Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar samsung note9 lar 11 Kasımda özel indirim gelecek ürünler arasında.Şuan n11 de fiyatlar5600-5900 arası değişiyor.Sizce bu telefon 11 Kasımda fiyatı ne olur.Bu kampanya beklenmeli mi_? Mesela o gün 5000TL olma ihtimali var mıdır.Deneyimli arkadaşlar fikrini söylerse sevinirim.
  • Kupona gel abii, alışverişi artıran bir sistem, şuan en iyi kupon burada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunga83

Arkadaşlar samsung note9 lar 11 Kasımda özel indirim gelecek ürünler arasında.Şuan n11 de fiyatlar5600-5900 arası değişiyor.Sizce bu telefon 11 Kasımda fiyatı ne olur.Bu kampanya beklenmeli mi_? Mesela o gün 5000TL olma ihtimali var mıdır.Deneyimli arkadaşlar fikrini söylerse sevinirim.
    olma ihtimali var hocam mesela 8 plus 4650 di en dusuk gecen sene n11 bunu 4 bine sattı kuponla ve ındırımle

bana 4000 gibi rakama geldidi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 19 Ekim 2018; 15:47:59 >
  • tunga83 T kullanıcısına yanıt
    Geçen sene 11 kasım kampanyasına yakın yanlış hatırlamıyorsam note 8 4200-4300 liranın bir fiyatta satılıyordu. 11 kasımda özel indirimle 3700 lira civarına satıldı.
  • arkadaşlar 2bin tl için güzel tık hızında çıkarsa biri önceden pm atıp haber verebilir mi acaba
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    18.30 da 2500 e 250 var.

• uncrowned king kullanıcısına yanıt
    Aradilar bugun 11.11 kampanyasında yanlis kupon kullanimi dolayisiyla iptal ediyoruz dedi. Bende ne zaman kullanmışım o gün geldi mi dedim kapatın dedim artık gg a devam yakında doğuş n11 de satar bu gidişle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • smclk89 kullanıcısına yanıt
    nereden nereye bağlamışsın kardeş tebrik ederim. ben 2 satır yazdım boş muhabbet demişsin kendin destan yazmışsın
    benim dediğim bu seneki 11.11 kampanyasının hem indirim olarak hem de ciro olarak geçmiş yıllardaki gibi olmayacağının farkına varılması gerektiği. Bu kadar basit
  • Dün sepetten çıkardığım dolar düşmesine rağmen 3969 olup 150 tl arttıran satıcı lenovo laptopun fiyatı nı bugün 150 tl düşürmüş forumdaki arkadaşların dediği gibi sepette ürün tutunca fiyat yükseltiyorlar galiba

• leonidas26 kullanıcısına yanıt
    boş muhabbet dediğim kısım 28 gün gibi kısa bir sürede indirimlerle şuanki fiyatları arayacağımız iddanız hocam. başka bir şey boş değil. ki her geçen gün de ürünler indirim oluyor. 223tl lik beklettiğim ürün şuan 211tl oldu. he sorun değil ben buna zaten 500 lira -250 vuracağım için 250tl de olsa çok koymaz. diğer uzattığım konu ise. kur farkının gecikmeli dalgalanması ve kura oranla gelen zamların da hayli korkak davranıldığı ve böyle olması gerektiği. öyle ha çıktı hadi 2 katı yapalım o işin tireni kaçtı herşey 2 katı oldu zaten bu saatten sonra 1 lira iner 1 lira çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_cmlc

Dün sepetten çıkardığım dolar düşmesine rağmen 3969 olup 150 tl arttıran satıcı lenovo laptopun fiyatı nı bugün 150 tl düşürmüş forumdaki arkadaşların dediği gibi sepette ürün tutunca fiyat yükseltiyorlar galiba
    Anlatıyoruz ama dinleyen pek yok hocam. Biz sepete ekleyince adamlar görüyor oltaya düştü diyor sonra fiyatları arttiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: getz63

18.30 da 2500 e 250 var.
    2500 çok
    bana 2000 en fazla 2250 lazım
  • arabaya kol dayama alacaktım, 2 günde fiyatı 160tan 190a geldi. herhalde bu gidişle kol bana dayanacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 19 Ekim 2018; 22:52:19 >
  • Mi Band 3'ler 180 liradan 200 hatta 220 liraya kadar çıkmış. Bu ne ya?

Hani fiyat arttırma yasaktı?
  • 9,30 tık hızında kampanyasını unuttular herhalde ?

Gelen giden yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 09.30 tık hızı kuponları gelmedi yine. Her haftasonu uyuyor eleman

• Arkadaşlar para topluyoruz, herkes 25 kuruş versin elemana saat alacağız. Büyüklerinden.

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti
  • yav haftasonu bari olmasın :) habire kupon bekle al vs 2 gün rahat edelim bari :)
  • Kupon kupon uşaklari yedunuz, alun size kupon.

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti
  • Beklenen kuponlar komedi şeklinde geldi :)

29 ekime kadar ekmek yok anlaşılan.

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.