Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ödenen 1168

Hiç altlimitli kullanmadım hep alt limitsizdi khponlarım. Bu sene baya karlı geçti benim için ama site çıldırttı beni bütün gün telefon başında çürüdüm resmen. Ama n11 babayı aldı bence bu sene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Blackfriday n11de mi olacak tekrar yil icinde kupon verilir mi n11de
    Black friday n11 de olmuyor amazon hepsiburada ve aliexpresste oluyor hocam n11 isi bitti artik

• Toplam 1157

Ödenen 911

Değdi mi bilemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler aldığımız bir ürünü iptal ettiğimiz zaman (alt limitsiz kupon mevcut) kullandığımız kupon iade oluyordu değil mi doğru hatırlıyorum ?
  • Çöp fırsatlara taşınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Gün boyu girmedi ki.. Akşam 8 den 12 ye kadar başındaydım siteden atıp durdu sepetime bile gidemedim

Alıntıları Göster
    eğer ciddiyseniz bu işte bir şeyler var demektir ,çünkü ben akşam vakitlerinde dahi bir arkadaş için termos aldım ve hiç sorun çıkmadı
    işin ilginci benim oğlan bulut mudur nedir oraya gb. gb. dosya yüklettirdiği halde
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadjimurat

Black friday n11 de olmuyor amazon hepsiburada ve aliexpresste oluyor hocam n11 isi bitti artik

Alıntıları Göster
    düzelteyim dedim hepsiburada black friday değil bindirim günü olarak kullanıyor o günü ben hb nin düzgün bir black friday yaptığını görmedim fiyatları artırıp ondan sonra güya indirim yapıyor yiyenler için tıpkı bugünkü nfiyasko gibi hb de o gün gelince nfiyaskodan farkı kalmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 12 Kasım 2018; 0:46:58 >
  • erdsavas kullanıcısına yanıt
    warchief46 W kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.

Yanlız ben forumun dünkü çocuğu değilim. Çaylak veya yeni üye de değilim.

Anasını sattığımın telefon alıp taksitlendirme işlemini bu 7. Kez yapışım :)

Kanundan da, yasadan da, en paranin kampanyasından da en ince detaylarına kadar bilgim var :)

Herneyse,

Derdimi bir türlü anlatamasamda, sorunumu çözdüm.

Sanırım taksit yapmak icin, çok acele etmisim.

Taksit edilebilir centigi az önce geldi.

Gün sonu işlemleri bitmediği için 1 kaç saat sonra deneyin diyor enpara :)

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti

@warchief46
    Hocam sorunu çözdüm. İlgilenip cevap yazdığınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro26 -- 12 Kasım 2018; 0:51:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• En sinir olduğum da altlimitsiz kupon almanın bu kadar zor ve sinir bozucu olduğu ortamda,altlimitsiz kuponları defalarca toplayan(nasıl oluyorsa)kişilerin burda hava atması ve üstüne basa basa bunu vurgulaması..

• teşekkürler @N11

50 kupondan 16 adeti kullandım siparişleri verdim,

som siparişi verirken 300 e 50 kuponu seçmeden sipariş vermişim hemende iptal ettim, uykusuzluk ve yorgunluk geceyi sabaha kadar sipariş geçmekle uğraştım, kart limitim bittiğinden iyi kuponlar ve siparişler kaldı,

alt limitsiz 33 vardı sadece

yüzde yirmiye varan indirimli Kuponları öncesi takip ettiğim doğru ve uygun ürünlerde kullandım 2700 ödeme yaptım

• N11 balonu sonunda söndü aslında balon bile değildi de işte kaymağı altlimitsizciler yedi. Hiçbir şey almadım çünkü sözde kampanya içinde olduğu iddia edilen ürünler diğer sitelerde daha ucuzdu. Bu N11 ve avanesi milleti keriz mi zannediyor acaba. 5.129 tl ye hp omen satıyorlar verdikleri kupon 450tl aynı satıcı trendyolda 4750 tl ye satıyordu. Ulan kupon indirimi diye bir saçmalığına niye gerek duydunuz o zaman. Yaptığınız gümbürtüye değdi mi. Hatta gözümden bile düştünüz.Kampanyalarda Hepsiburada ve gittigidiyor un yanından geçemezsiniz. İşte bu yüzden Türkiyenin asla 1. numaraları online ticaret sitesi olamayacaksınız. Bu siteden alışveriş yapacağım varsa da bu saatten sonra yapmam. N11 kazanacağına elin gittigidiyoru(ebay) ya da amazonu kazansın. Kendi müşterisini kampanya kupon ayagıyla enayi keriz yerine koyan bir site olduğunuz için alışveriş önceliğini hak etmiyorsunuz. Hadi şimdi o 11.11 kampanyanızı alın sieee.

