Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

N11 11/11/2016 KAMPANYASI -ANA KONU-OTOMOBİL SATIŞI- ALT LİMİTSİZ 444/777 TL KUPONU EFSANE KAMPANYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ASerifoğlu Daha Az
1 Kayıtlı Üye
9.517
Cevap
137
Favori
348.774
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> N11 11/11/2016 KAMPANYASI -ANA KONU-OTOMOBİL SATIŞI- ALT LİMİTSİZ 444/777 TL KUPONU EFSANE KAMPANYA
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1319 Mesaj
      22 Ekim 2016 23:45:54
      quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06 Büyük ölçekli alışveriş düşünmediğim için yüksek limitli kuponlara fazla yüklenmemiştim. Fakat bugün itibari ile telefonumu düşürdüm ve ekranı içten bozuldu. Her konusu çalışıyor ama görüntü vermiyor. Yaptırma parası da vermek istemiyorum.

Bu sebeple bir telefon arayışına girdim. 11 Kasım'a kadar eski telefonlarla idare edip yeni telefon düşürmeye çalışacağım.

Not: Konudan anlayan arkadaşlar var ise yardımlarını bekliyorum.

İyi akşamlar. Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

Büyük ölçekli alışveriş düşünmediğim için yüksek limitli kuponlara fazla yüklenmemiştim. Fakat bugün itibari ile telefonumu düşürdüm ve ekranı içten bozuldu. Her konusu çalışıyor ama görüntü vermiyor. Yaptırma parası da vermek istemiyorum.

Bu sebeple bir telefon arayışına girdim. 11 Kasım'a kadar eski telefonlarla idare edip yeni telefon düşürmeye çalışacağım.

İyi akşamlar.

Fiyat aralığı belirt ustam tel çok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

MYZ1453
      " Sonra, yemin olsun ki, o gün (size verilen) her nimetten sorulacaksınız(102-8)"

FORD FOCUS 3 STYLE 2012 TCDI

• Yüzbaşı
      685 Mesaj
      23 Ekim 2016 00:05:59
      quote:

Orijinalden alıntı: myz1453
      quote:

Büyük ölçekli alışveriş düşünmediğim için yüksek limitli kuponlara fazla yüklenmemiştim. Fakat bugün itibari ile telefonumu düşürdüm ve ekranı içten bozuldu. Her konusu çalışıyor ama görüntü vermiyor. Yaptırma parası da vermek istemiyorum.

İyi akşamlar.

Fiyat aralığı belirt ustam tel çok Alıntıları Göster
      telefonlarda geçiyormu çekler.

15 Temmuz unutmadık, unutturmayacağız.

• Binbaşı
      1868 Mesaj
      23 Ekim 2016 00:09:30

Geçer ama aktif değil kuponlar ya da limit doldu

|
      |
      LAZOFLU kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      7083 Mesaj
      23 Ekim 2016 00:11:40
      quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249 Geçer ama aktif değil kuponlar ya da limit doldu Alıntıları Göster
      dün gece dışarıdaydım KUPON vermişler.. bugece evdeyim KUPON vermiyorlar.. işte bu beni çok hüzünlendiriyor
      |
      |

ZoR oLDuĞu iÇiN YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ ŞeYLeR, aSLıNDa YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ iÇiN ZoRDuR..
    • Yüzbaşı
      453 Mesaj
      23 Ekim 2016 01:47:34
      quote:

Orijinalden alıntı: antique dün gece dışarıdaydım KUPON vermişler.. bugece evdeyim KUPON vermiyorlar.. işte bu beni çok hüzünlendiriyor Alıntıları Göster
      Kaçırdım 1500 e 100 ' u . Sabaha yeniden gelir umarım , tamda 1590 tl den telefon almak istiyordum :/
      |
      |

• Binbaşı
      1762 Mesaj
      23 Ekim 2016 09:57:10
      quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Demon Kaçırdım 1500 e 100 ' u . Sabaha yeniden gelir umarım , tamda 1590 tl den telefon almak istiyordum :/ Alıntıları Göster
      Bugün kupon yok arkadaşlar 24 ekimde var
      |
      |
    • Yüzbaşı
      480 Mesaj
      23 Ekim 2016 10:13:07
      quote:

