Şimdi Ara

N11 11/11/2016 KAMPANYASI -ANA KONU-OTOMOBİL SATIŞI- ALT LİMİTSİZ 444/777 TL KUPONU EFSANE KAMPANYA (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.502
Cevap
116
Favori
361.941
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sabah bir tane parayla 55/22 alıp çıktıydım tık hızındalardan hava aldık. iyi oran vermişler bugün. ortalık kupon kaynayacak 11 kasımda cümbüş var.
  • Alışveriş çılgınlığı bu olsa gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aç gözlü insanlar yüzünden adam gibi 1 tane bile kupon alamadım.Zaten 40tl indirim yapan kupon almış adam ve başka alışveriş yapmayacak.Gidiyor bugünki 200/44 lük kuponu ekliyor hesabına.Kullanmayacaksın yanacak kupon ne diye alıyorsun ? Kendi hesapları olduğu için başkasına da kullandırtmayacaklar,boş yere milletin hakkını gasp ediyorsunuz aç gözlülüğünüzden.
  • bu kuponlar süresini 1 aya çıkarsın n11 yemin ediyorum bu bir ayda 3 yıllık ciroyu yapar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tık hızında kuponlar ne zaman aktif oldu? Normalde sabah 10 da oluyordu baktım yokdu

• Laptop saticilariyla görüştüm 100 lira artiş olabilir dediler ve çogu değişicek diyor bunlarin hepsi çakal olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: agamemnun

bu kuponlar süresini 1 aya çıkarsın n11 yemin ediyorum bu bir ayda 3 yıllık ciroyu yapar

Kuponlar sağlam ama satıcılar değil. Dolar da bir taraftan saldırıyor. 11 Kasımda çoğu kuponun değeri olmayacak bence. Alt limitsiz ufak tefek olanlar hariç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: themost84

Laptop saticilariyla görüştüm 100 lira artiş olabilir dediler ve çogu değişicek diyor bunlarin hepsi çakal olmuş

Ben fiyat artırmalarından çok İPTAL etmelerinden korkuyorum. Fiyat artırırsa almayız olur biter. İPTAL riskli. Birçoğu telefon bile etmeden siparişi iptal ediyor. Kredi kartının limitine mi yanarsın, kuponun gidişine mi artık.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Hocam iptal olursada kendileri bilir basarim 1 yildizi

• quote:

İptal olan siparişte mağazaya puan veremezsiniz, n11'in saçmalıklarından bir tanesi de bu zaten. Mağaza puanını düşürüyoruz diyorlar ama 50-100 iptal olacak ki %1 puan düşsün.
  • Tık hızında kuponlar bu hafta varmı? Kaç gibi başlıyor kuponlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

İptal olan siparişte mağazaya puan veremezsiniz, n11'in saçmalıklarından bir tanesi de bu zaten. Mağaza puanını düşürüyoruz diyorlar ama 50-100 iptal olacak ki %1 puan düşsün.

Çok saçmaymiş gerçekten hangi laptopa bakiyorsunuz

• Fiyatı artmışmı diye sepetteki ürünleri kontrol etmekten sıkıldım cuma gelsinde bitsin bu iş

• 11 kasımda kupon ihtiyacı olan varsa yardımcı olabilirim hesabıma tanımladığım kuponlardan ihtiyacı olanı kullanabilir

bir ücret beklentim yok istemeyeceğimde
  • SeFfAh-1903 kullanıcısına yanıt
    Bugün yayınlanan 2000+ 222 kuponunuz var mı acaba?
  • Arkadaşlar ayın 11 de gece 00 01 dan kaça kadar kupon kullanma hakkımız var

• quote:

Orijinalden alıntı: skymasterrr

Fiyatı artmışmı diye sepetteki ürünleri kontrol etmekten sıkıldım cuma gelsinde bitsin bu iş

Hiç takip etme hocam. Zaten ürün artarsa almicakmisin bak piyasaya eger kuponla uygun geliyorsa al

• Bende 650 tl kupon birikmiş hepsini kullanabilirmiyim acaba

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.