Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dünkü destek mesajında kuopn satışı olmayacak dedi diye hiç bakmadım hay böyle destek ekibine tüküreyim ya. gitti güzelim kuponlar.
  • Boy boy garantipay reklamı kokuyor arkadaş. Eğer sen garanti pay dan alıyorsan kimsenin almasını istemzsin çünkü herkes alırsa sen alamazsın. Burda birisi Chrome dan nasıl hızlı alındığını söyledi adama hemen iyi b.k yedin dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene 11.11 de kupon satışı yapılmıştı yine olur mu ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seneye 4 tane netbook alıp, 1111 altlimitsiz satışımı yapsam çok isteyen var

• kupon satışı olduğunu bile bile nasıl uyurlar ki diyordum. gel gör ki başıma geldi. vay yapacağın işi seveyim n31
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Hocam gecen sene garantipay falan yoktu. Masterpass vardi. millet onunla hızlıca alıyordu. Bu sene garantipay var. Seneye onun da kullanani çoğalınca odemede yavaş kalir. Belki başka bi şey çıkar bilmiyorum.
    edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrgyStc -- 10 Kasım 2018; 10:16:33 >
  • aha buraya yazıyorum yarın da alt limitsiz kupon satacaklar. her saat başı ve buçuk öncesi siteyi takip etmekte yarar var. 09.30 da mı gelir 12.30 da mı gelir 15.30 da mı gelir bilemiyorum.
  • Beyler bu gece 12 demi başlıcak kampanya yoksa yarın gecemi

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Beyler seneye tüm kuponları almak istiyorsanız garantipay alın, kuponlar %90 garantipay sahiplerine gidiyor
    ha şöyle de canımı ye :)
    yalnız oran doğru değil ,% 99 garantipay sahipleri alıyor
  • emresarı kullanıcısına yanıt
    Hocam onu bende düşünüyorum ama olmuyor sanırım geçen sene olmamıştı

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    Yanlız değilsin. Aynı durumdayim.

Keşke 20 gece felan kontrol etseydim.

Büyük kupon değil. 111lik kuponu 11 e alsam yeterdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    valla ynı terane benimde başıma geldi, beynimden aşşağı kaynar sular döküldü :S
  • blasko77 kullanıcısına yanıt
    bu gece
  • kalktım ama alamadım gibi kendimi teselli etmek istiyorum ama bugüne kadar alamama gibi bir başarısızlığım olmadı. alarmı da full kurmuştuk. bırakın beni ırmağa gideyrum.
  • Bkm ile öderken bağlantı hatası verdi ben de wi fi kapatıp tekrar denedim bu sefer de işlem gerçekleştirilemşyor dedi ancak kuponu almışım 😊 111 lik di o da yeter

• birde sitede, kupon satışı -istediğiniz kuponu alın 11:11 de indirimli alışverişin tadını çıkartın ,diyor
    dalga geçer gibi :)

madem en baştan söylesene bu dediğimiz garantipay müşterileri için geçerlidir diye :)
  • kupon için kalkmayı geçtim atamız için bile uykumuzdan uyanamadık. allah beni bildiği gibi yapsın. hadi ben uyuyodum. uyanık olup da bakmayanlar var. onlar kendini öldürsün
  • gokaykac kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende 111 lik aldım onu alamayanlar da var maalesef

• Keşke 1111 tl yi 111 tlye satsalar, 20 adet olsa yine kesin alabilirdim.

• 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.