Şimdi Ara

🔥🔥 N11 -- 11.11'e ÖZEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER 🔥🔥 ARABA FIRSATLARI 🔥🔥 (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
151
Favori
1.021.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yahu hocam anlamıyorum, tek parmakla falan mı kullanıyorsunuz ya da saatiniz mi bozuk? Mobildeki 1-2 defa gecikme ve hata dışında isteyip de alamadığım tek bir tane kupon bile olmadı. Tam tersine aşırı yavaş tükeniyor bu sene, ne düzenbazlığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 16 Ekim 2019; 15:55:56 >
  • Bunlara en guzel cevap birsey almamak.Varsin yuzde 10 u gecmeyen lanet indirimleri kendilerinin olsun.Hoş o gune kadar cakal esnafindan urunlere ufak ufak zam koyacaginida hesap edersek.Yne su gunki fiyatttan farkli olmayacakdir.Dolayisiyle indirim sadece lafta kalacakdir.Almayin aldirmayin..!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E025DA543

Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır. Ayrıca, n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır.
    en altta yazılmışhttps://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-indirim

bu sene hesap takası ile alışverişin çok güvenilir olacağını sanmıyorum.

Alıntıları Göster
    hesap verilen kişi çerez temizleyip, modem reslerse sıkıntı olacağını sanmam

• bu kuponları alamıyorsak, satılacak kuponları hiç alamayız. yine aynı adamlar alacak bütün kuponları.
  • 5.000 tl üstü için kupon verildi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: albertocontador

Evet alabilirsiniz.

2017 kasım ayında iphone 8 plus telefonumu bu şekilde aldım.

bir satıcıda 3.400,00 TL iken 11 kasım saat 01:00 de bir satıcı 2.999,00 TL den satışa çıktı. Kupon kullanamadım çünkü 11 kasım ürünü olarak seçilmişti.

11 kasım günü ilk saatlerinde hemen alışverişe saldırmayın biraz bekleyin.
    Gece gun dönümü oluyor neden kupon kullanamadın peki sabah mi 3000tlden aldin

• quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Seçeneğin varsa bekle. Pazartesi olduğu için onaylayıp yollarlarsa iptal etme şansın olmaz.

Alıntıları Göster
    Neden iptal edilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

benim hesabımı veriyorum onu kullanıyorsun hocam sen de kendi hesabını başkasına veriyorsun
    Kredi karti bilgileri banka hesaplari vs nasil olacak

• 5.000 tl ve üstü için ne kupon verildi?

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Kredi karti bilgileri banka hesaplari vs nasil olacak

Alıntıları Göster
    sisteme kayitli değil hic bir bilgim

• arkadaşlar 2 hesabım vardı, ikisi de askıya alınmış. ne zaman açılacak bunlar, bilgisi olan var mı ?
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Açırmayacak

• nicosia kullanıcısına yanıt
    Sana ss atarım şimdi 2 tane tek parmakla mı, beş parmakla mı kullanıyoruz görürsün. Gerçi neyi değiştirir ki bu? Görsen de fotoshop dersin ona da. Sen istediğin kuponları almış olduğun için n11'e sallayan herkes yalancı, herkesin saati bozuk değil mi?
  • Mi band 4 indirime girer mi acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Erdem2602 kullanıcısına yanıt
    Yüzde 10 orandan fazla indirim vermedi. Hep 5000 e 500 indirim gibi bir şeyler verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

arkadaşlar 2 hesabım vardı, ikisi de askıya alınmış. ne zaman açılacak bunlar, bilgisi olan var mı ?
    askıya alınan hesap açılmaz çok diretirsen de tc kimlik no telefon no nu kara listeye ekleyip sipariş vermeni engelliyor. yeni hesap açıp İP ye dikkat etmeni öneririm.
  • nicosia kullanıcısına yanıt
    alakası bile yok beş dakika öncede açsak sayfayı sürekli yenilesek alamıyoruz, tam vaktinde açsakta alamıyoruz. Reklam yapmaya gerek yok. Resmen fiyasko. Diğer sitelerden direk almak daha mantıklı, en azından sinir stres yok. n11 bitmiş ağlayanı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neonoktabir

Sana ss atarım şimdi 2 tane tek parmakla mı, beş parmakla mı kullanıyoruz görürsün. Gerçi neyi değiştirir ki bu? Görsen de fotoshop dersin ona da. Sen istediğin kuponları almış olduğun için n11'e sallayan herkes yalancı, herkesin saati bozuk değil mi?
    Sırf ben de alabilir miyim yoksa hile mi var diye denemek için aldım. Zaten o gün kullanmak isteyenlere verecem kuponları. Yani ekstra bir çaba veya hile falan yapmadan istediğim kuponları rahatlıkla aldım. Tek hesabım var bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

alakası bile yok beş dakika öncede açsak sayfayı sürekli yenilesek alamıyoruz, tam vaktinde açsakta alamıyoruz. Reklam yapmaya gerek yok. Resmen fiyasko. Diğer sitelerden direk almak daha mantıklı, en azından sinir stres yok. n11 bitmiş ağlayanı yok.
    Gittigidiyor Trendyol hesaba tanımlıyor zaten n11 deki kuponları %10 - %20 arası veriyor zaten . n11 kampanyası kupon satışı dışında boş. Yaparsa amazon yapacak bir şeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E025DA543

Gittigidiyor Trendyol hesaba tanımlıyor zaten n11 deki kuponları %10 - %20 arası veriyor zaten . n11 kampanyası kupon satışı dışında boş. Yaparsa amazon yapacak bir şeyler

Alıntıları Göster
    N11de aldığım kuponlar yüzde 10-16 indirim yapıyor. Azcık da bindirirler 11 Kasıma. İndirimsiz alırız sanıyorlar. Ben o yüzden beklemeden indirim yakalayınca lastikleri hepsiburadadan aldım. Tamamen tırt indirim oranları var n11'de.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.