Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.704
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cepteteb kampanyasi nedir hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Cepteteb kampanyasi nedir hocam
    banka kartı ile yapılan alışverişlerin %20 sini iade ediyor, ayda 30tl yılda toplam 100tl iade yapıyor.
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Hocam formda takipteyim önceden kupon bilgisi paylasman guzel de pcden mi nasil aliyorsun garanti pay ile mi satisda caphta cikiyor mu taktik verir misin arac satisi icin kullanmak istiyorum deneyimlerini malum orda sans daha az😕

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende direkt kullanıyorum arka planda önceden actim fakat almaya calisinca baska kullanicinin sepetinde deyip 10 sn de tukendi yazdi mobilden mi aldin mobilden olmuyor mu pcden mi almak lazim 😨

• ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    Başarılı ne icin deniyor odemeyi alinca mi caphta cikiyor mu satisda da hocam bilgi versen

• Mttkn kullanıcısına yanıt
    Parayi niye iade ediyorlar

• Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    El ile derken 16 hane kart nosunu falan mi öyle olursa tozu bile kalmaz hocam 😁 alabildin mi peki

• Patren kullanıcısına yanıt
    Seninki de hirs veya ego tatmini mi nedir hocam 😛 pc den mi aldin? hepsini aliyorsun varsa garantisi arac konusunda görüşelim ☺

• quote:

Orijinalden alıntı: Eafs

20 kupon anca veriyorlar bunlar resmen insan kandırıyor 1 sn ye sürmedi ödeme yapanları sırasına göre sistem otomatik atıyormuş
    Ilk başarılı 20 ödemeye mi veriyor yani

• kobra16 kullanıcısına yanıt
    Mobilde mi oldu bende de sayfa acildi tükendi olarak nedense

• Tarihi ne icin saati mi güncellemeye

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Almak istiyorsan pcden garanti pay ve ak bank directi dene.

• kutlualper kullanıcısına yanıt
    bazen son günde acıyolar bilerek tükendi yazıolar belki bundada öle bişi vardırda alırsın laptopu hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan_48

Sistem seçiyor diyorum bende kime vereceğini. Oflu linkli arkadaşımız ilk kez kullandı mesela garantipayı ben çok aldım bu şekilde bu sefer tıkadı zaten geldim yazdım direkt garantipay keklendik diye. Masterpass veya akbankdirekt veya yapıkredipay ile deneseydim alacaktım muhtemelen. Telefon s8 hat turkcell ödeme şifresi girilmiş garantipay santral cacık gümledim.
    Bu secim dediginiz olay varsa arac satışında nasil olabilir risk almayalım mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ggratel111

İos da kodu otomatik doldyrma nasıl yapılıyor
    Bilemiyorum kardeşim.Bana da geçmiş sayfalara bakarsan bir arkadaş söyledi.O masterpass kullanarak öyle yapıyormuş.

Bu mesajda söylemişti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrooke139 -- 8 Kasım 2018; 0:36:25 >
  • Arac mi alacaksınız onun icin ön bilgiyse hesapta 130bin tl olmasina ragmen urun baskasinin sepetinde deyip aldırmadı gecen sene 111 aractan ondan onceki senede aynisi oldu artık sisteme mudahale edilip satiliyor kanısına vardım 😡

• johnreeseback kullanıcısına yanıt
    İosta nasıl yapılıyor otomatik kopyalama

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam normal pcde oldu. Geri sayımı izledim sonra 0 yazdı sayfa yenilendi 66lık çek tükendi yazıyordu. 1 saniye sürmedi yani sayfanın yenilenmesi. Garibime gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobra16

Yok hocam normal pcde oldu. Geri sayımı izledim sonra 0 yazdı sayfa yenilendi 66lık çek tükendi yazıyordu. 1 saniye sürmedi yani sayfanın yenilenmesi. Garibime gitti.
    Kampanya sayfasını açınca sürekli f5 yapın, açık bıraktından sonra farklı sekmelere veya farklı programlara gidince geri sayım geri kalıyor. bunu şimdi bile anlarsın, aç n11 ana sayfasını, farklı sekmelere 1 dakika gibi bir süre dolaş sonra tekrar n11 git ve saniyesine bakarak f5 yap, saniye birden daha aşağılara indiğini görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 8 Kasım 2018; 7:21:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

El ile derken 16 hane kart nosunu falan mi öyle olursa tozu bile kalmaz hocam 😁 alabildin mi peki
    Hocam el ile derken tabi ki kopyala yapıştır ile alıyorum. He bazen de elle girdim tek tek mesela dünkü kupona elle girdim aldım. Tabi ben pc işiyle uğraşıyorum ve on parmak klavye kullanıyorum gün boyu belki bundan dolayı bir pratiklik vardır. Ama olmayacak diye bir şey yok alınabiliyor bu kuponlar. Forumdan birçok arkadaşımız alıyor. Alamayanlar ise sürekli bir şeyler deyip duruyorlar. Umarım herkes alabilir dilediğini ama maalesef kapanın oluyor bu kuponlar. Benim de kapadığım oldu kaptığım da oldu bence sızlanmak yerine nasıl alabilirimi araştırıp buna yoğunlaşsalar alacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyanko Sensei -- 8 Kasım 2018; 7:29:33 >
  • 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.