Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.355
Cevap
119
Favori
852.512
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gsm dunyasi adli satici, huawei p9 lite 2016 model telefonu 994₺ye satiyordu, fiyat arttirip 1035 ₺ yapmis. 90₺ lik kuponumu kullanip ucuza almayi planladigim bu modelin artik esprisi kalmadi.

Bir diger ornek, hbde satilan vestel 5530, 580₺. Ama n11de en ucuzu 590₺

Sonuc olarak saticilar fiyat arttiriyor arkadaslar. kuponlari cop hale gerirmek icin ellerinden geleni yapiyorlar.

3 kurusun pesine dusen bu tip saticilar Allahindan bulsun.

Gsm dunyasindan artik cop bile almam

Edit: bir arkadaş daha benimle aynı ürünü takip ediyormuş, 2016 modelinin fiyatının bu olduğunu söyledi, doğrudur. 2016 model telefon ile ilgili olacak söylediklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 21 Ekim 2017; 10:12:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• n11 desteğiyle satıcılar fiyat artırıyor olabilir mi? Bence mümkün.
  • anthym kullanıcısına yanıt
    Bencede fiyatı artıran n11 çünkü n11 indirimi diye bir şey var ödeme yaptıktan sonra sipariş detayında çıkıyor diyelim ki satıcı telefonu 1200 e satıyor n11 50 tl lik indirim yapıyor ve fiyat otomatik olarak sistem tarafından 1150 tl oluyor n11 indirimini hafta sonu çekiyor ve fiyat otomatik olarak geri artıyor. Yani ürün fiyatını satıcı belirliyor evet ama indirimi n11 kendisi otomatik sistemsel yapıyor satış fiyatı üzerinden direkt düşüyor indirim yaparak ürün satışına destek olup olmamak n11 e kalmış elbetteki bazı satıcılar da fiyata zam yapıyor satış fiyatına ama fiyatların değişmesinin çoğunluğu n11 in indirim desteğini çekmesinden kaynaklanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 21 Ekim 2017; 8:19:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Bencede fiyatı artıran n11 çünkü n11 indirimi diye bir şey var ödeme yaptıktan sonra sipariş detayında çıkıyor diyelim ki satıcı telefonu 1200 e satıyor n11 50 tl lik indirim yapıyor ve fiyat otomatik olarak sistem tarafından 1150 tl oluyor n11 indirimini hafta sonu çekiyor ve fiyat otomatik olarak geri artıyor. Yani ürün fiyatını satıcı belirliyor evet ama indirimi n11 kendisi otomatik sistemsel yapıyor satış fiyatı üzerinden direkt düşüyor indirim yaparak ürün satışına destek olup olmamak n11 e kalmış elbetteki bazı satıcılar da fiyata zam yapıyor satış fiyatına ama fiyatların değişmesinin çoğunluğu n11 in indirim desteğini çekmesinden kaynaklanıyor

Aynen ,

Ürünün satıcı fiyatını sorun siz. N11 indirim uygulamışmı uygulamamış mı? Bunu bilin ona göre hareket edin.

• Böyle olursa altlimitsiz kuponları kullanırım N11 avucunu yalasın.
  • az yavaşın la az yavaşın gupon zupon bırakmamışıız sömürmen az yavşş
  • Beyler haftasonu kupon çıkıyor muydu ?
  • Haftasonu kuponlarını göremiyorum.

• 09.30'da kupon geliyor muydu? Halen yok.
  • haftasonu kuponları 9.30 degil sanirim

• Haftasonu Tık Hızında Kupon yoktu galiba. Kod olarak giriliyordu ama unuttum. 22'lik kupon vardı, lüpletmişler. Enayi gibi beklemişim.
  • gece mi aktif oldu kupon 00.00 da

• Sanırım öyle.
  • O çakallar hep yapar bunu ama modelleri karıştırma. 994 TL ile satılan P9 lite 2016.

2017 olanın fiyatı bin üstü idi. Hiç altına düşmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei P9 Lite 2016 994 tl idi 1035 olmus,2017 versiyonu 1169 tl idi 1200 olmus.

• Vallahi gına getirdiniz artık.

Geçen sene gsmdünyası adlı satıcıdan hayvan gibi indirimli 3 telefon aldım. 11.11 öncesinde aynı fiyata cihaz satmışlıkları yoktu. Bu şekilde indirim yapan birçok satıcı vardı.

Bir ay öncesinden fiyat kıyası yapıp ''fiyatlar kampanya için artırıldı'' gibi algı yaratıyorsunuz. Bugünlerdeki fiyat değişimleri kurdan olabilir, stoktan olabilir. Bir ay öncesinden fiyat sabitleyecek kadar aptal değil herhalde satıcılar da.

İlgilendiğiniz ürünü illa n11'den almak zorunda değilsiniz ayrıca. Daha uygun bulursanız başka yerden alın gitsin.
  • Arkadaşlar neden fiyatlar şöyle böyle diyip duruyorsunuz.

11 Kasım da alış veriş yapacağız diye sözleşme imzalamiyoruz.

Bakarsın işine gelirse alırsın işine gelmezse almazsın.

Ben 15 yıldır net üzerinden alışveriş yaparım. Gelmiş geçmiş en verimli en hesaplı kampanyaları kim ne derse desin n11 yapmıştır.

Gözü kapalı almıyorsun. Fiyat belli ürün belli. Pahalıysa alma o zaman. Bir çok ürünü zamanında ücretsiz bile aldık.

• daha 3 gün önce 1300 aldığım 2 adet baza'nın fiyatı buğün 1370 olmuş ben daha 11 kasımı bekleyecektim.

• ben de kızıma bir telefon alacaktım. p9 lite 2017 siyah istedi.

dün n11 de ki gsm dünyası adlı satıcıda 1.149 tl. idi. hemen sepete ekledim.

11 kasım günü bi bakarız diye.

az önce baktığımda bu telefon 1.220 tl idi.

media markt bile 1.198 tl. den satıyor şu an.

sanırım bu internetden satış yapan sanal mağazalar da 10 binlerce lira kira ve 100 lerce personel çalıştırıyor. ki fiyatlar aşağı yukarı aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: max0007

ben de kızıma bir telefon alacaktım. p9 lite 2017 siyah istedi.

dün n11 de ki gsm dünyası adlı satıcıda 1.149 tl. idi. hemen sepete ekledim.

11 kasım günü bi bakarız diye.

az önce baktığımda bu telefon 1.220 tl idi.

media markt bile 1.198 tl. den satıyor şu an.

sanırım bu internetden satış yapan sanal mağazalar da 10 binlerce lira kira ve 100 lerce personel çalıştırıyor. ki fiyatlar aşağı yukarı aynı.

aynı telefon şu an hepsiburada da 1.149 tl.

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.