Orijinalden alıntı: DarthWorm Bugün kupon yok arkadaşlar 24 ekimde var Alıntıları Göster
      nie yok ulan bi kupon alalım dedik ondada tükkan kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 23 Ekim 2016; 10:13:30 >
      |
      |

• Binbaşı
      1537 Mesaj
      23 Ekim 2016 11:14:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06 Büyük ölçekli alışveriş düşünmediğim için yüksek limitli kuponlara fazla yüklenmemiştim. Fakat bugün itibari ile telefonumu düşürdüm ve ekranı içten bozuldu. Her konusu çalışıyor ama görüntü vermiyor. Yaptırma parası da vermek istemiyorum.

İyi akşamlar. Alıntıları Göster
      quote:

İyi akşamlar.

Aliexpressten uygun fiyatli ekran getirebilirsiniz

• Yüzbaşı
      519 Mesaj
      23 Ekim 2016 12:32:26
      quote:

Orijinalden alıntı: ali222
      quote:

İyi akşamlar.

Aliexpressten uygun fiyatli ekran getirebilirsiniz Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

İyi akşamlar.

Aliexpressten uygun fiyatli ekran getirebilirsiniz

Telefonum Lg G2 hocam. Bunun için ekranlar ne kadardır acaba? Ayrıca kendim takabilir miyim bilmiyorum. Telefoncular 200 TL civarında fiyat istiyorlar. Bunu duyunca da yeni telefona yöneliyor insan.

Aslında telefonumdan memnundum ama böyle bir sorun çıktı. Tüm fonksiyonları çalışıyor fakat dediğim gibi görüntü gelmiyor.

Nasıl bir yol izlemeliyim sizce?

• Yüzbaşı
      331 Mesaj
      23 Ekim 2016 12:57:13
      Yüzde 50 kupon var şimdi ama ayrıntılı bilgi yok ne kadar alt limit?

|
      |

• Er
      11 Mesaj
      23 Ekim 2016 13:09:03
      quote:

Orijinalden alıntı:
      quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Fiyatlara zam gelmeye başlamış bile :)

http://www.n11.com/magaza/hepsibilisimm/bilgisayar-1000210?srt=PRICE_HIGH

Bu zamlardan sonra bu kuponların anca içine edilir

25 tl ye 50tl kupon alanlar alt limit 150 oldu ne alsam diiye düşünmeyin ==>>

http://urun.n11.com/lazimlik/princelionheartpottypod-luks-lazimlik-P125945714 :D Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: bilisim2222

quote:

http://urun.n11.com/lazimlik/princelionheartpottypod-luks-lazimlik-P125945714 :D

Bence e-fatura davasına fiyatları şişirmiştir bu paylaştıgın sayfadaki satıcı.Ben kendi ilçemdeki satıcıdan biliyorum.Adamlar o kadar satış yapmışlar ki n11 den.E-faturaya geçmek zorunda kalmışlar yeni kanunla.Ama adamlar daha fazla satış yapmamak için fiyatları aynı bu senin sayfandaki gibi şişirmişler.Ben çok polyannacılık yapmayacağım.Fiyatlar artar ama senin bu paylaştıgın kadar artmaz ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plusmania35 -- 23 Ekim 2016; 13:15:09 >
      |
      |

• Onbaşı
      16 Mesaj
      23 Ekim 2016 13:21:18
      quote:

Orijinalden alıntı: plusmania35
      quote:

Orijinalden alıntı: bilisim2222

quote:

http://urun.n11.com/lazimlik/princelionheartpottypod-luks-lazimlik-P125945714 :D

Bence e-fatura davasına fiyatları şişirmiştir bu paylaştıgın sayfadaki satıcı.Ben kendi ilçemdeki satıcıdan biliyorum.Adamlar o kadar satış yapmışlar ki n11 den.E-faturaya geçmek zorunda kalmışlar yeni kanunla.Ama adamlar daha fazla satış yapmamak için fiyatları aynı bu senin sayfandaki gibi şişirmişler.Ben çok polyannacılık yapmayacağım.Fiyatlar artar ama senin bu paylaştıgın kadar artmaz ama. Alıntıları Göster
      arkadaşlar bir hesapta maksimum kaç kupon olabilir

limiti var mı

• Teğmen
      144 Mesaj
      23 Ekim 2016 13:32:24
      quote:

Orijinalden alıntı: trapezounta_ arkadaşlar bir hesapta maksimum kaç kupon olabilir

limiti var mı Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: trapezounta_

arkadaşlar bir hesapta maksimum kaç kupon olabilir

limiti var mı

hergün 1 tane alma şartı ile 11 kasıma kadar alabildiğin kadar yükleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsn33 -- 23 Ekim 2016; 13:33:51 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      606 Mesaj
      23 Ekim 2016 13:33:22
      Bugünkü kuponlar dünden bitti. İki gün süreli idi onlar zaten. Bir hesapta en fazla 4 kupon alınabilir diye bir yazı görmüştüm bir ara n11'de. Kaldırdılar mı bilmiyorum. Şu ana kadar 6 tane kuponum var.

|
      |

• Binbaşı
      1388 Mesaj
      23 Ekim 2016 13:35:36
      kacan 200/30 olmus kacsin nolacakki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

ɠƱʋȜɲ
    • Onbaşı
      36 Mesaj
      23 Ekim 2016 13:36:58
      quote:

Orijinalden alıntı: trapezounta_ arkadaşlar bir hesapta maksimum kaç kupon olabilir

limiti var mı Alıntıları Göster
      bu kuponlar saat kaçta verilmeye başlanıyor ark.lar ? satıcılar 2 ay öncesinden kuponların kullanılacak tarihini bildiğinden cazibesi olur mu bilinmez sanki.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      320 Mesaj
      23 Ekim 2016 14:28:04
      quote:

Orijinalden alıntı: yuxexes_1453 bu kuponlar saat kaçta verilmeye başlanıyor ark.lar ? satıcılar 2 ay öncesinden kuponların kullanılacak tarihini bildiğinden cazibesi olur mu bilinmez sanki. Alıntıları Göster
      Şöyle 800 e 100 veya daha iyisi gelirse hoş olacak. İstediğim lastikte iki tane düzgün fiyatlı, düzgün satıcı gözüme kestirdim 11/11'de fiyat artışı olmazsa şimdiden yazlık lastikleri alayım diyorum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      901 Mesaj
      23 Ekim 2016 20:33:07
      Bugünlerde kullanılabilen hiç kupon kampanya yokmu ya

Where is the hareket there is the bereketh

**Hyundai i20 1.2 Style+Pan**
    • Binbaşı
      1319 Mesaj
      23 Ekim 2016 21:04:02
      quote:

Orijinalden alıntı: _Saint_ Bugünlerde kullanılabilen hiç kupon kampanya yokmu ya
      quote:

Orijinalden alıntı: _Saint_

Çek satış bölümünde var ustad

|
      |

MYZ1453
      " Sonra, yemin olsun ki, o gün (size verilen) her nimetten sorulacaksınız(102-8)"

FORD FOCUS 3 STYLE 2012 TCDI
    • Yarbay
      4819 Mesaj
      23 Ekim 2016 21:44:14
      quote:

Orijinalden alıntı: myz1453
      quote:

Orijinalden alıntı: _Saint_

Çek satış bölümünde var ustad Alıntıları Göster
      Telefon alıcam düzgün bi kupon kıstırsam bakalım
      |
      |

İşlemci : İntel Core i7 4790 \\ Anakart : Msi Z97 Pc Mate \\ Ekran Kartı : Sapphire Nitro+ Amd RX 580 \\ Ram : Corsair Vengeance 16 Gb \\ Hdd : 2.5 TB Sata 3.0 \\ Ssd : Sandisk ssd plus 120gb \\ Monitör : Philips 19" Led \\ Ses Sistemi : Creative x-fi xtreme gamer sound card -- Creative T6160 5+1 \\ İşlemci soğutucu : Xigmatek Red Scorpion
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.