Şimdi Ara

🔥🔥 N11 -- 11.11'e ÖZEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER 🔥🔥 ARABA FIRSATLARI 🔥🔥 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
151
Favori
1.021.316
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gençler hata filan yok. sadece bir önceki süre tamamlanmadigi için kupon alamiyorsunuz. yani 1-2 dk da kupon tukenmezse veya bir önceki saat diliminde kupon almadıysanız sorunsuz alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil uygulama üzerinden kupon almaya kalktım sanki günde bir tane veriyormuş gibi kuponu yüklemedi. 3 defa denedim hem de. Daha sonra kalanlardan bir kuponu pc'den yüklemeyi denedim ve yüklendi. Bu tavrıyla N11 ne yapmak nereye varmak istemektedir.
  • Daha 34 gün var hocam :) kasımın 11inde kullanılıyor

• bir hesaptan günde bir defa mı kupon alma limiti var?
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    Hayir. Kupon yayın diliminde 1 defa alabilirsin.Gunde 5 defa kupon veriyorsa 5 kupon alabilirsin. Saat dilimlerine dikkat etmelisin. Birisinin suresi bitmeden digerini alamazsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecan1907

Daha 34 gün var hocam :) kasımın 11inde kullanılıyor
    o güne unutmasam bari ya şaka gibi neyse gg zaten birşeyler verir o zamana kadar ihtiyaç olursa..
  • 5500'e 500 güzel benim için ... acaba daha yüksek kupon gelir mi pc için ?
  • İlk gün bu kuponlar hoş olmadı.kriz n11 vurmuş anlaşılan.

• Gittigidiyor'da bu akşam saat 20'de Kazananlar Günü başlıyor. Yarın sabahtan itibaren saat başı indirimli ürünler gelecek diye tahmin ediyorum. Geçen aylarda Mi Band'ı 59TL'ye vermeleri gibi. Takip edin Gittigidiyor'u da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    Bu gece mi basliyor yoksa yarınmi hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zeusavda kullanıcısına yanıt
    Bu akşam 20'de başlıyor. Ama saat başı indirimler olursa yarın olur bence. Bu akşam klasik TV, beyaz eşya indirimleri vs olabilir. N11'e karşı atak yapıp iyi indirimler de yapılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

5500'e 500 güzel benim için ... acaba daha yüksek kupon gelir mi pc için ?
    bende tv alacağım hocam. 4000-500 bekliyorum gelir inşallah. 5000-600 gelmesi süpriz olmaz. beklemedeyiz :D
  • Ziyaretçiler sağolsun. Kupon filan göremeden tükenmiş oluyor. 4 kasimi beklicez artık. Araba lastik, bebek bez bekler.

• Bu ne ya kupon satışı yok sadece tık hızında eklemişler.

En kötü 11.11 bu n11 için. Mi Band 4'ü istiyordum ama buradan almam herhalde.
  • Arkadaşlar 10 kasım da yaptıkları pisliği unutmayalım. Yanından geçmem isterse 5bin tllik kupon versin.

• ulen duyan da black friday gibi indirimler olacak sanır. altı üstü kıytırık indirimler. tek tük ve şansa iyi bir şeyler yakalayanlar mı yükseltiyor bu konuyu, yoksa her gün mail atan n11 mi?

• 1111/555 kupon çıkarsa kaçırmam. en ideali.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

ulen duyan da black friday gibi indirimler olacak sanır. altı üstü kıytırık indirimler. tek tük ve şansa iyi bir şeyler yakalayanlar mı yükseltiyor bu konuyu, yoksa her gün mail atan n11 mi?
    Hocam sanki geçen sene Amazon bile black friday'den daha iyi indirimler yapmıştı 11 kasım civarında.
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    bizdeki çakma black friday'den söz etmiyorum hocam. harbi dünyadaki black friday indirimlerini kastediyorum. bizde her şey yalan dolan olduğu için, indirimlerimiz bile öyle.

• 20 tl için bütün vaktinizi harcıyorsunuz yazık
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.