Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.717
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 Aaydır uğraştım 1 tane bile alt limitsiz alamadım sen nasıl aldın. n11 demi çalışıyorsun

son 20 dk casio saat almaya uğraştım ödemeyi yap diyorum donup kalıyor 4 - 5 defa denedim vermedi ve gitti kampanya.

n11 rezalet bir 11.11 geçirdi. sunucuları berbat sanırım down olup durdu. sene 2019 a geldik rezalet bir alt yapıları var.
  • Bu ne biçim sistem bro? Alışveriş yapabilmek için survivor gibi engellerden geçmek gerekiyor. Her adımda hata veriyor takılıyor donuyor...

N11’in hesabı vardı forumda. “Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız, hemen ilgileniyorum” vs. konuşup duruyordu. Tam adı neydi onun bir pm atıcam da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 fanı olarak söylüyorum, bu yıl site gerçekten berbattı. tamam ilk 1-2 saat çök gelme ama günün 24 saati böyle bir rezillik olamaz. ve önümüzdeki yıllarda 1 günle sınırlı kalmamalı. kuponlarını kullanamayan bir çok kişi vardır. ben de onlardan biri olabilirdim. bir kere ürün ürün gezme şansın olmuyo. tamam alacağımız ürünü belirleyip 11.11 i beklicez ama, 11.11 geldiğinde fiyat istediğimiz gibi olmuyo ki, değişikliklere gidebilirz, o vakit sitede ürün arayıp da böyle rahat rahat gezme imkanı olmadığı için çok stresli bir alışveriş oldu. önümüzdeki yıllarda sadece alt limitsiz kupon kovalarım, onun dışında bu siteye vakit harcamam.

son dakika 2 tane oyun aldım. 23.56 ve 23.58 de 300/50 ve 250/45 kuponlarımı kullanarak 289 tl ye red dead redemption 2 ile 234 tl ye spiderman oyunlarını aldım. hani varsa bi alt limitsiz çekiniz, artık zaman da gelmiş yani kuponlar silinecek, siz de elinizi çabuk tutmalıydınız. sizde de biraz hata var n11 de zaten hata var.

• 1315 tl lik alışveriş yapmışım kuponlarla birlikte ödediğim tutar 550 tl bu yılda fena kapatmadık ama N11 kesinlikle 11.11 günü sınıfta kaldı önceki senelerde 11 inde hangi saatlerde nasıl indirimler olacağı belliydi güzel indirimler olur hokus pokus birleşirdi tadı yoktu ama aldığım alt limitsiz çekler sayesinde iyi oldu
  • Viserion87 kullanıcısına yanıt
    Amazon ses etmeden büyük indirimler yaptı dediğinz gibi bf de amazondan çok şey bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

Ayrı bir heyecan oluyor buda ama zaman çabuk geçer
    Bu yıl tam bir fiyaskoydu, avantajları vardı yine ama heyecan yoktu. Özellikle bu kampanyayı kampanya yapan alt limitsiz kupon bu yıl neredeyse hiç verilmedi.

Tık hızındakiler ise şuana kadar en berbat kuponlardı.

Malesef o heyecanı yaşayamadım ben.
  • Bu n11 cidden millet alışveriş yapmasın istedi bence. Cari açık artmasın diye talimat geldi herhalde. 502 hatası ve site yavaşlığı dünden beri düzelmeden kampanya bitti. Yazık bu kadar reklama ve yatırıma. Her alanda amatörüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN A. -- 12 Kasım 2018; 0:21:4 >
  • Mr.Fussy kullanıcısına yanıt
    Yapıkredide benzer bir durum yaşadım 50 tl puan geri alındı, bonusta da geri alacaklarını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Bu ne biçim sistem bro? Alışveriş yapabilmek için survivor gibi engellerden geçmek gerekiyor. Her adımda hata veriyor takılıyor donuyor...

N11’in hesabı vardı forumda. “Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız, hemen ilgileniyorum” vs. konuşup duruyordu. Tam adı neydi onun bir pm atıcam da
    @n11

• Dün gece 12 den 3 e kadar mahvetti bizi site 3 gibi hızlandı bi kısım alışverişi yaptım.Gündüz 12 den sonra gece 12 ye kadar alt limitsiz kupon kullanmak için sinir krizleri geçirdim resmen 777 lik kuponu akşama bırakınca gitçek yetişmicek korkusu ve ödeme alınıp sipariş geçilmeme durumları resmen en berbat 11 KASIM oldu bugün.Yinede alt limitsiz kuponlar için teşekkür etmemek olmaz.Bu tarz alt limitsiz kupon dağıtçak başka babayiğit firma yok Türkiye'de.
  • teen wolf kullanıcısına yanıt
    Adamlar rekabeti getirdiler ama. Tabi ki kazanıyorlar ama diğer firmalar gibi aç gözlü değiller bence. 3 yıldır almam gereken ürünleri piyasadan yarı yarıya fiyata alabiliyorum. Hatta şanslı isek bedavaya alış veriş yapıyoruz. Sonuç rekabet tüketici açısından her zaman iyidir ben kazıklanmak istemiyorum açıkçası
  • Bu arada aliexpress indrimleri yarın 16:00 a kadar devam edecek. Artık son olarak yarın ona da bi bakarım. 11.11 i bu yıl bitiririz.
  • birileri botla fiyat taraması mı yapıyordu?

yoksa kendi hali miydi bilmem ama iğrençti.
  • ozas kullanıcısına yanıt
    Kupon işi 3 yıllık tecrübeden kaynaklı. Bende de erişim ara ara sağlanıyordu. Son 45 dakika gayet rahattı neyse ki. Fırsat bitmez hocam. İyi ki almamışım diyceniz fırsatları yakalarsın umarım.

• Seneye altimitsiz harici kupon almayacagim fazla bu ne ya sepete eklemistim bir hesapta sonra almadiklarimi cikarayim dedim cikartmadi mecburen diger hesaptaki kuponu kullamam gerekti onda da en iyi orani bulayim diye baktım zar zor sepeti 3 urunle kapattim deniz bonusa taksitte yok ikinci sepeti alayim derken 30tl lik urun bulmam gerekti onu eklerken kuponlar silinmiş ilk defa n11den alisveris yapıyorum böyle yavas sorunlu old bilsem gun boyu başında beklerdim sonuc 120 tane iyi oranli kuponlari sildiler sepeti odemeyi gerçekleştirmede bu nedir ya zulum resmen oran tutturmak icin alim gibi arastir kiyas yap stres tuvalet kagidi bile alamadim madem kilitlencek site caresine bak yada sureyi uzat yok seneye hic strese girmicem gitti gidiyordan hem uygun istedigim zaman aliyordum bu hizmet degil kupon icin yalan dolan arac icin tanimli kisilere satis n11i kınıyorum yetkililer umarim daha duyarli davranir 😡

• Siteye saldırı oldu büyük ihtimalle çünkü geçen yıl bu kadar cokmemisti

• DarthWorm kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: doer

birileri botla fiyat taraması mı yapıyordu?

yoksa kendi hali miydi bilmem ama iğrençti.
    Bende eklenti vardı tarama yapıyordu 5 saniyede bir, satış ekranına ayarlıydı. Dakikada 10 kez yenileme yapıyordu. Ama o kadar bi yük bindirmez, sonuçta o sayfa boş bi sayfaydı.
  • TOPLAM: 2895,08
    ÖDENEN: 1582,24

• 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.