Şimdi Ara

N11 11/11/2016 KAMPANYASI -ANA KONU-OTOMOBİL SATIŞI- ALT LİMİTSİZ 444/777 TL KUPONU EFSANE KAMPANYA (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9.502
Cevap
116
Favori
361.944
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu adama kupon verilmezse yazık Sıcak Fırsatlar a.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 125/33 kuponu olan varsa kullanabilirim. ÖM atar mısınız?
  • Tam olarak ne zaman başlayacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

quote:

çek satış takas bölümünde 20 şer 10 ar hesap alan var yazık günah be, anneme bulaşık makinası alacaktık 1 tane kupoumuz yok. n11'e şikayet etmek lazım. madem kullanmayacktın neden aldın? sıcak fırsatlardan faydalanan hep aynı kişiler anasını satayım.

saatini tuttursamda bunlardan fırsat bulup kupon fln alamazdım sanırım. allanın ölücüleri.

kardeşim benimde 40 civarı hesabım var ve doldurdum kuponlar ile burda o hesaplar kolay mı açılıyor sanıyorsunuz?

İnsan tek tek mail aç, sonra n11'e üye ol vs.

sen annen için bile uğraşıp bir kupon için beklememişsin ben burda 40 tane hesabı kupon ile doldurmuşum e bırakta aramazda fark olsun biraz

40 hesap birden açmak yasak değil mi kardeşim? sen şimdi milletin hakkına girmiş olmadın mı?

ortada hak mak yok, hak eden bekledi emek sarfetti, fedakarlıklar yaptı o kupon için hazırlandı ve aldı.

• quote:

quote:

çek satış takas bölümünde 20 şer 10 ar hesap alan var yazık günah be, anneme bulaşık makinası alacaktık 1 tane kupoumuz yok. n11'e şikayet etmek lazım. madem kullanmayacktın neden aldın? sıcak fırsatlardan faydalanan hep aynı kişiler anasını satayım.

saatini tuttursamda bunlardan fırsat bulup kupon fln alamazdım sanırım. allanın ölücüleri.

kardeşim benimde 40 civarı hesabım var ve doldurdum kuponlar ile burda o hesaplar kolay mı açılıyor sanıyorsunuz?

sen annen için bile uğraşıp bir kupon için beklememişsin ben burda 40 tane hesabı kupon ile doldurmuşum e bırakta aramazda fark olsun biraz

40 hesap satmak için almışsın. ama ne yazık ki elinde patlayacak kuponlar bir günlük

• magrofon kullanıcısına yanıt
    N11 in özellikle yarın için amacı ciro rekoru kırmak. O yüzden aynı kişiye ait hesaplara göz yumabilir. Hele de o hesaplardan farklı kredi kartları ile sipariş verilir ise hiç karışacağını sanmıyorum. Sizin alacağınız cihaz ne kadar? Ben de birkaç kupon ekstra almıştım. Anne baba vs. 2-3 hesap var. Şimdilik her kuponu kullanmayacak gibi duruyorum. Uyarsa kuponu size ücretsiz olarak verebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

40 hesap birden açmak yasak değil mi kardeşim? sen şimdi milletin hakkına girmiş olmadın mı?

ortada hak mak yok, hak eden bekledi emek sarfetti, fedakarlıklar yaptı o kupon için hazırlandı ve aldı.

yaw neyse

700 650 liralık bi bulaşık makinesi bakıyoruz, ücretsiz kupon varsa alabilirim. yani alt limiti max 700 lira olsun bütçem o kadar.

• iskoedi kullanıcısına yanıt
    Bende 2.000'e 222 tl var iphone alacam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: buraksenyuz

Arkadaşlar , Şimdi canlı destek ile konuştum , Hesap ile kredi kartının farklı olma konusunu. Canlı destekte şöyle bir cevap geldi ; Üyelik sahibi ile kart sahibi aynı olması gerekiyor ama deneyebilirsiniz , tabiki bazen sistem kabul etmeye biliyor. Dedi , bende bu kabul edip etmediğini sipariş anında görebiliyormuyum , yoksa provizyon alıp , aradan 3 4 saat geçince bana provizyon onaylanmadı , kargo iptal oldu diye cevap gelir mi diye soru sorduğumda ; Sipariş anında kartı kabul edip etmeyeceğini o an görebilirsiniz dedi.

Bakalım gece nasıl bir tablo ile karşılaşacağız. Ps4 Slim 1 Tb'de hala zamlanma yok. 1199'dan kapabilecekmiyiz göreceğiz.

ps4 o mu daha mantıklı yoksa yanında 1 kol bir oyun veren 1599tl olan mı?
    ayrı ayrı alıp ayrı çek kullanınca daha ucuza geliyor ama kol ve oyunlarda fatura gelmiyor bir çok firmada syd de geliyor muş mesaja tıp sordum.

