponlar ile uyguna gelebilir diye takibimde idi, bir baktım kampanya duyurusundan sonra her yerde 3299tl ye düşen tv n11 de şu an en ucuz 3789tl. Anlayacağınız yüksek olan fiyatı bile 100tl arttırmışlar. Kısacası piyasada kart kampanyalı vs ile rahatça 3199tl ve altına alınabilen tv n11 de 444tl lik kupon dahi olsa en uygun 3345tl civarına alınabiliyor, tabi bu 444tl indirimi kaç kişi kullanabilir de halen piyasadan 150-200tl yüksek fiyata alır artık sizler görüş oluşturun...N11 çok bozdu, son dakika hamlesi gelmezse sanırım büyük hayal kırıklığı yaşayacağız bu yıl...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Class teacher C kullanıcısına yanıt
    hocam ilk cıktıgından berı mı6 takıp edıyorum fakat hem malzeme kalıtesı kotu hemde yazılımsal olarak stabıl degıl cok hata sıkayetı var cam kasa illaki düsecek edecek parca sıkıntısı vs olacak uzun yıllar kullanıcam demıssınız 2yıldan cok kullanabılecegınızı sanmıyorum bende telefon alıcam bu sebeplerden dolayı Huawei ye yoneldım p10 mi6 tasarım aynı fakat ondeki o tuş bana göre kötü, mate9 alacagım 2300tl ceklerle 2100e gelıyor ayrıca mate9 teknosa ve medıa mrktta kampanyada 2600e satılıyor tr garantılı tavsıye ederım hos cıhaz magazada da inceledım güzel duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahmanıl -- 30 Ekim 2017; 1:20:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahmanıl

hocam ilk cıktıgından berı mı6 takıp edıyorum fakat hem malzeme kalıtesı kotu hemde yazılımsal olarak stabıl degıl cok hata sıkayetı var cam kasa illaki düsecek edecek parca sıkıntısı vs olacak uzun yıllar kullanıcam demıssınız 2yıldan cok kullanabılecegınızı sanmıyorum bende telefon alıcam bu sebeplerden dolayı Huawei ye yoneldım p10 mi6 tasarım aynı fakat ondeki o tuş bana göre kötü, mate9 alacagım 2300tl ceklerle 2100e gelıyor ayrıca mate9 teknosa ve medıa mrktta kampanyada 2600e satılıyor tr garantılı tavsıye ederım hos cıhaz magazada da inceledım güzel duruyor

tr garantisine önem veriyorsanız 2100'e geliyor dediğiniz mate 9 ithalatçı garantili , garantisi yok sayın. o cihaza 2600'da verilmez. onun yerine Zte Axon 7 düşünebilirsiniz, mediamarkt'ta şu an 1999 TL ve resmi garantili. sd 820 işlemcisi var özellikleri birbirine yakın, çok ayrıntılı karşılaştırma yapmadım ama zte 175gr, mate 9 190 gr. imiş. ayrıca yanlış hatırlamıyorsam zte'nin stereo hoparlörleri olması lazım. ayrıca forumda bazı arkadaşların söylediğine göre zte'nin garantisi/servisi çok iyi diyorlardı.
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_axon-7-gri-çift-sim-akıllı-telefon-1166736.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 30 Ekim 2017; 2:14:20 >

• Eskiden esnaf soygunu dükkanında yapardı şimdi n11'de yapıyor. Sonra da çıkarlar haberlere esnaf kan ağlıyor diye, bu çakalların hepsi beter olsun.

Ücretsiz verdikleri 220liralik kuponum var bir tek, olursa olur yoksa umrumda değil.

• Burda satıcıları savunanların bir kısmı n11 deki esnaf kısmı :)

• eranyumm kullanıcısına yanıt
    Zte axon 7 geçen hafta gg de 1679 du. Türkiye garantilisi. Çok iyi fiyattı. Tekrar gelir diye düşünüyorum. Fiyatına göre iyi cihaz SD820 ses hoparlör çok iyi.

@ibrahimmanıl hocam mate 9 demişsiniz ama o da ithalatçı garantili. 2300 fiyatı.
    Eksileri: 190 gr ağır telefon. Sar değeri korkunç boyutta.
    Optik görüntü sabitleyici yok.
    Size tavsiyem ya 400 daha verin U 11 alın ya da 1600 civarına Axon 7 alın. 500-600 lira cebinizde kalmış olur.
    Mate 9 a 2300 verilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Class teacher -- 30 Ekim 2017; 21:16:10 >
  • Arkadaşlar bugün kupon saatlerini bilen var mı?

• Bu kafayla giderseler, geçen senenin yarısı kadar bile satış olmayacak

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100/20 dışında çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibrahmanıl İ kullanıcısına yanıt
    Hocam bi Oneplus 5'i incelemenizi öneririm.

• 11.11 aliexpress de hem kupon verilir hem satıcılar indirime gider. Bizde satıcılar bindiriyor. N11 in umurunda değil. Bu sene sattıkları 111 arabada kurtaramayacak galiba.
  • n11 üstünde dükkanları gezdiğimiz zaman belirli bir ürünün kaç kere ziyaret edildiği satıcıya ulaşıyor mu acaba?
    Takip ettiğim bir ürünün fiyatı 49 tl artış göstermiş. Sürekli giriyorum fiyat karşılaştırması yapmak için şüphe düştü aklıma.
  • gecen sene de 11.11 e kadar bik bik etti millet, fiyatlari arttirdilar, kazikliyorlar, kuponlari fiyatlara giydirdiler diye. ancak 11.11 de ozel fiyatli yuzlerce urun vardi, kupon kullandirildi. bu sene de ayni sey olacak diye bir kural yok, ancak fiyatlarin arttigini her gun yazmaniza gerek yok, siz soylemeden de biliyoruz, fiyatina onem veren zaten takip ediyor fiyat gecmisini, onem vermeyenin de 11.11 umrunda degil . bu konuda konusulacaksa kuponlar konusulmali, her gun ayni hikayeyi okuyup duruyoruz sayfa sayfa. yeter artik .

PS : 1000 TL lik kupon olan var mi elinde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zengier -- 30 Ekim 2017; 9:22:31 >
  • htc u11 kovalayan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.