Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pazartesi günü ilk kargomu teslim aldım ankara'dan pazar günü kargoya vermişler.

pazar günü bazı kargo şubeleri çalışıyor herhalde ilk defa karşılaştım.

başka bu şekilde olan var mı merak ettim doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 13 Kasım 2018; 13:44:18 >
  • 30 siparişimden beşini ilk getiren ARAS KARGO oldu birsaat önce getirdi, ürünleri açıp bakarken 10 dakika başında durdu, diğerleri acele kaçıyor.

yılın kargosu olarak seçiyoruz ARAS KARGO yu tebrik ediyoruz

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Tamamen şube ve çalışanla ilgili bir durum.

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    hemde kargo ücretsiz olarak gelen kaynak makinası 30 kiloyu bulur, ARAS KARGO harika

• hemde dijital ölçüm kumpası, sağlam geldi, ARAS KARGO harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 13 Kasım 2018; 12:26:53 >
  • 11.11 N11 pazar günü

müşteri geldi, n11 de kuponla gelen fiyatdan sen lastik verirmisin, veremem, takmam, işcilik hariç onlarda,

Kupon kampanya, süresinde sipariş verebilmekde mesele, piyango gibi bu,

esnaflıkla ilgisi yok, iyilikle kötülükle ilgisi yok, sokakta aslolan normal fiyatlardır

• arkadaşlar alışveriş yapınca hesabımıza kupon yüklenen son tarih 11.11.18 son kampanya neydi ulaşamadım bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi? 6 bin tl lik telefon aldım hesabıma hangi kuponlar gelecek onu ögrenmek istiyorum.
  • soylu55 kullanıcısına yanıt
    benim her siparişin arkasından, kupon kazandınız mesajı geldi, yüzde on oranlı kuponlardı zincirleme kupon sistemi

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

benim her siparişin arkasından, kupon kazandınız mesajı geldi, yüzde on oranlı kuponlardı zincirleme kupon sistemi
    Evet sipariş verdiğimde bana geldi o an gördüm daha telefon gelmedi onay vermediğim için sisteme düşmedi kampanya bittigi içinde göremiyorum aslında kolayda nereden giriliyor bulamadım
  • arkadaşlar merhabalar daha önce bu soru bir çok kez sorulmuştur ama affınıza sığınarak birde ben sormak istiyorum. n11 kampanyasında samsung 49nu7100 led tv 3250 tl aldım. kurulum için samsung servisinden gelecekler kurulumun ücretsiz olduğunu biliyorum ama duvara montajda bu ücretsiz hizmete dahil mi?(Duvar askı aparatdı da yeni aldım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: organizeis

arkadaşlar merhabalar daha önce bu soru bir çok kez sorulmuştur ama affınıza sığınarak birde ben sormak istiyorum. n11 kampanyasında samsung 49nu7100 led tv 3250 tl aldım. kurulum için samsung servisinden gelecekler kurulumun ücretsiz olduğunu biliyorum ama duvara montajda bu ücretsiz hizmete dahil mi?(Duvar askı aparatdı da yeni aldım)
    montaj ücretsiz ama askı aparatı ücretli. birde bazı servisler sizin askı aparatnızı kabul etmiyor kendi ucuz aparatlarını 70- 100 tl arası satıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

montaj ücretsiz ama askı aparatı ücretli. birde bazı servisler sizin askı aparatnızı kabul etmiyor kendi ucuz aparatlarını 70- 100 tl arası satıyorlar.

Alıntıları Göster
    teşekkürler hocam elimizdeki aparat tv'ye uyumlu ise servisin sattığını değil de elimizdeki takmalarını söyleyebilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: organizeis

teşekkürler hocam elimizdeki aparat tv'ye uyumlu ise servisin sattığını değil de elimizdeki takmalarını söyleyebilir miyiz?

Alıntıları Göster
    kabul etmiyorlar galiba garanti dışı kalır diye saçmalığa sığınıyorlar

• mng yurtiçi ölmüş çıktıklarından beri hareket yok süratla gönderilenler ilime geldi en azından
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • organizeis O kullanıcısına yanıt
    uygun bir aparat alın ücretsiz takarlar, zaten randevu için aradığınızda aparat var mı diye soruyorlar yoksa yanında getirip onu satıyorlar size. 50mu7000 almıştım 2-3 ay önce bende gittigidiyordan aldığım aparatı taktılar ücretsiz bir şekilde.

bunu almıştım sağlam baya. "PLUSAPARAT PA-40/60 3 KADEMELİ ASKI APARATI CURVED UYUMLU"
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

mng yurtiçi ölmüş çıktıklarından beri hareket yok süratla gönderilenler ilime geldi en azından
    Benim de süratle yollananlar bugün ulaştı elime.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakalak

pazartesi günü ilk kargomu teslim aldım ankara'dan pazar günü kargoya vermişler.

pazar günü bazı kargo şubeleri çalışıyor herhalde ilk defa karşılaştım.

başka bu şekilde olan var mı merak ettim doğrusu
    evet n11 kargocularla da özel anlaşmış sadece o günlüğüne sanırım.

eve gelen kargomda yapıştırılan özel 11.11 etiketi vardı . Ayrıcalıklı kargo görevi görmüş sanırım
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Bravo valla, hiç başımda bekleyen kargocum olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GYKA

Bravo valla, hiç başımda bekleyen kargocum olmadı.
    önceden maket bıçağı cebimde hazır, kargo geldiğinde ürünlere hemen bakalım diyorum, cırt cırt kolilerin bantını kesip açıyorum gitmedi sağolsun ARAS KARGO beraber bakıyoruz,

yarım saat sonra sürat kargo geldi oda yardım etti paketleri ortak açtık,

1 saat sonra mng-kargo geldi kapıda verip kaçmak istiyor, getir dükkanın içine açalım, belki sorun vardır, diyerek zorladım açtım paketi tamam dedim önceki üründede buldular adresi daha öncesinde teslim etmemişlerdi ürün geri gitmişti o ürünü gene almış oldum şimdi

yurtiçi kargoya verilmiş ürünler var gelmedi şu ana kadar

lastikleri bu sitelerden almak isteyen müşterilerimize siz siteden alın teslim adresi olarak bizim lastik servisi adresimizi verin bıraksınlar bize çünkü hiç bir zaman kapalı değiliz,

biz sadece takma balans işcilik ücreti alırız diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 13 Kasım 2018; 15:6:39 >

• 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.