Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araba için 115 Bin Liralık fiyatı 100 bin yapacak bunu Banka hızlı ödemesinden N11 hesabına gönderilecek, öncelikle paranız vadelideyse vade bozulacak, ödeme gerçekleştiyse, siparişlerim bölümünde görünmesi gerekiyor fakat görünmüyor, ve araba siparişim neden görünmüyor diye N11 görüşmesine yazıyosunuz, cevp geliyor sizden önce arbalar satılmış tükenmiştir, iyide para gönderildi, para iade edilecektir diyecekler, tamam deyip kapatacaksınız, bir hafta sonra para geri dönecek,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Araba için 115 Bin Liralık fiyatı 100 bin yapacak bunu Banka hızlı ödemesinden N11 hesabına gönderilecek, öncelikle paranız vadelideyse vade bozulacak, ödeme gerçekleştiyse, siparişlerim bölümünde görünmesi gerekiyor fakat görünmüyor, ve araba siparişim neden görünmüyor diye N11 görüşmesine yazıyosunuz, cevp geliyor sizden önce arbalar satılmış tükenmiştir, iyide para gönderildi, para iade edilecektir diyecekler, tamam deyip kapatacaksınız, bir hafta sonra para geri dönecek,
    o 1 hafta para güzelcene bi işletilecek.
  • Patren kullanıcısına yanıt
    29 ekime özel kupon satışı mı olacak genelde son günlerde veriyorlardı yüksek kuponları.

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Özel olmaz.

• O kadar sildim kaldırdım her sayfamdan telefonu halen internetden buldum telefonu deyip bilgi soran var, webde sitelerde googlede N11 de arat çıkar bilgi yahu, rahatsız oluyorum konuşmak istemiyorum, nerden arıyosun soruyorum bide fırça atıyo ben müşteriyim, ne müşterisi sorucu, piyasanın tel operatörüyüm sanki, N11 e inanmadın banamı inanacaksın, fiyatlar öyle işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 16 Ekim 2018; 18:58:14 >
  • 11 Kasım'da Iphone Xs almayı düşünüyorum N11'de ki çoğu satıcıda olacak büyük ihtimalle hangi satıcıyı tavsiye edersiniz?
  • Bu sene adam akıllı kupon alamadim

• Arkadaş deli olacağım sabah 89 liraya eklediğim raflı dolap şimdi 109 lira olmuş satıcı tüm ürünlerine %22 zam yapmış.
  • Çarkdan bedava 111 tlmi çıkıyor niye her akşam çöküyor.

• Geçen yılın n11 satıcıların fiyat yükselmesini engellemişti. Şimdi satıcılar bu karar gelmeden fiyatları yükseltip 11 kasımda duruma göre hareket etmeyi düşünüyor gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

Geçen yılın n11 satıcıların fiyat yükselmesini engellemişti. Şimdi satıcılar bu karar gelmeden fiyatları yükseltip 11 kasımda duruma göre hareket etmeyi düşünüyor gibi
    Son hafta kilitleniyordu sanırım yanlış hatırlamıyorsam. Aynen ondan önce herkes arttırıyor da arttırıyor bakalım sonumuz hayrola.. Fiyat takip ekranı geldi en azından, kim çakal kim dürüst görüp ona göre alırız biz de satıcı seçeriz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 16 Ekim 2018; 20:27:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esdegel06

Sepette ürün bırakırsanız daha çok fiyat artar... onlar sepete eklenenleri görüyor, sepette ürün bırakmayınız.. satıcılara koz vermeyin ;)
    hocam sepetteki ürünlere hokus pokus ürün kuponu geliyor. ilk sene kuponlar birleşmişti fakat geçen sene hokus pokus ile tık hızındalar birleşmedi. ama bu sene birleşir ümidiyle sepette ürün bekletenler olabilir ki mantıklı diye düşünyorum.
  • 111TL KUPON ---1 tl
    77TL KUPON --- 1 tl
    55TL KUPON --- 1tl
    444TL KUPON --- 44 tl
    1000TL KUPON--- 500 tl
    ŞİMDİLİK BUNLARI ALABBİLDİM SON HAFTA DAHA DA BEREKETLİ OLACAK İNŞALLAH:-)
  • bu sene de aldık kuponlar ama fiyatlar arttığı için yarıyarıya indirim bile olsa, geçen senenin normal fiyatlarına zor denk geliyor. şu an şubat-nisan 2018 deki gibi 3.7-4 dolar olsaydı, gerçek indirimi o zaman görebilirdik.

düşünün bu seneki kuponlar(333/33 44/444 gibi) kuponlar var ama şubat-nisan fiyatları olsa farklı olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doer -- 16 Ekim 2018; 20:52:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilay51

111TL KUPON ---1 tl
    77TL KUPON --- 1 tl
    55TL KUPON --- 1tl
    444TL KUPON --- 44 tl
    1000TL KUPON--- 500 tl
    ŞİMDİLİK BUNLARI ALABBİLDİM SON HAFTA DAHA DA BEREKETLİ OLACAK İNŞALLAH:-)
    Sorduk mu ne aldın diye???

• kupon satışı tekrar ne zaman başlar arkadaşlar. hiçbir şey alamadım. bu alanlar nasıl alabiliyor anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: #002#

kupon satışı tekrar ne zaman başlar arkadaşlar. hiçbir şey alamadım. bu alanlar nasıl alabiliyor anlamadım
    hocam sizin şahsınızda değil lütfen kişisel algılamayın , ama bu kuponları kimler alıyor biliyor musunuz?

bu soruyu sormayan insanlar alabiliyor , çünkü kampanya başladığı ilk günden beri n11 anasayfada hangi gün hangi saat ne satılacağı belli insanlar alarm kurmuş topluyor. O yüzden lütfen kampanya sayfasına girin ve alarm kurun
  • 21.30 tık hızı yok mu beyler?

• Yokmuş,

Kur 5.6 indirin fiyatları satıcılara duyuralım

• Tik hizinda kuponlar bu sene ise yaramayacak gibi. Supurge almam gerekiyor, 650den baslayarak 20 gunde en dusuk fiyat 730 a kadar geldi, 25 gun sonra kim bilir daha ne kadar yukselecek. Simdiden kupon kadar zam geldi zaten

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.