Şimdi Ara

N11 1 nisan kuponları(KAMPANYA BITTI!! KUPONLAR KULLANILAMAZ) (125e 33 ve 250-44 500-66) (1000-111)*3 *5 (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
29
Favori
19.998
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adaletliyiz

quote:

Orijinalden alıntı: Houston Rockets

Yav bunun bu senenin olduğuna emin miyiz hala tükenmiştir yazıyor eskiden bişey yazmazdı diye hatırlıyorum

bence bu senenin. çünkü kampayna bul sitesinden de bundan bahsetmiş... linkten bakabilirsiniz.

http://kampanyabul.org/magaza-market-kampanyalari/n11-kampanya/n11-33-44-55-111-tl-indirim-kuponlari-1-nisan-2016.html

O zaman doğrudur gerçi bütün kampanya siteleri bence dh yi takip ediyor ne bileyim tükenmiş yazınca kafamda deli sorular belirdi.Neyse cevap teşekkürler hocam inşallah bu senenindir ve herkes az ve öz ihtiyacı olan kuponu alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kampanyadan faydalanmak için istediğiniz kuponu/kuponları bugün hesabınıza yükleyip 23.59’a kadar kullanmanız gerekir.
  • Takip ettiğin G4 telefon vardı bu gün kupon kaparsam almayı düşünüyordum dünkü fiyatın üzerine 50 TL eklenmiş çok ilginç bu kupon dönemlerinde fiyatlar anında değişiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Takip ettiğin G4 telefon vardı bu gün kupon kaparsam almayı düşünüyordum dünkü fiyatın üzerine 50 TL eklenmiş çok ilginç bu kupon dönemlerinde fiyatlar anında değişiyor

Bunu birde kuyumcular yapıyor burda altında yüzde 7 indirim oluyor hemen bindiriyorlar şikayet ediyosun utanmadan para bile kazanmıyoruz diyorlar bide n11 sanki bunlar daha kazansın diye yapıyor kampanya

• Neyi arıyorsunuz adamlar 1 Nisan şakası yazmış zaten

• Bana bunu verdiler n11 de dolanırken banada şaka gibi gelmeye veya geçen sene kuponu gibi geliyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• gezinirken şöyle bi kupon çıktı fakat kupanlarım kısmına geçmedi henüz
    Bu mesaja eklenen görseller:

• ÇEK FALANA YOK MİLLET, ZATEN ŞU AN SİTE SAĞLIKLI ÇALIŞMIYOR.
  • Takip ettiğim tüm cep telefonlarının fiyatları 50-100 arası artmış. Sizin gibi esnafın

• Gece 2:30 kadar bekledim birsey yoktu sabah baktim gene birsey yok. bir n11 calisani arkadasim var birsey ogrenebilecekmiyim bakim.

• feyy F kullanıcısına yanıt
    Bende firmaya sordum neden arttırdınız diye, çek diye bekledik ama vazgeçtim galiba keriz yerine konuluyoruz. Eski fiyatına düşmezse almam ben bunu hocam.
  • Sepetimde bulunan 1739 TL'lik Tv'ye %3 kupon tanımlamış fakat tv fiyatını da 1779 TL yapmış

TV link
  • Yav ortada çek yok fiyatlarda arttı ne anladım bu işten ne saçma işler yapıyorlar yav satıcısı ayrı dert n11 kuponu ayrı dert yeter ama

• 1 Nisan Cep Telefonu,Akıllı Saat,Video Oyun&Konsol, Bilgisayar, Televizyon&Ses Sistemleri,Fotograf&Kamera 70TL Kupon verdi banada aynı ürüne 5 dakika 2-3 kere girip bakınca çıktı.
  • serginho1912 kullanıcısına yanıt
    Beyler firmalar değil N11 oynuyor fiyatlarla bi mağaza ile konuştum o söyledi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana çek yüklemişler. sepetimdeki bekletiiğin ürünler için, ürün kuponu.
    Sepet kuponlarıyla birleşiyor. Kombo devam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaRiSMaTiCH -- 1 Nisan 2016; 8:45:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyy

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/apple-13-inc-macbook-air-mjve2tua-dual-core-i5-16ghz4gb128gb-P104007134
    3179 lira görünüyor sepete bakıyorum 3279 olmuş. maximum da uyardı ama böyle bindirmeyle alır mıyım emin değilim.
    bunu n11 mi yapıyor firma mı? firmaysa hiç kazandırmamak lazım aslında.

ürünü sepete ekleyince yüzde 3 ürün kuponu tanımlanıyor ve eski haline geliyor. eğer 333 kupon verirlerse ikisi birleşir.

• Hghuseyin H kullanıcısına yanıt
    Yok artık ya, fiyatları arttırdı çek de yok... Kaldık böyle
  • sepetteki urunlere hokus pokus indirimi vermişler, 3 binliralık urune yuzde 3 vermişler bana.
  • Gezinirken çek verdi 70 TL telefonda geçerli, 1000 tl üzeri
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.