Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha iyi oranlar tık hızında indirimden alınıyor. Bence çöp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    İhtimal yok hocam. Ben n11 çekleri satmıyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaMasa.10

11:30'da 40/220 veriyor :D

44/200'e para vereceğime 40/220'ı bedavaya alırım daha iyi :D
    18.30 da 70/500 var. Bu kuponda iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahahahaaha 150/44 2 dk içinde tükendi

Hangi saflar aldı bunları yav 150/33 e geliyor. Tık hızında verirler zaten böyle birşey. Onu geçtim Gittigidiyor 120/30 dağıtıyor zaman zaman
  • geçen sene sadece ilk hafta ve son iki kupon (10-11 kasım) alt limitsizmiş. 3 haftalık satış yapılmış ama 14.30da da satıldığı için bu seneki 4 haftalık satış gibi olmuş.

yani son iki günü saymazsak; bir hafta(5 gün) altlimitsiz, 3 hafta(15 gün) altlimitli olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdiler27

Şİmdi bir arkadaş bana yardımcı olabilir mi

Ben ps4 almak istiyorum bunjun için neyi takip etmem gerek

Kupon satışı var tık hızında var eşle kazan var kuponmatik var

Mesela ps4 satışı 2000 diyelim ben bunu 1500 e alabilir miyim birisi yardımcı olursa sevinirim
    2000 den 1500 e zorda azami 200 tl indirimli alabilirsin 2000 tl oranında en fazla 200 tl indirim veriyorlar daha fazla indirim sunduklarını görmedim o fiyatlarda 200 tl indirim için tık hızındayı takip et bazen 2000 limitli alışverişe 200 tl kupon veriyorlar
  • 111/11 de bitti
  • Bende son anda gördüm işlemi tamamlamadım, Bugün bize uygun kupon yok, hepsi tırt, haftaya artık
  • mdiler27 kullanıcısına yanıt
    21:30 da 2000 e 170 tl kupon var.

Senin dediğinin olması çok zor şöyle yapabilirsin.

1111/555 kuponu var. Bu kuponu alacaksın 555 . 889+555= 1444 e 2000 Tl lik PS4 alabilirsin tabi o kuponu denk getirip kapmak baya zor olacak.
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
  • 88 tl öksüz kaldı onuda bitirin barim yav :)
  • 150/33 isteyenler 15:30 da ki %11 indirim 33tl ile sınırlı olabilir. Tam size göre
  • 111 liğide bitirdiler. adam ucuza telefon alacak heralde. fiyatı en az 200tl artıracaklar haberi yok garibin
  • 44 ve 55lik kuponlar güzel.
    33/150 ve 44/200 yapar. eğer alaçagınız ürün belliyse ve fiyatı da bu oranların üzerindeyse neden kötü kupon olsun bunlar?

bende son anda banka onay mesajı gelene kadar görmemiştim. ekrana baktım 11 tl yaziyor. zaten kuponlar başlamadan önce 1 TL olursa süper. 11 tl olursa idare eder dedim ama üzeri olursa alınmaz diye tahmin yürüttüm.
  • navek N kullanıcısına yanıt
    Hocam veriyorda kaç kişi yakalayabiliyor birçok kişi gelip burda ağlıyor kapamadığı için %22 az oran değil 200 lira için fırsat gelmiş ayağına eğer kesin harcayacaksa gayet alınabilir ki 1 dkda bitti gördüğümüz gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikmetsonmezz

Aktif Kampanyalar
    (İndirim Kuponlarında İptal - İade - Değişim Yoktur)

11 LİRA GİREN ARKADAŞLAR GEÇMİŞ OLSUN BEN GİTTİGİDİYORDAN DÜN 60 LİRALIK KUPON VE NORMAL ÖDEMEYE 160 LİRALIK SİPARİŞ GEÇTM
    Kazananlar kulübünde bile olsam sorması ayıp gittigidiyor'da kupon nerede? Not: Akıllı telefon dahi kullanmayan cahil biriyim... (:
  • valla n11 harika bişeyi başardı ya. zerre yazı okutmadan kart bilgisi verip ödeme yaptırdı. ama ben eminim bugün çok kişi arayıp küfür edecektir. çok kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

benim anlamadığım bugün kupon satışı son değilmi? bazı arkadaşlar sonraki satışlarla ilgili birşeyler söylüyorlarda
    Bu hafta için son. Haftaya gene var her sabah. Lütfen aşağıdaki siteden günleri takip edin.

https://www.n11.com/kampanyalar/yilin-alisveris-gunu
  • Amma adamlar var yahu şu konuda. Vay efendim o alınır mı vay kim bunları alan dan..lar. Küfüre kadar götürüyor işi. Kardeşim herkesin kendi aklı kendine yeter. Alan alır almayan almaz niye bu kadar kastınız kendinizi anlamadım ki !!1!
  • dün alt limitsiz 35 aldım demekki görebileceğim zirve oymuş. bugün kaçırdım diye düşünüyordum görsem de almazmışım. 11 kasım da 1 sipariş geçerim ki tık hızında ve kuponmatikten de gelen kuponlar var. altlimitsiz 35 işimi görür.
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.