• Bu kadar rezalet bir gün olamaz 2 adet sipariş vermek için 4 saat uğraştım. Ne mobil ne web sitesi ne uygulama hiçbiri doğru dürüst çalışmadı. Bütün hevesim kaçtı gün boyu uygulamanın çökmesinden dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electro.tech -- 12 Kasım 2018; 0:57:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 x samsung s9
    5 x 500 lü kağıt
    pasta cila malzemeleri falan filan 3650 ye mal ettim hepsini. ben gayet memnun kaldım bu alışverişten.
  • en çok yavaşlıktan hatadan daha siparişin oluşup oluşmadığını bile teyit edemeden, pusuya yatmış satıcıların onay vermesine şaşırdım satıcı tarafına cayır cayır çalışıyordu heralde.
  • Geçen yıl sen iade edince iptal oluyordu, mağaza iptal edince oomuyordu diye hatırlıyorum. Hatta bunun kavgası ilerleyen günlerde çok olacaktır.

• Aldığım bir ürünü iptal ettim. Kullandığım 200/40 kupon 48 saat için geçerli tekrar yüklenmiş. Altlimitsizi bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harce74

düzelteyim dedim hepsiburada black friday değil bindirim günü olarak kullanıyor o günü ben hb nin düzgün bir black friday yaptığını görmedim fiyatları artırıp ondan sonra güya indirim yapıyor yiyenler için tıpkı bugünkü nfiyasko gibi hb de o gün gelince nfiyaskodan farkı kalmıyor

Alıntıları Göster
    O konuda malasef haklisin hocam sozde blackfriday oluyor en temizi aliexpress iptv alicaktim gecen ay 21 dolardi bugun baktim kupon vs 16 dolar oluyor hem kur asagi geldi hemde 11.11 kampanyasi ile 5 dolar indi 100 liraya 6 aylik aldim

%25 indirim yapiyor adamlar tertemiz

Bizim ulkede bu indirim cilginligi denen safsataya artik birilerinin dur demesi lazim

Gercekten uzun zaman sonra bukadar fiyasko olan bir kampanya donemi gormemistim

Alis veris yapan herkes umarim sorunsuz teslim alip iyi gunlerde kullanir

• açıkcası, gg hb googlede sorgulayıp, en uygun fiyat bulduklarımı aldım, fiyat artırmış olanlardan almadım, sonuçta daha ucuzu hiç bir yerde yoktu,

N11 den hem alt limitsiz kupon alacaksın, hem herkes siteye yüklendiği için siteyi çökerteceksin, hemde fırça atacaksın,

bu kampanya için siteyi çökertmeyi göze aldı adamlar,

Bence faydalı bir kampanya oldu,

altlimitsiz 33 den başka alamadığım halde böyle düşünüyorum alan dua etsin N11 e

• N11 canlı desteğe hücum beyler:
    https://livechat.windesk.com.tr/N11/client/client.php

Telafi adına kampanya uzatımı talep edin. Haftalarca kupon topladık, sitelerindeki hatalar yüzünden alışverişimizi yapamadık. Vaktinizi çalan bu çabalarınızın hakkını yedirmeyin, en azından ses çıkarın.
  • Bu alışverişten gelen kuponlari kulllaninca tekrar döngüsel olarak devam mi ediyor

Kuponlarini kullanmayacak varsa siparisinden sonra alip alisveris yapip geri iade edebilirim benden kazandiklarini biriktirebilir

Boyle bisey oldugunu bilsem hesaplarimi verirdim 120 kupon her oranda yandi gitti en azindan burda donusumlu kullanirdik isteyenlerle 😔

• 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.