Şimdi Ara

🔥🔥 N11 -- 11.11'e ÖZEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER 🔥🔥 ARABA FIRSATLARI 🔥🔥 (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
151
Favori
1.021.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine çöpler gelmiş. Kampanya dediğin gittikçw güzelleşmesi lazım. İlk günlerdeki kuponlar daha iyiydi. Gittikçe indirim oranları düşüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha açılır açılmaz kupon bitiyor. Herkesin düzgünce kupon alacağı başka bir sistem olamaz mı? Nedir bu ya dakikasi dakikasina bekle, sayfayı yenile hızlıca gir. Tükendi yazsın.Kendinden soğuttu iyice.
  • 🔥🔥   N11 -- 11.11'e ÖZEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER  🔥🔥 ARABA FIRSATLARI 🔥🔥
    🔥🔥   N11 -- 11.11'e ÖZEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER  🔥🔥 ARABA FIRSATLARI 🔥🔥

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kuponlar aşırı tırt, güzel olanlara da yetişilmiyor işten güçten.
  • Bugünün kuponları epey çöp, alarmları kapatıyorum.
  • Herkes kupon biriktiriyor ama ben işleyişi ile ilgili bir soru sormak istiyorum. 10 tane kupon var diyelim, 11 kasımda tek alışverişte sadece bir kupon mu kullanabiliyoruz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kuponların oranları kötüleştikçe tükenme süreleri kısalıyor . Bu oranlarla alışveriş falan yapılmaz. Geçen yıl sadece alt limitsiz kuponları kullanmıştım. Bu sene onları almak da imkansız olacak sanırım. Geçen seneden de tırt bir 11.11 bizi bekliyor bence.
  • Bu sene 1111 tl alt limitsiz almayanda alacaktır artık.

• Her bi kuponu ayrı ayrı alışveriş de kulanabiliyorsun

• 11 de tras makinesi almayi düşünüyorum. Makineye karar vermedim ama kod da alamadim daha. Aninda tukeniyor.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forza -- 16 Ekim 2019; 14:32:22 >
  • oktayy82 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Demek ki farklı 11.11 de. Çünkü normalde n11 de hesabınızda 10 tane kupon varsa bir alışveriş sonucu hangini kullanırsan kullan tümü tükeniyordu

• ben sırf kuponları forum dışına çıkmasın diye alıyorum...

Geçen sene 30 kupon topladım 5 ini kullandım 25 tanesini forumda paylaştım işi olan kullansın diye ..

O sebeple dert etmeyin ürünleri belirleyin atın sepete bekleyin illa ki size kupon verecektir birisi
  • Arkadaslar, gecen sene arabalar ne zaman aciklanmisti hatirlayan var mi?

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    kupon nasıl paylasılabiliyor. benim aldıgım kuponu nasıl baskasına kullandırabiliyorum.
  • larves L kullanıcısına yanıt
    benim hesabımı veriyorum onu kullanıyorsun hocam sen de kendi hesabını başkasına veriyorsun
  • Sakal için tras makinasi onerisi olan var mi? Sepete atip bekleyeyim. 150 200 lira civarında. Philipste bile o aralikta cok fazla ürün var kararsiz kaldim.

• saat tam 3 de girdim kupon tükenmiştir yazıyor. Yahu düzenbaz bir site ile karşı karşıyayız Ayrıca bir sorum olacak 6 kasımda satışa çıkacak kuponlarda alt sınır olacak mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neonoktabir -- 16 Ekim 2019; 15:19:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

benim hesabımı veriyorum onu kullanıyorsun hocam sen de kendi hesabını başkasına veriyorsun
    Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır. Ayrıca, n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır.
    en altta yazılmışhttps://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-indirim

bu sene hesap takası ile alışverişin çok güvenilir olacağını sanmıyorum.

• %10 civarı kuponlar var dun bugün daha iyisi çıktı mı takip edemedim 3000tl üstü icin. .. böyle olcaksa çokta takıp etmeyeyim

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.