Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RoseCity

Son bir satış olacakmı aceba
    Bana olacakmış gibi geliyor. Bakalım sabah göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bsn33 kullanıcısına yanıt
    ben de bu telefon için 11 kasımı bekliyodum ama telefonum bozulunca 2 hafta önce 1470 tl'ye gg'den aldım. 100 tl'de chip para geldi. aldığım satıcıda ürün kapanmış ama yine yakın fiyatlarda var.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-5-plus-64-gb-4-gb-ram-cep-telefonu-ithalatci-firma-garantili-388419987

n11'de 1560'dan başlıyo siyah olanlar. 150 tl indirim verse yine pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

670/80 güzel, işime yarayacak.
    Bugünkü paralı kuponlardan daha iyi.

• arkadaşlar size mail gelmedi mi? gelen maile göre 11.11'de kupon satışı yok. boşuna beklemeyin avcunuzu yalarsınız demişler...
    yarın cumartesi günü satış olur mu bilemiyorum ama geçen seneki gibi kampanya başladıktan sonra yani pazar günü kupon satışı bekleyenler hala var aranızda.. mailde sadece tık hızı kuponlar ve kuponmatik var. kupon satışı görünmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcrs

Bana olacakmış gibi geliyor. Bakalım sabah göreceğiz.

Alıntıları Göster
    Açıklamalarda 5/10 Kasım yazıyor zaten. Yarın satış olacak lakin nasıl kupon olur belli değil. Biri kuyuya taş atıyor yarın olmayacak diye 40 kişi çıkarmaya çalışıyor. Oysa okuyunca dedikodulara inanmayanlar olurdu. 11 Kasımda ise kupon satışı yok ama n11 güzellik yapar mi orası kesin değil

• Evet, yetkililerden açıklama bekliyoruz, bu sene ki fiyasko nedir böyle?

Bu sene çok sönük geçecek bizden demesi, Geçen sene 3500 TL üzerine 400 TL gibi güzel kuponlar vardı onlar nerede?

Milletin alım gücü düştü, her şeyin fiyatı katlandı verdiğiniz kuponlar artacağı yerde daha da azaldı, daha da cimrileştiniz, bu sene işiniz zor.
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    açıklama kısmındaki hafta içi ibaresi işi karıştırıyor hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Multe

açıklama kısmındaki hafta içi ibaresi işi karıştırıyor hocam
    Hocam 5/10 Kasım demiş. 5 Kasım'da yapılıyorsa 10 Kasım'da niye yapılmasın. Sizin mantıkla bakarsak 5 ye olmazdı. Sadece 6/7/8/9 Kasım'da olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekci35 -- 10 Kasım 2018; 7:30:29 >
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    n11 in işleri onlara göre 1 kasımdan sonra fiyat artışıda yasaktı bakalım 9 da belli olur son durum

• Kampanya bittikten sonra daha ucuza ürün alacaksınız görün bakın.Yüksek fiyatlı ürünlerde diğer satış yerlerinde fiyatı düşen ürünler burada aynı fiyatla duruyor hatta bazıları zam yapmış. Bu ülkeden bir halt olmaz...
  • kargocular bayram edecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

arkadaşlar size mail gelmedi mi? gelen maile göre 11.11'de kupon satışı yok. boşuna beklemeyin avcunuzu yalarsınız demişler...
    yarın cumartesi günü satış olur mu bilemiyorum ama geçen seneki gibi kampanya başladıktan sonra yani pazar günü kupon satışı bekleyenler hala var aranızda.. mailde sadece tık hızı kuponlar ve kuponmatik var. kupon satışı görünmüyor
    Geçen sene 11 kasımda en güzel kuponları satmışlardı

• 3-5 kuruş ucuz diye kendinizi alışverişe kaptırmayın, devir tasarruf devri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Geçen sene 11 kasımda en güzel kuponları satmışlardı

Alıntıları Göster
    Bu sene yok hocam mail geldi yol haritasi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bari bugün güzel kuponlar gelsin.

• Ben bekleyemedim ve 150/30 gittigidiyor'dan alışverişi yaptım geçtim.
  • Bana göre sarış olacak. Nerden anladın derseniz. Satış olmadığı günlerde 9:30 da tık hızı olurdu, ama bugün 9:30 tık hızı yok.

• Anneye telefon bakıyorum 2900 den aşağı 6s 32gb yok kupon olsa ne olmasa ne amazon 2660 tl ye satıyor zaten gider oradan alırım.
  • Mobilde kupon satışı 12 kasim kadar görülüyor bu ilk defa gözüme çarptı, daha önceden gören oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-21B0EEEB6 -- 10 Kasım 2018; 8:58:47 >
  • bugun satış yok
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.