Şimdi Ara

N11 11.11 Araba Fiyatları Belli Oldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
9
Favori
58.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toplumu nasıl ölüm sıtma muhabbetine alıştırmışlar. 80bine herkes çok iyi diyor. Arkadaşlar uyandırmak isterim, dünya bu araçlara 20binlik para birimleri veriyor. Ayık olun istedim.
  • Al-sat için bende deneyeceğim
  • darker kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum, ana ben generali aradım

General de passat 1.4 tsı dsg beyaz 167.800
    Tiguan 1.4 tsı dsg cam tavanli 175.000

Kullanıcı için karı azda olsa olur , ama satmak için mantıklı değil. Elinizde kalır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen sene golf alanlardanım.

Kesinlikle al sat için almayın.

Alıp satılıncaya kadar binerim derseniz çok iyi fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demirhaner61 D kullanıcısına yanıt
    Araçlar saat 9 da satışa çıkmıştı, 9:10 gibi falan almıştık, akbank hesabında araca yetecek kadar para olması, akbank mobil uygulamanın kurulu olması, ve birde hesabın havale limitinin uygun olması gerekiyor. aldıktan sonra doğuştan arıyorlar, her şeyi ile ilgileniyorlar, kasko trafik sigortası falan ücretini almak şartı ile yapıyorlar, belli bir gün tören ile teslim ediliyor, İstanbula gidip aracı almak zorundasınız. Birde N11 hesabı kimin adına ise o kişi üzerinden yürüyor, akbank hesabının kimin olduğu önemli değil, bizim durumda oğlum aracı aldı, benim hesaptan ödeme yaptı.
  • Döviz düşüyor liste fiyatları güncellenirse al-sat işi yalan olur hiç bulaşmayın.

• mat34 M kullanıcısına yanıt
    o fiyatlar sıfır fiyatları değil mi?
    general o giyatlardan nasıl verebiliyor vw sitesinde
    "Tiguan 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline" için 254.700,00 TL yazıyor üstelik cam tavansız.
  • snaking S kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar doğru , site afaki fiyat vermiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Döviz 10 kuruş arttımı hemen liste fiyatı güncelleyen firmalar döviz 20 30kuruş düştüğünde kıllarını kıpırdatmıyolar. Zerre kadar acımıyorum firmalara.

• 150 milyarlık passatlar nasıl sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan4554

Döviz 10 kuruş arttımı hemen liste fiyatı güncelleyen firmalar döviz 20 30kuruş düştüğünde kıllarını kıpırdatmıyolar. Zerre kadar acımıyorum firmalara.
    Onlarda bize acımıyor merak etme :)

Kur hic sabit durmuyor bu yuzden 50 kuruş yukarı sabitleme yapıyorlar. Adamların amacı kar etmek sonuçta. Ben haklı buluyorum firmaları.

Krizi fırsata çevirip kar oranını yükseltmeside normal. Paranın değeri kalmamış tabiki daha çok kar etmek isteyecek. Hemde krizde satış adetleri çok azalıyor. Tok satıcılığa yönelmeleride çok normal.

Araba fiyatları gayet iyi tabi alabilirseniz.

Yorumumun sonuna bu millet her şeyi hakediyor yazip çekiliyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gatetrans

Toplumu nasıl ölüm sıtma muhabbetine alıştırmışlar. 80bine herkes çok iyi diyor. Arkadaşlar uyandırmak isterim, dünya bu araçlara 20binlik para birimleri veriyor. Ayık olun istedim.

hocam , otomobil tarafında konular var, adam istanbuldan kalkıp sakaryaya gitmiş 140 bine satılan eğik civic için , ordaki bayi daha iyi fiyat çektiği için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen konusu açılmıştı , yeni bir site tanıtımı yapıyodu arkadaş , bayilerden araç teklif almak için , neydi o site

• Bi sorun olursa n11 e mi yollayacaz. Kargoyu kim ödeyecek.

Birde aldık beğenmedik koşulsuz iade olur dimi :))

• quote:

Orijinalden alıntı: mayl

Geçen sene golf alanlardanım.

Kesinlikle al sat için almayın.

Alıp satılıncaya kadar binerim derseniz çok iyi fiyat.

kesinlikle almayın derken ? golf'un fiyatının düştüğü görülmemiştir hocam , tam al sat aracıdır kendisi

• Arkadaslar daha evvel bende n11den arac aldim. Ister n11 calisani ister galerici deyin ben siradan bir vatandas olarak aldim ve hizli olan alabiliyor. Bu yil da kismetse almaya calisacagim. 5000 km civari kullanip zarar etmeden hatta ufak bir kar ile satacagim; daha once oyle yaptim.

Bugun tarihli en son indirimli Bayi fiyatlarini da asagida yaziyorum. Ayni donanimli araclarin Bayi fiyatlarini ise tum bayileri karsilastirarak aldim belki 1000 tl maksimum ucuza ulabilirsiniz.

Golf 142.000 cam tavansiz

Passat 159.000 cam tavansiz

Tiguan 168.000 cam tavansiz

Polo 85.000

Metalik boya farki 3.000

Cam tavan farki 8.000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi larves -- 7 Kasım 2018; 15:47:12 >
  • larves L kullanıcısına yanıt
    n11 de passat 147 bin yani indirimi sadece 12 bin tl mi bayiye göre ?
  • Fiyatlar maslak dogus otodon pazarlik ile alinmistir. Diger tum bayiler +3.000 - 5.000 fazla fiyat vermekteler. Aldigim fiyatlar n11 de satilan baz donanim araclara aittir. Uzerinde aksesuar bulunan araclari yazdigim fiyat farklarini ekleyerek degerlendirebilirsiniz. Ne kadar fark oldugunu gorerek tercihlerinizi bu dogrultuda yapabilirsiniz.

Beetle arac uretimi bu yil durdugu icin son Beetle araclar n11de satilacaktir. Dogus otoda satilan son Beetle Design dsg arac 140.000 fiyatla 4 ay once satilmistir.

• quote:

Orijinalden alıntı: larves

Arkadaslar daha evvel bende n11den arac aldim. Ister n11 calisani ister galerici deyin ben siradan bir vatandas olarak aldim ve hizli olan alabiliyor. Bu yil da kismetse almaya calisacagim. 5000 km civari kullanip zarar etmeden hatta ufak bir kar ile satacagim; daha once oyle yaptim.

Bugun tarihli en son indirimli Bayi fiyatlarini da asagida yaziyorum. Ayni donanimli araclarin Bayi fiyatlarini ise tum bayileri karsilastirarak aldim belki 1000 tl maksimum ucuza ulabilirsiniz.

Golf 142.000 cam tavansiz

Passat 159.000 cam tavansiz

Tiguan 168.000 cam tavansiz

Polo 85.000

Metalik boya farki 3.000

Cam tavan farki 8.000
    Bu koşullarda yüzde olarak en iyi indirim hangisinde oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: yuusuuf

Bu koşullarda yüzde olarak en iyi indirim hangisinde oluyor?

Alıntıları Göster
    hafta sonunda cam tavanlı golfe 144 fiyat verdiler ama 1 adet vardı satılmıştır

bence yüzlerce araba satarlar adet vermemişler belkide her isteyen 1 adet alabilecek

bu satışlarda direk ana distrübütörden olduğundan yani aracı bayiye kar bırakmadan satıldığından direk 1000 tane bile satabilirler

adet vermemeleri bu nedenle olabilir birde böyle birşey yaparlarsa genel olarak araçların piyasa fiyatına da düşürücü etki yapacaktır ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 7 Kasım 2018; 21:21:45 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.