Şimdi Ara

🔥🔥 N11 -- 11.11'e ÖZEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER 🔥🔥 ARABA FIRSATLARI 🔥🔥 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
151
Favori
1.021.300
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alt limitsiz kuponlar parayla satılıyor
    Örnek veriyorum 44 TL alt limitsiz kuponu 1 TL ye satın alıyoruz
    11.11 de kullanıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oktayy82 kullanıcısına yanıt
    Bu parayla satılan veya diğerleri, her hesaba 1 tane mi kupon yükleyebiliyoruz yoksa sınırsız mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuponlar araba lastiği alımında geçerli olacak mı?

• Arkadaşlar sorular 11 Kasım’a kadar bitmeyecektir ama bilmeyen varsa diye ekleyelim

Her hesaba o saatte çıkan 1 kupon eklenebiliyor
    Örn: Aynı gün içerisinde saat 9 da satılan/tık hızındaki kuponlardan 1 tane 11 deki kuponlardan 1 tane 1 deki kuponlardan 1 tane vs. vs gidiyor böyle

Kuponlar tabi ki birleşmiyor her sepet için 1 kupon kullanılabilir

Altın ve dijital kodlar dışında HER ŞEYDE geçerli ( Cep telefonunda Geçerli evet)

Kuponlar sadece 11 Kasım’da kullanılabilir yani 11 Kasım’a kadar kupon topla o gün harca gibi bir sistem var 11 Kasım’da kullanmadığımız kuponlar siliniyor

11 Kasım saat 00:00’da başlıyor ve site direkt çöküyor

Kupon kullanılarak alınan ürünlerden Banka kampanyaların kapsamında puan kazanmakta bir engel yok

Satılık kuponları daha hızlı alabilmek için BKMEKSPRESS, Akbank Direkt, Garanti Pay’e kartlarınız kaydedip onlar üzerinden daha hızlı alabilirsiniz ( Hangisi daha hızlı bilemiyorum şans işi bence biraz)

Bazı özel indirimli ürünler oluyor Araba Saat Teknolojik ıvır zıvırlar bakıp takip edebilirsiniz

Tık Hızında kupon: her gün sabah 9’da başlayan ve ücretsiz dağıtılan belirli bir kotası olan kuponlar . ( En hızlı kuponu Al tuşuna basan kuponu alır)

Alt limitsiz kuponlar: Genelde parayla satılırlar( Bir ürün satın alır gibi kuponu satın al’a basıyorsunuz ödüyorsunuz kupon hesabınıza geçiyor) Tabi alması zor zira herkes yükleniyor.

Her 2 saatte bir 4 farklı kupon konulacak bu sene. En hızlı davranan 1 kuponu alacak. Günde 1 kupon değil yani 2 saatte bir 1 kupon eklenebilir.

11 Kasım’da alacağınız ürün başka sitelerde daha ucuz olabilir iyi araştırın. 11.11’de bazı satıcılar fiyat bindiriyorlar çünkü. Amazon geçen sene 11 Kasım günü iyi bi atak yapmıştı mesela

Burası önemli : Fiyat çok sıcak değilse ve İhtiyacınız yoksa almayın. 11 Kasım günü göreceksiniz burası biraz karışacak “şunu aldım şu bedava stok biter şunu kaçırmayın” vesaire bazen sürü psikolojisiyle dayanamayıp alıyoruz sonra bi bakıyoruz fiyat çok da sıcak değilmiş :) Dikkat edin yani.

Kupon dağıtımı sabah saat 9 da başlar.

Yanlışım veya eksiğim varsa yazabilirsiniz.

Teşekkürler. İyi alışverişler arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakrupalice -- 7 Ekim 2019; 0:9:26 >

• Bu konudaki arkadaşlara inananlara allahtan sabır diliyorum. Her sene aynı şey. N11den bişey alınmaz ben hbciyim vs diyenler en ufak indirimde stok kurutuyorlar. Allah akıl fikir versin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Araç satışı bekliyorum bakalım bi Passat alalım uygun olursa

• Geçen sene amazon 11.11'e damga vurmuştu. N11'den kupon alanları pişman etmişti.
  • saat kaçta başlıyor kupon verme

• yanıyor Y kullanıcısına yanıt
    öyle mi olmuştu ilginç,ben hiç pişman olmadım hatta keşke geçen seneki gibi olsa kupon dağıtımı
  • Sanki amazon, hepsiburada bedava alt limitsiz dağıtıyorda bide övüyorlar, insanları anlamak güç alayı beleşçi olmuş.