• ahmetfx kullanıcısına yanıt
    desteğe sordum birleşmez dedi
  • tık hızı ile hokus pokus kuponlarının birleşmesi site ile satıcının menfaatine. öyle olursa çoğu insan kombo yapıp ''lan nası olsa karttan puan, burdan tık, ordan hokus pokus'' deyip sepet de ne var ne yok alır.

yani alışveriş yapmak için resmen ''ağır tahrik'' gibi bir şey olur.

yalan mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahmanıl

quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

EN ÖNEMLİSİ;

hangi kartlarla combo yapıcaz..

hadi en yüksek fiyatlı ürünü garanti bonusla aldık..ya diğerlerini..
    benim bildiğim;

axses 150 tl kampnyası var
    world 6x100 kampanyası var
    axses yeni kartlılar için %10 kampanyası var..

onuyu bu şekilde de açarsak menfaatimize olur..

Hocam axess kampanyaları ıcın n11e baktım ama göremedım bankanın kendı şeyi mi bu ?

Bunun linki var mı? Akbank mi?

• Bende kombi icin 2000 e 222 cek arıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

quote:

Arkadaşlar , Şimdi canlı destek ile konuştum , Hesap ile kredi kartının farklı olma konusunu. Canlı destekte şöyle bir cevap geldi ; Üyelik sahibi ile kart sahibi aynı olması gerekiyor ama deneyebilirsiniz , tabiki bazen sistem kabul etmeye biliyor. Dedi , bende bu kabul edip etmediğini sipariş anında görebiliyormuyum , yoksa provizyon alıp , aradan 3 4 saat geçince bana provizyon onaylanmadı , kargo iptal oldu diye cevap gelir mi diye soru sorduğumda ; Sipariş anında kartı kabul edip etmeyeceğini o an görebilirsiniz dedi.

Bakalım gece nasıl bir tablo ile karşılaşacağız. Ps4 Slim 1 Tb'de hala zamlanma yok. 1199'dan kapabilecekmiyiz göreceğiz.

ayrı ayrı alıp ayrı çek kullanınca daha ucuza geliyor ama kol ve oyunlarda fatura gelmiyor bir çok firmada syd de geliyor muş mesaja tıp sordum.

Ben makinayı 1000-111 indirimle 1088'e , Fifa17 200-44 indirim kuponu ile , toplamda ikisini 1244 e almış olacağım. 1599tl tutan sepete elimdeki kupon max 125 var , 1474'e gelir. ( Ki ben kolu spotcudan almaya karşıyım.) Eskişehirde yaşamıştım o sorunu. Orjinal koldan çok daha çabuk yıpranıyor. Alanyadaki SonyCenterda çalışan arkadaşımdan 200 liraya orjinal kol alacağım.

Bence ayrı ayrı sepetlerde alışveriş yapmak daha mantıklı geliyor. Oyunda faturaya çok ihtiyacım yok. Gereksiz birşey. Ama Ds4'ü dışarıdan bakmanı tavsiye ederim.

• Hocam ayrı ayrı nasıl daha uyguna geliyor hangi çeki hangisine kullanmak gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gzegen

Bende kombi icin 2000 e 222 cek arıyorum

hocam 2000 e 200 var hala,http://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-indirim
  • Benim 3 hesabım vardı (aile bireyleri kullanıyordu). 2 sini askıya almışlar. Sonları 1-2-3 diye gidiyordu büyük ihtimal ondan. Parayla kupon da almıştım son gün iptal ettiler saçmalığa bak. Hesaplara giriliyor ama alışveriş yapılmıyor bugünki tık hızında güvenlik kodu girdikten sonra alınmıyor. Kontrol edin sizde son gün sürprizi yaşamayın...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

quote:

Ben makinayı 1000-111 indirimle 1088'e , Fifa17 200-44 indirim kuponu ile , toplamda ikisini 1244 e almış olacağım. 1599tl tutan sepete elimdeki kupon max 125 var , 1474'e gelir. ( Ki ben kolu spotcudan almaya karşıyım.) Eskişehirde yaşamıştım o sorunu. Orjinal koldan çok daha çabuk yıpranıyor. Alanyadaki SonyCenterda çalışan arkadaşımdan 200 liraya orjinal kol alacağım.

Bence ayrı ayrı sepetlerde alışveriş yapmak daha mantıklı geliyor. Oyunda faturaya çok ihtiyacım yok. Gereksiz birşey. Ama Ds4'ü dışarıdan bakmanı tavsiye ederim.

garantibonus yada denizbonus kartın yok mu?
    2 side 100 tl veriyor birini mutlaka bul birilerinden kullan.
    garanti bonusunki sadece n11 de geçerli

be oyunuda faturalı istiyorum o kadr para erip orjinal olmayanı almak istemiyorum.

1599 t lik üründe 1500/125 çek ve garanti bonusun n11 de geçerli 100 puani daha uyguna gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 10 Kasım 2016; 18:38:1 >

• 1 haftadır takip ettiğim ürün satışa kapatılmış. Mağaza ismi tekçarşı. Bence bu kampanyadan dolayı çoğu satış ve kupon patlayacak, buralar şikayetle dolacak.
  • 777/444 kupon yakalayan oldu mu beyler? Guzel kar birakirmis ama herzamanki gibi kacirdik

• 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.