Şimdi Ara

🔥🔥 N11 -- 11.11'e ÖZEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER 🔥🔥 ARABA FIRSATLARI 🔥🔥 (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
151
Favori
1.021.315
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hergün birbirini tekrarlayan kuponlar. Hatta aynı gün içinde benzer kuponlar var. Kampanyanın hiçbir heyecanı yok. Bu sene rekoru kıramayacaklarını düşünüyorum.
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Hocam ben mobilden takip ediyorum. Şimdiye kadar 50 kupon almak istediysem 45inde başarılı oldum 45 tane kuponum var. Belki telefonunuzun/cihazınızın saati n11 saatine göre geçtir, siz saat yeni geldi sanarken aslında bi kaç saniye geçiyordur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FastegL F kullanıcısına yanıt
    Kuponlar cep telefonu alımında geçerli sizin baktığınız alt kategoriler olan sim kart, hat ve paketlerde geçerli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin saatiniz geri olabilir. En garantisi online saat kullanmak. Ben öyle yapıyorum şu ana kadar hiç kaçırmadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oo yine 5 lira dağıtıyor n11
  • Saat ayarlarım falan tam,
    yüzde 13-15 kuponlar anında 1-2 saniyede bitiyor, diğerlerinde sorun yok.

Ya bu kuponları çok az veriyorlar, ya da site teknik ekibi falan açmadan mı abanıyor bilmiyorum ama bunlarda bir sorun var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konuda çoğu arkadaş kuponların saniyeler içerisinde bitmesinden, kimisi de kupon miktarlarının gerçek olmadığından yakınıyor ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki istediğim kuponu 1-2 dk öncesinden gelip tam vaktinde sayfayı yenileyip alabiliyorum, bazen kaçırıyorum onda da güvenlik kodunu yanlış yazıp silip düzeltiyorum falan öyle kaçıyor, ve aldıktan sonra üşenmiyorum sayfayı yenileyerek takip ediyorum acaba kaç saniyede bitecek diye. En Sağlam kuponlar da 15 sn içerisinde bitiyor. Yani burada yazıldığı gibi hiç bir zaman sayfa yenileyip de kuponun açılmadan bittiğine şahit olmadım. Kimseyi suçlamıyorum tabi bu hususta internet hızım da etkili olabilir, çalıştığım kurumda 60 mbit üzeri, evimde ise 30-35 mbit. Bilgisayardan almam da hız avantajı sağlıyor mobile göre. Yani demem o ki ben böyle alabiliyorsam 80 milyonluk ülkede ben gibi başka 1000 ya da 2000 kişi neden olmasın, sağlam kuponların 15 sn içinde bitmesi bu açıdan gayet normal geliyor açıkçası.

• FastegL F kullanıcısına yanıt
    Kategoriyi belirtiyor hocam orada.. Elektronik kategorisinde , Telefon ve aksesuarları bölümdeki , Sim Kart - Hat ve Paketler kısmında geçerli değil yani..

• N11 in şuan verdiği kuponlari gg hb trendyol falan sürekli veriyor. 11 gecesi büyük indirim olmazsa hiçbir anlamı yok. Büyük bir indirim de beklemiyorum açıkçası.

• Trendyol 100/40 yüklemiş utanın

• Yeni mi hocam bu

• Valla banada yüklemişler seni özledik diye. kullandım hemen. 11.11 de alacağım ürünü burdan aldım
  • ultraslan_06_14 kullanıcısına yanıt
    Bugün mü yüklenmiş hocam

• kuponların alayı tırt. 100 liraya 5 lira-8lira kupon veriyor o da en baba kupon güya (yüzde olarak)

iddia ediyorum, 11.11'de kupon kullanarak aldığınız bir ürünü, o gün başka bir siteden aynı fiyata veya daha ucuzuna zaten alabilirsiniz.
  • 33 kaptim şükür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200/33 3 saniye de bitti.
  • Belki bi işe yarar diye alıyoruz işte ama bu sayfa yenileme yerine tam saatinde alınabilmesi gerekir, ben sayfayı yenileye kadar bitiyor kuponlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

oo yine 5 lira dağıtıyor n11
    o 5 lira için birbirini ezecek insanlar var
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.