• Geçen yıl bence iyiydi 3 hafta kupon satışı oldu.Bu yıl sadece bir hafta

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Sanki amazon, hepsiburada bedava alt limitsiz dağıtıyorda bide övüyorlar, insanları anlamak güç alayı beleşçi olmuş.
    diğerlerini bilmem ama amazon övülmeyecek gibi değil

2000 tllik monitör yaklaşık 200 tl ye satıldı. Bazı arkadaşlar 2 şer 2 şer hele bir tane forumdan kişi 10 tane civarı almıştı( ) sonra başka bir tv ve telefonda böyle fiyat hataları olmuştu. Sipariş verenler olmuştu.

bir tanesi bile iptal olmadı. hepsini krallar gibi takır takır yolladılar.

hepsiburada n11 gittgidiyor falan 20 tl lik fiyat hatası yapsalar siparinişi iptal edip avucunu yalattırırlar anca.

amazon'a laf söyletmem. satış sonrası müşteri hizmetleri net en iyisi şuanda. Her durumda para iadesi, ürün değişimi vesaire bütün kolaylıkları sunuyorlar.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Yapması gerekeni yaptığı için över olmuşuz, adı üstünde fiyat hatası, com. de gibi amazon.tr indirim yapamıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Yapması gerekeni yaptığı için över olmuşuz, adı üstünde fiyat hatası, com. de gibi amazon.tr indirim yapamıyorlar.
    yapması gerekeni kimse yapmaz , welcome to turkey

daha bu zamana kadar fiyat hatasında ürünü yollayan firma ben görmedim türkiye'de, siz gördünüz mü?

en azından adamlar belli bir standartta çalışıyorlar

com, .de dediğin yapılar nereden baksan 20 senedir o piyasada aktif iş yapıyorlar.

bizimkisi tabii daha emekleme modunda.

ama kendi lojistik şirketini falan kurmaya başlamış amazon türkiye içerisinde. kısacası yavaş yavaş her şey
  • Özellikle n11'deki alacağınız ürünlerin geçmiş fiyatlarını da takip edin. Ürünler gerçekten indirime girdiyse almanızı tavsiye ederim. Ben geçen sene 44TL'ye 444TL alt limitsiz kupon almıştım. Takip ettiğim bir sıvı soğutma vardı, 11.11 de 50tl de indirime girmişti o şekilde aldım.

Gerçekten ihtiyacınız olan ürünleri belirleyin ve 11 kasıma kadar fiyatlarını kontrol edin, N11'de ürün sayfası içinde Fiyat Takibi sekmesinden Aylık fiyat takibini yapabiliyorsunuz.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Fiyat hatasını yoluyorda banamı yolluyor, 5-10 stoklu ürüne yanlış fiyat giriyorlarda bundan kaç kişi yaralanıyor ? Yarananlarda bot yazanlar, 11.11 de geçen sene 10.000 kişiye alt limitsiz kupon satılmıştır, fiyat hatası ile kampanyaları karıştırmayın, amazon daha kaliteli olabilir ama bi n11 kadarda türkiyede black friday para harcamıyor.

• Oha 2 binlik monitörü 200 e mi yolladı amazon biz niye görmedik nasıl bir tarikatsınız lan siz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wakrupalice kullanıcısına yanıt
    Kupon satisinda mi 2 saat araliklarla satis yapilacak bu sene ? Yoksa tik hizindanmi bahsediyorsunuz ?

• Geçen sene 11 TL’ye 222 Tl’lik kupon alarak yemek takımı aldım.
    500’e 1000 TL’lik kuponla klima aldım

3000’e satılan klimayı ek indirim ve kuponla 2700 e

300 e satılan yemek takımını ek indirim ve kuponla 70 TL’ye aldım.

Ben hiç pişman olmadım

• hamucera kullanıcısına yanıt
    Gecen sene benide hic pisman etmedi gida, deterjan stok yaptim. Fakat bu sene üzdü n11 cok kisa kupon satisi.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.