Şimdi Ara

N11 11/11/2016 KAMPANYASI -ANA KONU-OTOMOBİL SATIŞI- ALT LİMİTSİZ 444/777 TL KUPONU EFSANE KAMPANYA (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.503
Cevap
116
Favori
361.916
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam tersine biz satıcılara en en düşük hangi ürünlerle kampanyaya katılabilirsiniz diye soruyorlar
  • Kupon mühendislerine sorum olcak

Kacirilmamasi gereken kupon hangi gun sizce tahmini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

quote:

Orijinalden alıntı: Gencerr

Arkadaşlar yanlış bilgi akımı var onu duzelteyim

SIZ KUPONLA ALISVERIS YAPINCA SATICI GENE SATTIGI FIYATA HESABINA ODEME YAPILIYOR SATICIYA YANSIMIYOR.AMA BAZI SATICILAR KESINTIYI KENDILERINDEN ALINACAGINI DUSUNDUKLERI ICIN FIYAT YUKSELTIYORLAR

N11 DE SATIS YAPIYORUM MUSTERI KUPONLA ALIYOR URUNU BANA YINE AYNI PARA GELIYOR DEGISEN BIRSEY YOK ALICI AVANTAJLI SADECE UYGUN FIYATA ALDIGI ICIN

UĞURLU ALIŞVERİŞLER...

Bazıları fiyatı yükseltin diye n11 den satıcılara mail geliyor diyor böyle birşey var mı hocam.Danışıklı dövüş hesabı?

ŞEVKET HOCANIN DEDIGI GIBI BIZ BUNU GOLF TOPUYLA,SUZGECLE ANLATTIK DIYOR YA (MECAZEN DIYORUM TABI EKLIYEYIM)
    N11 neden arttrarttırın desinki en çok ürün telefon satışı yüzde 5.6 reklam payı dahil kesinti yapılıyor yani adam 100 tl arttırma firmaya n11 e 5.6 tl satıcıya 94.4 tl si kalıyor o beş lira satici 95 lira sen olsan bu duyuruyu yapıp müşterilerini kusturur musun.cikardigin ses urkuttuğum kurbagaya değmez bence.ama takipçi bu isi bilen satici 11 gecesini kaçırmaz bindirimini biraz yapar.cazipligini kacirmayacak kadar yoksa başkası seçilebilir müsteri.olur o gece arttiranlar ama sınırlı olacağı düşüncesindeyim.

• infazci captain kullanıcısına yanıt
    Olmaz anca hesap ile şifreyi verirsin

• n11 kasım 11 de beklediğini bulamayacak bence. %70 kullanmaz gibi geliyor 100tl üstü özellikle. sanırım black friday için bu kuponlar ve eminim yurtdışı ve içi diğer sitelerde çok daha güzel fiyatlar görürüz. paranızı dikkatli harcayın derim. ekonomi eyiye gidiyo ya firmalar yıl sonu ciroları artırmak için epey cepleri zorlar bu sene. mecburen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasdereli70

Nasıl geçirelim hocam ben bilmiyorum?😀😀😀

Geçiririz başkan sıkıntı yok zaten ahanda geçerli olmayan kategoriler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsmanlıKafası -- 21 Ekim 2016; 13:17:26 >
  • Bu işi bilen biri kasım 11 de hangi bankanın kampanyası olacağını tahmin edebilir mi?

• 50\11 iyimişti kaçırdık. 11 de kalmamıştı.

• Bugünki kuponlardan alamadım, indirim oranı çok düşükmüş zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Bugünki kuponlardan alamadım, indirim oranı çok düşükmüş zaten

3000 e 222 den daha fazla indirim yapan kupon verildi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: skymasterrr

Bu işi bilen biri kasım 11 de hangi bankanın kampanyası olacağını tahmin edebilir mi?

Word aksess tahminimce

• myz1453 kullanıcısına yanıt
    1 - 15 kasım belki hiçbir BANKA kartı kampanyasi da yapmayabilir.. N11 herkesi ters köşe yapabilir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperixx

1 - 15 kasım belki hiçbir BANKA kartı kampanyasi da yapmayabilir.. N11 herkesi ters köşe yapabilir...

denizbank bonusun var hali hazırda

https://forum.donanimhaber.com/m_120182644/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 21 Ekim 2016; 15:10:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

quote:

Orijinalden alıntı: alperixx

denizbank bonusun var hali hazırda

https://forum.donanimhaber.com/m_120182644/tm.htm

Yapsa yapsın yapmalı

• 1500 e 125 elinde fazla ve kullanmayacak olan varsa alabilirim. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: y2101

bana öyle geliyor ki bu kargocular 11 11 den sonra naragı yedi özellikle yurtiçi kargo

• Arkadaşlar kuponu olan verebilir mi Allah rızası için?

düşük seviyeli ama 150 tl altı. verenin ruhuna bi elam okurum :)
  • 50/11 lazımdı kaçırdık. Çalışanı düşünmüyor n11
  • valla her gün aynı kişiler hesaplarına tüm kodları yüklüyor kaçını kullanacaksınız diye sorsak max 1-2 tanesini işlerine uygun olanda kullanacaklar. diğer hepsi çöp olacak. bu çekler sadece 11.11 de kullanmak için değil mi? satmak istese de satamaz. bi tane yardımlaşma başlığı açın 11.11 olunca. kullanmadığınız çekleri kullanmak isteyenlere verin. bi işe yarasınlar bari.
  • Merhaba,

İlk kuponumu 125/22 olarak aldım (21 Ekim).

Öğrenmek istediğim bir şey var;

18-21 Ekim arasındaki Tık Hızındaki kuponlarda en iyi verilen oran hangi kupon acaba? (Özellikle 2. sıradaki kuponlarda)

Bir 150/33'ü hatırlıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.