Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Beklediğin performansı alamayacaksın. Fiyatları da yükseltti satıcılar zaten. Kuponların bir anlamı kalmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

N11den bir cacık olmaz, ben siparişlerimi vermeye başladım ufaktan ufaktan, gittigidiyor+cebteteb+bkm kombosu ile. Zaten N11de fiyatlar daha pahalı. Uğraşamam bunlarla.
    Bkm cepteteb olmuyordu en son.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bkm cepteteb olmuyordu en son.

Alıntıları Göster
    Çek olmuyor, bkm cebteteb oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

250 ye 60 1tl olursa düşünüyorum. Tam o fiyatta bi ürün var listemde. Daha iyisi zor gelecek gibi, gelirsede yanan 1tl olsun.
    Daha iyi bir kupon çıktı mı bugüne kadar? ben de 300-350 TL lik bir kulaklık almayı düşünüyorum.
  • Arkadaşlar bu sene n11 kampanya bütçesinin çoğunu reklama harcadı. Şu an tvlerde zırt pırt çıkıyor reklamlar. Çok fazla algı yaratıp türkiyenin ticaret devi biziz imajı vermek istiyorlar. Mesela hadi yarışması var biliyorsunuz 11.11de büyük ödül n11. Com un katkılarıyla 111.000₺. Bence Bugün verecekleri 1000 tane 111₺lik alt limitsiz kuponu satacağına yarışmaya verip daha sağlam reklam yapıyor ne yapacak ertesi gün basın 11.11de Hadi yarışması rekor ödül diye bas bas bağıracak. Sonuç satışlar düşecek mi hayır aksine yine rekor kıracaklar. Bizim gibi adamlar 100/10 kupona tenezzül etmez ama tvden ordan vurdan duyan adamlar için bu kuponlar efsane kuponlar. Anlayacağınız benim bu saatten sonra kuponlardan pek bir beklentim yok. Yüksek rakamlı alt limitsiz vereceklerine inanmıyorum amaçlarına ulaştılar. Tık hızında kuponların çarkın saniyesinde bitip uygulamanın çökmesi bunun kanıtı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Daha iyi bir kupon çıktı mı bugüne kadar? ben de 300-350 TL lik bir kulaklık almayı düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Tık hızında böyle bir kupon çıkmadı çıkmazda.

Satışta 2 gün var ve yakalayamazsak yine çöplere kalabiliriz.

Elimde 250/45 var ama bunu 1 e verirse alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krc58

Arkadaşlar bu sene n11 kampanya bütçesinin çoğunu reklama harcadı. Şu an tvlerde zırt pırt çıkıyor reklamlar. Çok fazla algı yaratıp türkiyenin ticaret devi biziz imajı vermek istiyorlar. Mesela hadi yarışması var biliyorsunuz 11.11de büyük ödül n11. Com un katkılarıyla 111.000₺. Bence Bugün verecekleri 1000 tane 111₺lik alt limitsiz kuponu satacağına yarışmaya verip daha sağlam reklam yapıyor ne yapacak ertesi gün basın 11.11de Hadi yarışması rekor ödül diye bas bas bağıracak. Sonuç satışlar düşecek mi hayır aksine yine rekor kıracaklar. Bizim gibi adamlar 100/10 kupona tenezzül etmez ama tvden ordan vurdan duyan adamlar için bu kuponlar efsane kuponlar. Anlayacağınız benim bu saatten sonra kuponlardan pek bir beklentim yok. Yüksek rakamlı alt limitsiz vereceklerine inanmıyorum amaçlarına ulaştılar. Tık hızında kuponların çarkın saniyesinde bitip uygulamanın çökmesi bunun kanıtı.
    Kısaca n11 tereciye tere satılmayacağını bu yıl anlamış oldu ve bizden umudu kesti.

• Anlaşılan herkes aynı kupona göz dikti. hadi bakalım parmakları hızlı olan kazansın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: devilcry

Anlaşılan herkes aynı kupona göz dikti. hadi bakalım parmakları hızlı olan kazansın :)
    Diğerleri çöp, tık hızı bile onlardan daha iyi veriyor.

Ama 5tl vermem.

Dün 66 alt limitsize 5tl verip, bugün alt limitliye 5tl verme şeyliğine giremem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 8 Kasım 2018; 9:18:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Tık hızında böyle bir kupon çıkmadı çıkmazda.

Satışta 2 gün var ve yakalayamazsak yine çöplere kalabiliriz.

Elimde 250/45 var ama bunu 1 e verirse alırım.

Alıntıları Göster
    Bende 300/50 var aslında ama bu kupon 1 TL falan olursa alırım
  • 1000/500 Alanlar yaşadı artık altlimitsiz gelmez yarın belki bir ihtimal onuda kaç kişi alıcakki son gün zaten sanırım zaten yarında
  • Kupon sayılarını düşük tuttuklarına göre 1 tlden verecekler gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

1000/500 Alanlar yaşadı artık altlimitsiz gelmez yarın belki bir ihtimal onuda kaç kişi alıcakki son gün zaten sanırım zaten yarında
    5-10 Kasım diyor benim anladığım Cumartesi günü de olacak.
  • aç gözlüler az salın bizde alalım

• elektronik ürünlerde kuponlar çöp. ama ıvır zıvır malzemelerde fiyat artışı yok bu saate kadar. (su arıtma yedek filtreleri alıcam 2 takım) onlarda yaklaşık 63 tl kârım oluyor mesela v30 plus 2500 civarına düşerse o zaman onu da yapıştırırım. diğer türlü amazon fiyatıyla pek farkı yok
  • Kuponlara baktım da 44/250 ve 45/250 almışım tık hızında. 1 Tl de olsa vermem bu kuponlara. Niye kendimi zorlayayım ki alışveriş yapmak için.
    Keşke son günler alt limitsiz güzel kuponlar gelseydi, böyle heyecen 0 sıfır 0

Edit : ilki 5 diğerleri 10 TL

Yersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurs59 -- 8 Kasım 2018; 9:30:38 >
  • tık hızındakilerde cacık
  • çüşş oranlara bak !!!
  • 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.