Şimdi Ara

N11 11/11/2016 KAMPANYASI -ANA KONU-OTOMOBİL SATIŞI- ALT LİMİTSİZ 444/777 TL KUPONU EFSANE KAMPANYA (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.502
Cevap
116
Favori
361.944
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsndnc

Hocam para verip aliyorsun ama kullanacaksan eğer cok fark yok(11 kasımda ne olur bilinmez kullanmama ihtimalim var diyorsanız başka) tik hizinda 460 a 65 indirimli aliyorsan bununla da 500 e 75 indirimle alacaksın

Biri bedava kullanma zorunlulgun yok
    Diğeri ücretli ve sadece 1 gün hakkın var
    O günü ne olacağı belli değil
    Sıcak fırsatçının para verebileceği bir kupon değil
  • barracudaaa kullanıcısına yanıt
    Bazen yanlış uyarı veriyor limit tukenmiştir diye.
  • kuzenle alt limiti görmedik. 150/75 lik kupondan 2 tane girdi. reklamın 11.saniyesi gibi
  • trablus35 kullanıcısına yanıt
    İlk iki kuponu denedim ama tukendi uyarısı çıktı bende 😕

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forever54

Bazen yanlış uyarı veriyor limit tukenmiştir diye.

Yok hocam aynı karttan 2. kuponu çektirmiyormuş, başka hesapla almaya kalksan bile tam 2. kartı girdim bitti dedi.
  • Hesapta 9 tane kupon varken alt limitli kupon satın almak işime gelmedi. 11 Kasım'da sitenin ne durumda olacağı da meçhul zaten .
  • 20 lik kupondan iyi ki almışım tükettiniz hemen. bunlar sağ gösterip sol vurur. çöp diyip sömürürler dedim. bu sefer kanmadım
  • drhardware D kullanıcısına yanıt
    Onların karşısında koşullarda herhangi bir limit yazmıyor.
    Diğer limitli olarak aldığım kuponumda alt limit harcama koşulu yazıyor.

Sanmıyorum onlar a alt limit geleceğini. Altlimitsiz olarak aldık.
    Tarihe göre kampanya düzenlemişler o zaman alanlarda limit yokken tarih ilerledikçe limit geldi.
  • Bu n11 tam şark kurnazı. 70 TL indirim demesini biliyorsun yazsana o kutucuğun içine 175 TL alt limitli diye kocaman kocaman, neden korkuyorsun? Kutucuğun üzerine gelince renksiz minicik dikkat çekmeyen bir yazı bir de altta bir sürü yazının arasına kaybolmuş alt limit yazısı var. Onlar da biliyor tabi alt limiti gören çoğu kişinin almayacağını. Bu yapılana ne denir herkesin kendi vicdanına bırakıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlışlıkla alt limitli kod aldım. 150 tL İptal etmiyorlar ne yapabiliriz arkadaşlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

20 lik kupondan iyi ki almışım tükettiniz hemen. bunlar sağ gösterip sol vurur. çöp diyip sömürürler dedim. bu sefer kanmadım

Alanların %90'ı altlimitsiz diye alıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesapta daha önce aldığım 4 kuponum var. İyi bir fırsat gelmedikten sonra kolay kolay yeni kupon almam artık...
    O gün ne olacağını belli değil.
    Fiyat arttırımı, site çökmesi...vs vs

"RİSK"
  • efkan kullanıcısına yanıt
    Bir şey yapamazsın...

BU DEFA KOCAMAN (İndirim Kuponlarında İptal - İade - Değişim Yoktur) YAZMIŞLAR.
  • spacenet S kullanıcısına yanıt
    Aynen...
  • bedava verdiği kuponları satmaya başladı. alt limit olmasa neyse altlimitli kupona para mı verilir
  • 100 t lik alışveriş yapmayı planlayan biri için 25 tl indirimin neresi çöp anlamadım, satıcılar veya n11 ürün fiyatlarını 11.11 de ne yapar orasını bilemem ama 100 e 25 indirim bence gayet iyi, n11'in 100 tl de satıcıdan aldığı komisyon daha az olsa gerek, derim ki aradaki farkı n11 cebinden karşılıyorsa bu kampanyadır, n11 de bunu yapmıştır, ürün fiyatlarını değiştirmeden n11 bu kampanyayı tamamlarsa helal olsun derim, bunca kupondan sonra, haaa fiyatları artırıp çakallık yaparsa da bu son kampanyası olur, bir daha yemez millet kampanya martavalını, ben sepetimi oluşturdum, ona göre kuponlar denk geldikçe alıyorum, herşey gönlünüzce olsun
  • HeroMan999 kullanıcısına yanıt
    isterse sözleşmeye yazsın :) hakem heyeti diye bir şey var.mahkeme var
  • ilk gün en iyisi idi 1 TL ye 111 TL alt limitsiz verdiler.

her geçen gün makas daha da daralıyor.

11 kasımda satıcıların fiyat artırmasına izin vermezler umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyoshocu -- 24 Ekim 2016; 10:59:03 >
  • Forumdakileri bile keklemeye başladı adamlar nasıl bir psikoloji oluşturdularsa kuponlardan biri tükenmiş bile. 11 kasımda muhtemelen sitede mal kalmayacak işe yarar ne varsa tüklenmiş olacak. Kupona para veren haspamda kupon boşa gitmesin diye ihtiyaç duyduğu bir ürünü değilde saçma sapan birşeye parasını harcayacak...
  • iqwert kullanıcısına yanıt
    gittigidiyor 100/20 bedava veriyor. bu satıyor çöp gibi çöp
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.