Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XanthiN

N11 canlı desteğe hücum beyler:
    https://livechat.windesk.com.tr/N11/client/client.php

Telafi adına kampanya uzatımı talep edin. Haftalarca kupon topladık, sitelerindeki hatalar yüzünden alışverişimizi yapamadık. Vaktinizi çalan bu çabalarınızın hakkını yedirmeyin, en azından ses çıkarın.
    Bence de burdan birlik olup ses getirmeliyiz 1 ay reklam yapıyorlar 1 gunde urunun fiyatini mi kuyaslicaz emsallerinde baska markaya mi bajacagiz kalem sayisi fazla olunca 1 gun yetmiyor ve site donmasi da cabasi enayi gibi cogu zaman dalga konusu olduk tik hizi saati takip ettim sonuc 2. sepetimi tamamlatmadi site urun cikaramadim bile başka hesapta iyi oransiz kuponla almak zorunda kalinca sure bitti zoraki alisverisdi resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkes amazon'u övmüş. Aldığım ürünlerin bir kısmı amazon'da yoktu -bunlara elektronik de dahil- kalanların tamamı da n11 fiyatlarından yukarıdaydı. İstisnasız şekilde.

N11'de hem daha ucuz listelendi hem de sepet ve kupon indirimleriyle güzel kombolar yaptık.

Ne istediğini bilip araştırmasını yapanlar kazançlı çıktı. Bir de yavaşlama olmasaydı süper olacaktı. Kanser boyutuna getirdi maalesef. Altyapı daha güçlü olmalıydı.

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Hocam araba isini naptiniz denediniz mi hic

• hadjimurat H kullanıcısına yanıt
    Aliekspresin kuponlarini nasil aliyoruz hocam o da mi onceden n11 gibi takip edilerek alinacakti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 12 Kasım 2018; 1:34:14 >
  • tekkral34 kullanıcısına yanıt
    Sepet ind neydi hokus pokus mu ben gormedim o sepette ind saglayip bir de kupon mu kullandiriyordu

• Kendimi tutup hiçbir şey almadım. Fena kardayım ☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Sepet ind neydi hokus pokus mu ben gormedim o sepette ind saglayip bir de kupon mu kullandiriyordu
    Belli bir tutar üzerinde sepet indirimi oldu bazı magazalarda

Mesela 10 Kasım'da 190 tl olan bir ürün gece kırmızı 11 logosu aldı 11 Kasım'da 170 tl oldu. Bir de 100 tl uzeri aninda %11 sepet indirimi cikti. 151 kusure indi bunu da 150/30 cekle 121 tl gibi bir tutara indirdim. Bu sekilde takip edip aldığım urunler oldu. Amazon yanina bile yaklasamadi. Onceden arastirip takip etmek önemli.

• tekkral34 kullanıcısına yanıt
    Hokus pokus ile indirim birleşmiyordu net n11 çalışanı galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: dwho

Hokus pokus ile indirim birleşmiyordu net n11 çalışanı galiba
    Hokus pokus diyen kim

Anında sepet indirimleri oldu bir cok magazada daha bundan haberiniz yok. Urunun sayfasinda cikiyor su kadar tl uzerine yüzde bilmem kac aninda indirim diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekkral34 -- 12 Kasım 2018; 1:46:30 >
  • Alınan 2038

Ödenen 1012

Sanırım karlı çıktım alt limitsiz dışında sadece 225/40 ile 100/25 kullandım

• sitede şu an geziniyorum. her şey çatır çatır açılıyo. ürünlere güzel güzel bakıyorum. ne olurdu bu şekilde alışverişimizi yapsaydık. günün 24 saati stresli bir şekilde kuponları kullanmak için site içerisinde türlü türlü hatalarla debelendik. ben bu sitedeki takılmanın kasıtlı olduğu kanaatindeyim. dağıttıkları tık hızında kuponlarında da belirttikleri adetleri açmadıklarını iddaa etmiştim. acaba siteye saldırı mı düzenlendi. olabilir çünkü 11.11 itibariyle siren muhabbetine linç yemeye başladı. türkiyede işsiz çok siteye ddos olur türlü türlü siber saldırı yapmış olabilirler. ki umarım öyledir yoksa bu takılmanın sebebi n11'in keyfi içinse o zaman çok büyük rezillik.

onun dışında alışveriş yaptığım tüm mağazalar, siparişi geçer geçmez, ürünleri onaylayıp kargo hazır hale getirdiler. ben özenle çalışan tüm mağazaları tebrik ediyorum. belki geçtiğimiz senelerde n11 ön plana çıkıp mağazalar geri planda kaldı. bu sene ise mağazalar beni çok tatmin etti. nerdeyse n11'in hatalarını bu güzel mağazalar görmezden getirtti ve getirtecek. allah herkese en iyisini nasip etsin.

• En iyisini yaptım ve hiçbir şey almadım.Çok iyi geçti 11.11
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Bende şimdiye kadar istediğim tüm kuponları aldım.
    Almak zor değil hatdal bugun 5 saniye düşündüm hangisini alsam diye.
    Ayni taktikten mi bahsediyorsun o yuzden mi hic sekmedi 😃

• Toplamda 807 liralık ürün aldım, 550 lira ödedim. Aldığım ürünlerde zaten, piyasaya göre zaten uygun olmakla beraber, n11 de kendi kategorisinde en uygun ürünlerdi. Piyasaya göre bakarsak 1000-1100 aralığında ürünler. Nerdeyse yarı yarıya denk getirerek benim için oldukça karlı bir alışveriş günü oldu

• bol bol sıvı deterjan aldım, çamaşır makinası ve bulaşık makinası için. gerisi faso fiso. teknoloji olayı ali ex yeterli. tuvalet kağıdı fırsatı yoktu n 11 de içimde kaldı tuvalet kağıdı alamadım doğru düzgün diye :))
  • hadjimurat H kullanıcısına yanıt
    Hangi iptv hocam link hala gelmemiş çok ayıp :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 12 Kasım 2018; 4:7:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün bin bir güçlükle siparişi verdim. Bkm ile ödedim siparişiniz alındı ekranını görmüştüm. Ama dünden beri hiç hareket yok. Desteği aradım. İade edilmiş. Tarayıcı yada internet hatası olmuş diye akla ziyan açıklama yaptı. Şikayet oluşturdum bekliyorum. Tam bir rezillik..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyyyy n11 kasıtlı yaptığın kasmalar varsa sonun sanalpazar gibi ola ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alt limitsiz kuponları bir kişiye sadece bir tane olacak şekilde verseler böyle kötü geçmezdi bu sene. Ben ancak aracım için ihtiyacım olan süpürge, yakıt katkısı, bosch tornavida seti ve yakıt borusu aldım. 222 e 44 TL indirim aldım onu da üç taksit yaptım.

N11 uygulamasını da sileceğim. Buradan alışveriş yapmanın hiç mantığı yok bence de.

• N11 kapatılsın. Yerine avm yapılsın!

• 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.