Şimdi Ara

N Kolay Sanal Kart Online alışverişinin 25 TL’si bizden (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
17
Favori
12.129
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

Kartım var deyip sanal kartın bilgilerini girin. O şekilde şifre oluşturulup giriş yapılabiliyor.

Şifremi Oluştur ---> Kart ile Yeni İnternet Şube Başvurusu

kısmını diyorsun herhalde hocam orası da vermiyor

• Anladım hocam. Geçen ay orası çalışıyordu, şimdi neden çalışmıyor bilmiyorum. Passolig kartları internet alışverişine açmak için "SANAL yazıp bir boşluk bırakarak kart numaranızın son dört hanesini 6033’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir." yazmışlar. Bir ihtimal bu kart için de çalışıyordur bu mesaj. Olmazsa aynı mesajı 3050'ye gönderebilirsiniz. ( 3050 n kolay kartları için kart şifresi alma numarası) Yalnız bu iki mesaj da ücretli, operatör sms ücreti kesebilir.

Bu da işe yaramazsa aktifbank'ı arayıp kartın internete açılmasını/internet şube şifresi oluşturulmasını isteyebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt

2si de yemedi :) tşk hocam kart anne üzerine şimdi onu kim konuşturacak mh ile...

• :) Anladım hocam. O zaman aktif bank'ı arayınca belki sesli yanıt sisteminden müşteri temsilcisine bağlanmadan internet bankacılığı için şifre oluşturulabiliyordur. Burda şifre işlemleri var ama temsilciye mi bağlıyor bilmiyorum:https://www.aktifbank.com.tr/tr/bize-ulasin/hizmet-noktalarimiz/iletisim-merkezi

Bu şekilde de olmuyorsa yapacak bir şey yok, sağlık olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 25 Kasım 2020; 16:22:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DOĞA_AŞKI kullanıcısına yanıt

aktifbank sitesinden şifremi unutdum diyerek şifre oluşturun

• geçen ay iade almıştım ama bu ay vermedi aynı sorunda olan var mı veya ikinci kez fiziki kartla iade alabilen

• quote:

Orijinalden alıntı: asakarya19

aktifbank sitesinden şifremi unutdum diyerek şifre oluşturun

Üzgünüz, bu fonksiyondan işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Bankamızda açık kartınız varsa "Şifremi Oluştur / Kart ile Şifre Al" üzerinden şifrenizi oluşturabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: asakarya19

geçen ay iade almıştım ama bu ay vermedi aynı sorunda olan var mı veya ikinci kez fiziki kartla iade alabilen

Her musteri 1 defa ibaresi var
  • kampanya dönemleri farklı aynı olsa tamamda garantide aynı koşulu koyuyor yeni denemde tekrar katılma var

• DOĞA_AŞKI kullanıcısına yanıt

zamanında ben sanalkart bilgileri ile doldurdum aktifbank sitesine girebiliyorum

• Ben anlamadım sanal kartım var geçen ay yararlandık bu ay bir daha yararlanabiliyor muyuz iade den
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.