Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.355
Cevap
119
Favori
852.525
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2600 e alabilirsek çok güzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vincent5555 V kullanıcısına yanıt
    Tavsiye vermedim zaten düşüncemi söyledim. Acaba n11 müdavimleri farklı düşünüyor mu diye de merak ettim...

• quote:

Orijinalden alıntı: vincent5555

quote:

Orijinalden alıntı: braveheart655

Dostlar hiç n11 kullanmadım ama yine de ben de hesap açıp bir kaç kupon aldım. Geçen sene nasıl oldu bilmiyorum ama ben satıcı olsam 11 Kasım'da kullanılacak bu kadar çek varken fiyatlarımı en az %10 arttırırdım. O yüzden işime yarayacak bazı ürünleri gözüme kestirmeme rağmen beklentim çok da yok ne yazık ki.

hiç n11 kuponu kullanmayan birisi için tavsiye vermen çok mantıklı gelmedi.

Tavsiye vermemis zaten

• braveheart655 B kullanıcısına yanıt
    Yüzde 8 ile yüzde 20 arasında indirim kuponu

büyük kuponların çoğu yüzde 8 -10 arası

orta kuponlar yüzde 10-15

Küçük kuponlar yüzde 15-20

Gerçekten işe yarayan kuponlar büyük kuponlar yani yüzde 10 anca.

Ne diye satıcılar yüzde 10 zam yapsın. Mantıklı bir açıklama yaptı öğrenelim.

• Cogu satici zam yapmis durumda zaten s8 3089 iken 3299a cekti AnkaraCep ,baska bi satici gg de 3100e satiyorken n11 de 3300e satiyor ,iphonelarda da fiyat artisi oldu .Eger 11.11 de bi indirim yapmazlarsa kuponlarin bi anlami kalmicak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahmanıl -- 18 Ekim 2017; 11:35:51 >
  • Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Siz 1000 TL'lik bir ürün için 150 TL'lik kupon kullanarak 850 TL'ye alma planı yapıyorsunuz diyelim. Satıcının biri de çıkıp dese ben 100 TL zam yapıp fiyatı 1100 TL'ye çeksem, müşterinin kupon kullanarak alacağı fiyat 950 TL olacak. Yani 150 TL'lik kuponun 100 TL'sini satıcı cebe indirmiş olacak. Siz de her halükarda normal fiyatın altında alacağınız için Allah kahretsin deseniz de o ürünü alacaksınız.

Düşünce/teori bu olabilir diye söylüyorum...

• N11 istek listesi olusturup yarismaya katildim ama kupon yuklenmedi. Ne zaman yukleniyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheart655

Siz 1000 TL'lik bir ürün için 150 TL'lik kupon kullanarak 850 TL'ye alma planı yapıyorsunuz diyelim. Satıcının biri de çıkıp dese ben 100 TL zam yapıp fiyatı 1100 TL'ye çeksem, müşterinin kupon kullanarak alacağı fiyat 950 TL olacak. Yani 150 TL'lik kuponun 100 TL'sini satıcı cebe indirmiş olacak. Siz de her halükarda normal fiyatın altında alacağınız için Allah kahretsin deseniz de o ürünü alacaksınız.

Düşünce/teori bu olabilir diye söylüyorum...

1 tane satıcı yok ki onlarca var. O satıcı 100 lira zam yaparsa başka satıcı normal fiyattan satıp profilini güçlendirmek isteyebilir.
  • Valla sahsen n11 den umudum azalmaya basladi. Almayi dusundugum laptopun fiyati birkac gunde 200tl artti (3289)

11 kasima kadar biraz daha artirirsalar zaten benim kullanacagim 250 tl lik cek bir halta yaramamis olacak.

Hepsiburada black friday'ini bekleyecegim bu gidisle...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    Tam da işin civcivli tarafı o. Acaba tüm/çoğu satıcılar bu cinliği yapacak mı diye merak ediyorum ben de. Bu hususta da geçen sene 11.11 de alışveriş yapanlar daha açıklayıcı bir cevap verebilir belki.

• vincent5555 V kullanıcısına yanıt
    Sen okuyon ya kardes yeter 1 tane okuyan

• 12 kuponları açıldı
  • Arkadaşlar boş konuşan, sürekli spekülasyon yapanları boşverin. Geçen senede bir çok böyle insan vardı ama sonuç onbinlerce piyasa fiyatının çok altına ürün satıldı alındı. O gün tabiki fırsatçılık yapmak isteyen çıkıyor ancak birisi %10 zam yaparken diğeri %5 indirim yapıp tüm siparişleri topluyor. Mecburen zam yapanlarda bu zamları geri çekmek zorunda kalıyor. O güne özel indirim yapan yüzlerce satıcıda oluyor bir saatte 1000 telefon satan firmalar oldu geçen sene. Binlerce satıcı var yani gönlünüzü ferah tutun alın çekleri mutlaka uygun fiyata istediğiniz ürünü alırsınız.

Ben geçen sene macbook air 2600 liraya çekle düşürdüm alayım almayayım derken almadım ürün bitti şimdi aynı bilgisayar 3600-3800, 1 senedir pişmanım. Boş konuşanları umursamayım elbet bazı satıcılar zam yapacak millet yaygara kopartacak ancak sürümden kazanmak isteyen yüzlerce satıcıda çıkacak.

• 12 den sonra 3 varmı acaba?

• fakirler için 50/5 vermişler
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt
    aksilik olmazsa var
  • quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

12 den sonra 3 varmı acaba?

şuan kodlar açık
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Bu süreci bilmeyen ve soru soran birine neden boş konuşan, spekülasyon yapan falan dediniz gerçekten anlamadım. Mesela benim ilgilendiğim ürünler için öyle yüzlerce satıcı yok. Zaten beni endişelenderen tarafı da o. Günlerce kupon kovalayıp, başka yerlerden fena olmayan indirimleri pas geçtikten sonra bir de fiyatlar zamlanirsa benim için hoş olmaz.

Neyse lafı da fazla uzatmayayım herkese iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

işime yaramaz diye almadım ben o kuponu, bilseydim alırdım. neyse artık 11 kasıma kadar çok var, tekrar gelirse takipte kalın. alamazsanız da 3500'e 300 var bende lazım olursa verebilirim.

tesekkurler, onu ben de alabildim. beklemedeyim artik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincent5555

millet hem zam gelecek diyor hem de tenezzül bile etmediğim en dandik kuponlar hemen tükeniyor gel de sen bu işe bak:D

Sınava hiç çalışmadım deyip 95 alınca üzülen arkadaşla aynı tipler onlar :D
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.